Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom hogyan szakítsak a párommal fórum

Nem tudom hogyan szakítsak a párommal (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. bokazokni (válaszként erre: 77. - Hajni1989)
2016. máj. 9. 15:31
Ilyen helyzetben pont nem lennék racionális és ésszerű, meggondolás nélkül kidobtam volna az első bántásnál. Talán neked is ezt kellett volna, és akkor észbe kap, hogy nem bánthat meg így senkit következmények nélkül, főleg nem azt, akit elvileg szeret és őt is szereti.
2016. máj. 8. 14:05
Ma délutáni órákban fogunk leülni beszélni. Remélem intelligens módon le tudjuk majd.
79. messzi idegen (válaszként erre: 77. - Hajni1989)
2016. máj. 8. 09:55
A megszokás nagy úr,de cselekedj !:)
78. túrógombócka (válaszként erre: 77. - Hajni1989)
2016. máj. 8. 09:13

ez teljesen érthető, csak sajnos előre már nem visz.

képzeld el magatokat 10-20 év múlva.

77. hajni1989 (válaszként erre: 76. - Bokazokni)
2016. máj. 8. 04:39
Talán nem vagyok annyira racionális, és ésszerű mint te, mert a múltban élek, abból pontosabban a szép emlékekből "élek". Amint már le is írtam ésszel ezt pontosan tudom, csak nagyon erősen kötődöm. :-( A sok nézeteltérés hatására pedig a magabiztosság megingott. Pontosan tudom, hogy mindenhez két embert kell. De ettől még kutyául érzem magam.
76. bokazokni (válaszként erre: 55. - Hajni1989)
2016. máj. 7. 17:06

Miért vagy együtt egy ilyen férfival? Mindenkivel csak annyit lehet megtenni, amennyit hagy, és ha te hagyod, akkor minek panaszkodsz? Ha nem jó neked, hagyd el, ha jó, akkor minek a sok piszkálás és hiszti?


Egy ilyen palit, aki nincs ott, amikor szükségem van rá és 3 napra eltűnik, páros lábbal rúgnék ki, könnycseppet nem ejtve utána.

75. vacsa (válaszként erre: 65. - Hajni1989)
2016. máj. 7. 16:03
Ja, nem fogyózol. Csak zsírleszívásra mész 54 kilósan...
74. vacsa (válaszként erre: 70. - Hajni1989)
2016. máj. 7. 15:59

Én is kommunikáció párti vagyok. Már amikor van értelme. Mert itt nincs. Ez a pasi le sem ... téged, úgyhogy nincs miről beszélni, hacsak arról nem hogy miképp zárjátok le a kapcsolatot.

Komolyan arra van szükséged hogy megtűrt személy legyél a saját párkapcsolatodban? Ne már...

73. vacsa (válaszként erre: 59. - Hajni1989)
2016. máj. 7. 15:57

Most ez komoly?

AZONNAL kidobtam volna.

72. paxmir (válaszként erre: 59. - Hajni1989)
2016. máj. 7. 15:10
Jesszus. :(
71. messzi idegen (válaszként erre: 70. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 21:23
:)
70. hajni1989 (válaszként erre: 69. - Messzi idegen)
2016. máj. 6. 21:04
Az egészet ott kellene elkezdeni, hogy leülünk beszélni. Tudom ,tudom én ezt ésszel. Köszönöm szépen ,hogy meghallgattok a nyafogásommal :D Remélem a hétvégén haza fog jönni és tudunk beszélni. AZ minden további lépés alapja lenne.
69. messzi idegen (válaszként erre: 65. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:55

Így van, kérd ki tanácsadó segítségét, és próbálj kiszállni ebből a kapcsolatból.

Fel a fejjel:) fiatal vagy,nézz előre,és kezd újra!

Majd idővel mással.

68. Cucicsillag (válaszként erre: 64. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 20:52
Jajjj, turogombocka, ezeket a foruminditonak szantam, bocsiiii :)
67. Cucicsillag (válaszként erre: 64. - Túrógombócka)
2016. máj. 6. 20:51

Az valoban kiakaszto... Vannak elethelyzetek,amikor a masiknak a parja mellett a helye! Mint pl.amit leirtal,


Voksan Virag nem rossz, de Ot is unja valaki, ez fix! ;)

Az meg,hgy van-e naribore vagy sincs, total lekakilom...

66. Cucicsillag (válaszként erre: 65. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:47

Az eleg szarcsi, hgy kozos a hiteletek.... Kerd ki vmi tanacsado velemenyet,mikent tudnal ebbol kiszallni.

Ezek fenyeben ettol a manyustol szabadulnek,mielobb.

A ferjem akkor sem szolt be ilyeneket,mikor telleg volt narancsborom,mikor 30 kilot hiztam az elso terhessegem alatt. Ez a tip.el sem viselne, ha terhes lennel...

Ilyeneket beszolni, wahhh...

2016. máj. 6. 20:41
Igen ,ezt ésszel tudom én is ,mind-mind amit leírtatok. :D Fogyózni nem kezdtem el, mert egyébként is egészségügyi okok miatt eléggé odafigyelek a táplálkozásra. Valószínűleg az évek száma miatt viszont kötődök hozzá. És akkor még itt a jolly joker....közös lakás, és a vele járó hitel :D Istenem de szép az élet. Azt hiszem adok fel lottót. HAHAHA :D
64. túrógombócka (válaszként erre: 59. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:11

Vokság Virág nagyon csúnya nő :P

nálam amúgy ott akadt ki a biztosíték, hogy nem ápolt, nem várt otthon a kórház után.

ez nem párkapcsolat.

63. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:09
Olyat keress akinek tetszel nem nagyítóval a hibát keresi benned...
62. messzi idegen (válaszként erre: 59. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:05

El ne kezdj emiatt a seggfej miatt fogyózni!

Ugye eddig nem tetted?

Egészségügyi problémáid lehetnek belőle.

61. messzi idegen (válaszként erre: 59. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:03

54kg vagy,és elhízva? :-o

Mi van?

Ez az ember egy gyökér.

Hol a tisztelet?

Nem tisztel téged,akkor nem beszélne így veled.

Minél többet írsz a kapcsolatotokról,annál világosabb,mit is kellene tenned.

Ugye tudod?

60. Érdekes73 (válaszként erre: 55. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 20:01
Nekem nem tűnik ez olyan olyan kapcsolatnak amiért érdemes lenne még bármit is tenni...
59. hajni1989 (válaszként erre: 56. - Messzi idegen)
2016. máj. 6. 19:59
Természetesen a téma ennél rettentően sokkal árnyaltabb :D És ne feledjük,hogy én csak az egyik fél vagyok, bár igyekszem leírni az ő szempontjait is. Sajnos mi ,illetve ő már eljutott arra szintre (még évekkel ezelőtt) hogy totálisan nyersen, őszintén ,és sok esetben ezért bántón kimondja a véleményét. Pl.: nagyon meghíztál, nem gondolod ,hogy gáz az hogy nekem kell szólni, mert a 72 éves mamámnak jobb lába van mint neked??? -Erre annyit reagálnék nektek, hogy 54 kg vagyok és 170 cm magas. Átlagos, vékony testalkattal, elhízás alatt ennyit elismerek, hogy mikor összejöttünk 50 kg voltam :D Természetesen borzalmas rosszul esett, és káromkodva biztattam hogy akkor keressen kevésbé igénytelen nőt, mert sajnálom VOksán Virág és társain kívül nem sok nőt látok akinek nincsen narancsbőre. Aztán sírtam és napokig magamba voltam gubózva. Ezt ő úgy élte meg ,hogy ő felhívta a problémára a figyelmemet, én pedig hisztiztem.
58. 3d787b167a (válaszként erre: 55. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 19:57

Elég sanyi szaga van....


Néha jobb elengedni dolgokat, mint ragaszkodni hozzá.

57. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Dorika0217)
2016. máj. 6. 19:56
Semmire sincs garancia ...
56. messzi idegen (válaszként erre: 55. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 19:44

Egy normális kapcsolatban lelki társak is vagytok.

Ez,hogy nem akar veled beszélni, háááát...és látszólag nem is törődik veled.

Nem tudod milyen a személyiséged,lehet túl zaklató,zaklatta,bizonyos dolgokkal.

Lehet elege van ebből.

Nem tudom.

Valahogyan eljutottatok a jelenlegi pontra,ez mindig 2 emberről szól.

Ami biztosnak látszik,számára ez a kapcsolat már nem igazán fontos.

Nem is akar róla beszélni.

Jelenleg szenvedsz,ő semmit nem tesz,nem hajlandó, innentől nincs miről beszélni.

Gondolkozz el a folytatáson...

55. hajni1989 (válaszként erre: 52. - Cucicsillag)
2016. máj. 6. 19:13

A kapcsolatunk mondjuk első évében nem volt ilyen. Az igazsághoz hozzá tartozik ,hogy nagyon zavar az ,hogy a számomra fontos dolgokat (közös program, együtt töltött minőségi idő, sok beszélgetés ) EZEKET ELBAGATELIZÁLJA.

Most kb hónapja voltak nagyobb viták ezzel kapcsolatban ,ő azt hajtogatja hogy én folyton piszkálom, (ez igaz) hogy beszéljünk, és neki már nincs ereje/ kedve vitázni. Két hete volt egy közepesen komoly műtétem ,de ő nem ápolt, hanem csak elvitt a kórházba, majd elment egy barátjának segíteni külföldről haza költözni. A barátnőm fogadott be, néhány napra. Amikor haza mentem, akkor ő nem jött haza csak éjjel későn amikor már én aludtam. Ekkor jeleztem, hogy ettől nem jutunk dűlőre, és ha mindenki csak a saját igazát hajtogatja, mondván a másik a hülye, akkor a kér egyenes egyre csak távolodni fog egymástól. Azt felelte, hogy nem akar veszekedni, és beszélni. Most 3 napja nem jön haza aludni, lövésem nincs hol van .De már csak büszkeségből sem fogom a családtagokat meg barátokat felhívogatni. Méltatlannak érzem ezt a helyzetet, mert tudom kis odafigyeléssel rengeteg dolgot elő lehetne hozni és visszahozni még ebbe a kapcsolatba. Munkába menekül ez is tipikus.

54. bokazokni (válaszként erre: 53. - Dorika0217)
2016. máj. 6. 17:05

Nem értem, miért baj az, hogy a jövőbeli terveit megbeszéli az anyjával és segíti, amikor bajban van. Egy 20 éves fiútól mit vársz, aki még a tanulmányait se fejezte be?

Ha komolyabb kapcsolat lesz kötetek, te is erre számíthatsz majd, hogy segít, ha szükséged lesz rá.

53. Dorika0217 (válaszként erre: 46. - Polivinilklorid)
2016. máj. 6. 16:54
Dehogy is... az engem nem érdekel...jelenleg is a saját lakásomban élek és nem vagyok rászorulva hogy máson élősködjek
52. Cucicsillag (válaszként erre: 51. - Hajni1989)
2016. máj. 6. 15:45

Huuuu, ez a masik,mikor nem vagytok egy hullamhosszon. Az otthonules is szep es jo, de azert addig kell egy parnak igazan menni erre-arra,mig nincsenek gyerekek. Soooot, utana is, de pl.magambol kiindulva, en azota nehezebben szanom ra magam es sokkal korulmenyesebben elek meg 1-1 kiruccanast.

Mindig ilyen "otthonszereto" volt? Vagy mar kiszorakozta magat? :) 20-30 ev mulva is raer erre a ritmusra rahangolodni (sztem)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook