Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Golyóálló kávé - bulletproof coffee tapasztalatok fórum

Golyóálló kávé - bulletproof coffee tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. Csipkezsepi (válaszként erre: 10. - Csoktimi)
2022. júl. 12. 08:26
Én MCT olajjal készítettem... de brutál hasmenésem lett tőle :(
2022. júl. 12. 08:21
A YouTube-on Dr. Lenkei részletesen beszel róla. Keressetek rá. Én ma reggel kezdtem, ír vajjal és kókusz olajjal + 150 ml kávé. Éhes nem vagyok, de hányingerem az van tőle.
2016. máj. 14. 14:48

Ebben tojás sárgája is van bleh...

Ez nem az originál szílícium-völgyi verzió azért. :D

2016. máj. 8. 18:54

[link]


Bevállalod brother? :) Az utolsó másfél percben van a kávé.

2016. máj. 8. 14:04
Na igen, a bio vajként eladott is kétlem, hogy csak fűvel etetett tehén tejéből van. :D
2016. máj. 7. 11:11
Erre lenne jó a vaj, amit te szeretnél. De az angol oldalakon az áll, hogy mindenképpen fűvel etett tehenek vaját kell használni. Bocsi nem tudtam szebben megfogalmazni. :) Viszont erre nem tudok példát mondani...
2016. máj. 6. 17:20

Na akkor én is azzal fogom első körben kipróbálni, köszi!

Én mondjuk örülnék, ha kicsit az éhségérzetet is tompítaná, mert simán a kávétól éhes szoktam lenni. :D

2016. máj. 6. 17:16
Szia! Én vaj nélkül, csak kókuszolajjal szoktam inni.Az a jó benne, hogy a kókuszolaj miatt lassabban szivodik fel a kávé, igy nem leszek kiütve mikor elmúlik a hatása. Nem fogyásra használom, csak a levertség elkerülése végett. Arra beválik :)
3. NomNom (válaszként erre: 2. - Unom)
2016. máj. 6. 17:15

Nem, nagyon vidéki vagyok... :)

Bár ha nagyon akarok szerintem be tudok szerezni tejtermelőktől házi vajat. Csak annak méginkább "tehéníze" van.

2. unom (válaszként erre: 1. - NomNom)
2016. máj. 6. 16:43
Pesti vagy? Ha igen, akkor a vajra van ötletem.
2016. máj. 6. 16:42

Sziasztok!

Keresgéltem, de nem találtam a fórumok között ezt a témát.

Lefőtt kávét összeturmixolnak 1-2 evőkanál minőségi vajjal, egy teáskanál kókuszolajjal.

Egy dietetikus ismerősöm, aki életmód tanácsadással foglalkozik, esküszik rá.

Amellett, hogy növelheti a szellemi teljesítményt, segíthet a fogyásban is. Étvágyat is csökkenti.

Engem a vaj zavar benne, mert amúgy ez egy természetes módszer, de nem szeretnék vajízű kávét inni. :D


Valakinek van tapasztalata? Ha be tudok szerezni jobb minőségű vajat, akkor egy próbát megér szerintem.


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook