Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. fórum

Van 3 kép a párom telefonjába, aminek nem kellene ott lennie. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2016. máj. 21. 04:09
torold es ne szolj neki es par het mulva ellenozrizd le ujra,ha talalsz benne megint vagy hagyd el ha van hol laknod vagy vond felelossegre.
2016. máj. 14. 14:20

Előfordul

:-))))

155. KámaSzútra (válaszként erre: 3. - Alondadalon)
2016. máj. 13. 21:54

"Nem is azzal a céllal kukkantottam bele, hanem nem is tudom..."

... szerintem e céllal! ;)

154. Érdekes73 (válaszként erre: 153. - Syria)
2016. máj. 12. 19:16
Törölte magát.
153. syria (válaszként erre: 51. - 871383ddcb)
2016. máj. 12. 10:03
Segíts ki: nem értelek. :(
152. Érdekes73 (válaszként erre: 146. - Alondadalon)
2016. máj. 11. 23:06
Hát ha hinni akarsz a mesékben ...
151. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 146. - Alondadalon)
2016. máj. 11. 20:32

Azt a szituációt én is könnyen el tudom képzelni, amikor egy pasi meghív egy csajt egy italra...:)

Szerintem te is tudod, mi újság van, csak próbálod nyugtatgatni magad.

150. 2c5f60da64 (válaszként erre: 146. - Alondadalon)
2016. máj. 11. 20:24
Uhhh. Kemény. Igen, "véletlenül" meglátta, micsoda véletlen :) mekkora kamugép.
2016. máj. 11. 06:19
torold oket a tudta nelkul.es ne szolj semmit.tutira veszem szova teszi!
148. bokazokni (válaszként erre: 146. - Alondadalon)
2016. máj. 10. 12:07

De azt te sem gondolod komolyan, hogy egy férfi nem tud különbséget tenni a haverság, ismeretség között és a flört között.


Elhiszem, hogy szegényke olyan magányos volt, hogy muszáj volt elhívnia a lányt borozgatni, ha már te éppen dolgoztál, és utána is telefonon beszélgetni meg viberen. Csak ha ennyire nem tudja kezelni a nőket, akkor könnyen megeshet, hogy simán tovább lép olyannal, aki igazán tetszik és kitartó.


Te is egyedül jársz bulizni, és meghívsz pasikat borozgatni, majd tartjátok a kapcsolatot és képeket küldözgettek? Ha nem, akkor na látod. Attól, mert a párod "csak" ilyen, és nem lép félre, még ugyanúgy megalázó, kínos helyzetekbe hoz, és félre is fog lépni, ha olyanná válik a szitu. Jobb ha megmondod egyenesen, hogy ez neked zavaró, és mit szólna, ha te csinálnád ezt más férfiakkal.


Bár szerintem hiábavaló ezt magyarázni, ha valaki alapból így viselkedik, soha nem fogja megérteni, mi a baj ezzel, mikor ő nem csinált semmi rosszat. Majd fog.

2016. máj. 10. 11:14
Valami lehet köztük. Csak úgy nem küld senki ilyen fotókat, legfeljebb a filmekben. A kedves párod bátoríthatta.
146. alondadalon (válaszként erre: 144. - Bokazokni)
2016. máj. 10. 11:03
Bocsánat, ez még kimaradt, hogy az nap este a párom egyedül kóborolt, meglátta ezt az "ismerős" lányt, más ismerőssel akkor nem találkozott, és kérdezte megisznak e valamit. Én eltudom képzelni ezt a szituációt, persze ahhoz, hogy ti is eltudjátok, ismernétek kellene a páromat.
145. alondadalon (válaszként erre: 144. - Bokazokni)
2016. máj. 10. 11:02
Szerintem mesélt rólam, nyilván nem én voltam a téma, de biztos szóba kerültem. És a másik nő - ha szabad ilyet mondanom - véleményem szerint nem jó nő. Sőt.
144. bokazokni (válaszként erre: 142. - Bekacomb)
2016. máj. 10. 10:01

De szerintem itt más lehet a helyzet, mert itt a pasi volt az, aki nyitott, kezdeményezett, és meghívta azt a harmadikat borozgatni. Nem hiszem, hogy magáról azt mesélte volna, barátnője van, szerelmes, komoly kapcsolata. Nem véletlen, hogy kapcsolatban maradtak azóta is és képküldözgetés is ment.


Attól még persze a harmadik leléphetett volna, ha tudja, hogy a srácnak barátnője van, de ki tudja, miket kamuzott a srác. Egy normális férfi, akinek fontos a kapcsolata egyértelmű helyzetet teremt, szerintem addig se jutna el, hogy meghívjon egy idegen jó nőt borozgatni. Az, hogy otthon mit mesél és mennyire tűnik szerelmesnek, ártatlannak, az egy dolog. Általában akit megcsalnak, nem számít erre, és meglepetésként éri, nem érti, de hát úgy szeretett és minden rendben volt köztünk.

2016. máj. 10. 09:12
Akarom mondani nem feltétlenül tett valamit. :-)
2016. máj. 10. 09:11
Azért elmondhatta volna a srác is rögtön, hogy ilyen képeket kapott. Akár meg is mutathatta volna. Persze ettől még nem feltétlen tett semmit. Amúgy meg ne védjük annyira azt a harmadikat, és ne gondoljuk, hogy a párjának kéne elvinnie a teljes balhét. Eleve gáz olyan palival kezdeni, akinek van párja. El sem hinném, ha nem tudom, miket megtesznek manapság a nők, csak hogy megcsinálják őket. Szerintem én ősrégi lelet vagyok a gondolkodás módommal, az tuti. Persze tiszteletben tartom a véleményeteket, csak valahogy nem tudom felmenteni a harmadikat, és elbagatellizálni, hogy ilyen közönséges módon kezd ki valakivel. Szánalom, ha valaki csak így tudja felhívni magára a figyelmet.
141. Cucicsillag (válaszként erre: 132. - Alondadalon)
2016. máj. 9. 23:14

Van remeny... Mi, a barinommel is sok-sok nemnorma utan "kaptunk" az egbol egy -egy normalis ferjet ;)

A lenyeg, hgy mindig az adott ember alapjan "itelkezz" ugymond.ne masok hibai miatt.

Viszont,ha a vizalom eluszik, akkor kuka.

Ahogy mta anno egy ismeros:

"Ha ketseged van...semmi ketseg"

Erdemes elgondolkodni.

140. gribedli*** (válaszként erre: 139. - 31bc25d879)
2016. máj. 9. 18:07
Oké:D
2016. máj. 9. 17:52

Gribedli!:)


Nem neked írtam csak a te reagálásodra válaszoltam, elég hülyén, de értsétek:)

138. 31bc25d879 (válaszként erre: 136. - Gribedli***)
2016. máj. 9. 17:49
Ha a pasi nem teszi nyilvánvalóvá és totálisan egyértelművé, hogy a fotót küldő csaj nem érdekli és csak a fórumindító a fontos számára, na az baj. Csak ekkor kezdj "gyomorideges" lenni. Egyébként örülj és próbálj bízni benne.
2016. máj. 9. 17:47

Ha folytatódik a kavarás, annak jelzés értéke van.


Ha nem tapasztalsz semmi gyanúsat akkor nyugodj meg és éljetek tovább boldogan, persze a csajjal kapcsolatos fotók és borozgatás nélkül.

136. gribedli*** (válaszként erre: 129. - Alondadalon)
2016. máj. 9. 17:20
Olyan nehezére esne a pasidnak kilépni a komfortzónából és megmondani a csajnak, hogy kicsit félreértette őt, nem akar róla képeket, köszike? Nehezére esik vagy nem akarja? Ha annyira szeret téged, ahogy írod, ezt még mondanid sem kellene, jönne neki magától. De ha még akkor se teszi, ha kéred...Megér ennyit a gyomorideged?
135. bokazokni (válaszként erre: 132. - Alondadalon)
2016. máj. 9. 17:19
Én nem tudnék hinni neki. Nem azért, mert beült borozni egy csajjal, hanem azért, mert ez folytatódott, és mert a párod nem volt a csajhoz sem egyenes. Mert azt tudni lehet a másikról, hogy van barátnője és nem nyitott kavarásra. Azt meg nem hiszem szintén, hogy egy szexi csajjal csak haverkodik és "csak" kedves. Mert gondolom, van szeme.
134. gribedli*** (válaszként erre: 117. - 31bc25d879)
2016. máj. 9. 17:13
Így van, mindketten benne vannak, aki kapja de nem szól, az azért, aki küldi, az azért.
133. gribedli*** (válaszként erre: 115. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 17:11

Ez is megtörténhet, hogy a csaj ezzel vág vissza, de ebben az esetben sem nevezném beégésnek a fórumindító helyzetét, inkább kiderülne az igazság a pasijáról is. Vagy nem, mert ha a másik csaj hallgat, nem tudhatjuk.


Az első hsz-em erre is vonatkozott, hogy a pasija a másik csajt védi inkább, nem szerelte le, nem írt neki olyat, hogy ne küldjön fotót, sőt, még azt mondta a fórumindítónak, hogy ő válna nevetségessé. Ez nagyon sokat elmond a pasiról, de mivel nem mi vagyunk ott, csak kívánni tudom a fórumindítónak, hogy gondolkozzon el rajta, járjon a végére, ne hagyja ennyiben. Nem válik ettől nevetségessé senki szemében. Ha a csaj elküldte azokat a képeket, akkor amúgy sem volt róla nagy véleménnyel vagy tisztelettel, szóval kit érdekel, legalább jól beolvasna neki. Akkor is, ha már történt valami a 2 között, akkor is, ha még nem.

2016. máj. 9. 17:02

Igen, sokszor elgondolkodok rajta én is, hogy miért is ne lehetne egy ismerőssel beülni borozni. Mert hát nekem is van olyan fiú ismerősöm..

Neki is elmondtam, ha XY-nal ülnél be, nem zavarna. De egy majdnem idegen lánnyal, olyan, mintha egy első randi lenne, és "bemutatkoznak" egymásnak, ugyanis közös téma még addig nincsen. Talán megértette, elmondtam neki most is, hogy látod, ez lett a borozásból, és MI veszekszünk miatta.

Sajnos én is egy nagyon rossz kapcsolatban voltam, tudom oda-vissza, hogy hogy működnek ezek a dolgok. Talán ezért is vagyok gyanakvó. Bár úgy gondolom, ahhoz képest amennyire lehetnék, alig vagyok. Ennyi meg bőven belefér, hogy kiakadok azon, ha valaki az én társamnak küld szexi fotókat..

131. túrógombócka (válaszként erre: 129. - Alondadalon)
2016. máj. 9. 16:40

egy ismerős lánnyal szerintem simán be lehet ülni valahova meginni egy pohár bort.

szexi képeket küldözgetni már nem lehet.

130. 871383ddcb (válaszként erre: 129. - Alondadalon)
2016. máj. 9. 16:38

Bár mondhatnék okosat.

A koromnál és annál fogva, hogy átmentem pár dolgon én már komolyan veszem a megérzéseim.

És már sem nem magyarázom, sem nem mentegetem a másikat.

De ez nem feltétlen kell így legyen másoknál, nálad.

Fontos a bizalom. Ha elvész megöli a kapcsolatot.

Ja, ez faces meg pszichos okosság, de van alapja. Szereted, " bízol " benne, tudtára adtad, hogy feltünnek dolgok.

Ennél többet te nem tehetsz.

A többi rajta áll.

Rámenős csajok meg mindig lesznek.

Előre ne görcsölj. Ha jönnie kell egy gyomorszájon vágásnak jönni fog. Elég ha akkor fáj. Ha meg nem jön az a legjobb. :))

2016. máj. 9. 16:28

Na a sok üzenetek után, most megint egy kicsit gyomoridegem van, pedig lenyugodtam.

Az én párom egy nem egyszerű eset, de óriási szíve és lelke van. Nagyon szeret engem, ezt minden nap érezteti velem. Igaz nem voltunk együtt fél évig, de minden este beszéltünk viberen keresztül, mindig tudtuk, hogy mit csinál a másik (hangokból is le lehetett szűrni) Nem csalt, tudom és érzem. Beismerte, meg már tudom is róla, hogy ő nem igazán tudja, hogy hol a határ flört terén. Mármint természetesen a flört nem jut el egy csókig, de gondolok itt pl arra, hogy ezzel a lánnyal, amíg én dolgoztam este, egy fesztiválon összefutott, és mondta neki, hogy gyere igyunk meg egy pohár bort. Majd, mikor hazaértem hívtam, hogy nem tudok bemenni a házba (nem volt kulcsom), és rohant azonnal haza, és mondta, hogy mit csinált. Kiakadtam. Nem értette, hogy miért nem beszélhet és ihat meg egy bort egy lánnyal. Elmagyaráztam neki (mert ha hiszitek, ha nem, el kellett, mert neki ez tényleg természetes), hogy egy lánnyal csak úgy nem ülünk be sehová bort meginni, mert ő ebbe többet gondol bele. Azt mondta biztos nem. És lám, nekem lett igazam. Észrevettem már tavaly nyáron, amikor 1-2x láttuk egymást, hogy kerüli a tekintetemet.. én már abból is leszűrtem, hogy tetszik neki a párom, de nem szóltam, nem tartottam, nem tartom vetélytársnak. És most itt volt ez az eset. Mondom, csak képeket láttam a laptopon, amit a viber maga mentett le. ÉN töröltem ki a képeket. Őszinte leszek, elolvastam volna az üzeneteket is, de a pc-s viberbe nem tudtam belépni, mert frissíteni kell, és ahhoz a párom telefonjára lenne szükség, ami mindig nála. Biztos lenne módja, hogy belenézzek a telefonjába, de az már nagyon csúnya húzás lenne a részemről úgy érzem. Pedig a kisördög bennem van :\

128. 871383ddcb (válaszként erre: 126. - Bokazokni)
2016. máj. 9. 15:57

Nem-e?

Persze, ha kontaktnak nevezzük pl a facen a bejelölést, pár lájkocskát és egy" Szia, de klassz dolgokat osztasz meg :) " párbeszédet. Nekem ennyi még nem az, de volt már ilyen a világtörténelemben. :)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook