Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet, hogy nem lesz peteérésem? fórum

Lehet, hogy nem lesz peteérésem? (tudásbázis kérdés)


16. szenasie (válaszként erre: 15. - Ebene)
2021. márc. 26. 08:43

Szia!

Nagyon régen írtad ezt. Remélem nézed és válaszolsz...

Mi lett ennek a vége? Sikerült baba esetleg?

Mi most 1,5-2 éve próbálkozunk. A héten voltam uh-on, közvetlenül menzesz után ami kesett... 1 egész hetet... Reménykedtem.

A petefeszészekben egy 24mmes LUF van...

Esetleg neked is ilyened lett? Tudok kérdezni?

15. ebene
2016. máj. 20. 07:57
Hátha olvassa még valaki -> Az erős görcsök ellenére (amik már elmúltak) még nem jött meg. Se pecsételés, se semmi. Most a 30. napomon reggeli első vizeletből 10-es erősségű teszttel egyértelmű negatívat teszteltem. Úgyhogy most teljesen össze vagyok zavarodva. Volt már olyan, hogy nem pont időre jött meg, de akkor nem görcsöltem úgymond "feleslegesen" :)
14. ebene
2016. máj. 17. 18:39
Köszönöm az érdeklődést :) A feltételezett pé után egy héttel picit görcsölgettem, utána semmi. Ma a 27.napomon vagyok és hát érzem, hogy görcsölök. Nem elviselhetetlen, de olyan "mindjárt megfog jönni érzés". Kb holnap vagy holnapután kéne megjönnie, illetve nem jönnie. Most várok..de nem vagyok túl bizakodó sajnos
2016. máj. 12. 14:04
Mi történt azóta Veled?
12. Timilight (válaszként erre: 6. - Ebene)
2016. máj. 7. 12:54
Nem mindenkinek válik be az ovuteszt. Nekem is tavaly full negatív volt, de tényleg teljesen hómező. 7 napig egyhuzamban, amikor egyébként éreztem a peteérést. Hőm is mutatta. És baba lett a vége. Más kérdés, hogy nem maradt velünk, de a lényeg, hogy lehet, hogy olyan alacsony az lh szinted, hogy a 25-ös teszt nem mutatja ki.
11. ebene
2016. máj. 6. 13:01
Nem vettem észre magamon semmi különöset:/ 25-et használtam eddig, de akkor lehet megpróbálom majd a 10-et. Bár jobb lenne ha nem lenne rá szükség és ebben a hónapban végre összejönne.
2016. máj. 6. 12:35

ami még eszembe jutott, hogy az lh teszteknek is többféle változata van, általában 25-t használnak, de pl. pcos-ben szenvedőknek, akiknek alapból emelkedett az lh szint, van 40-es érzékenységű, de 10-t is lehet kapni azoknak, akiknek a 25 is erősnek bizonyul.


ez is probléma lehet esetedben, lehet 10-t kellene használnod.

9. 6b08b99072 (válaszként erre: 8. - Ebene)
2016. máj. 6. 09:12
de fájdalmat éreztél, hogy esetleg megrepedhetett?
2016. máj. 6. 09:01
Persze, járok a meddőségibe. Eddig hol volt peteérésem, hol nem. Inkább az utóbbi volt jellemző, ezért ebben a hónapban szedettek velem peteérés serkentőket. Ennek eredménye lett egy db tüsző. UH-on követtük a fejlődését és az utolsó vizsgálatom a 14. napomon volt, ekkor volt 23 mm-es. Akkor azt mondták, hogy vagy aznap vagy legkésőbb másnap fog megrepedni. Tüszőrepesztőt nem kaptam, ezért utólag mikor már hazaértem az orvostól akkor kezdett el kattogni az agyam, hogy mi van ha nem reped meg? Aztán a nagy pánikolásban előszedtem az LH tesztjeimet :)
7. 6b08b99072 (válaszként erre: 6. - Ebene)
2016. máj. 5. 18:50

orvosnál voltál már?


nekem napokkal ovu előtt megjelenik a 2. csík is, és fokozatosan erősödik, van, hogy 2 napig is pozitív, aztán halványodni kezd.


tehát vagy az összes teszt rossz, amit használsz (nekem a rossmannos facelle vált be a legjobban), vagy valami probléma van, és nem termelődik a hormon, amit a teszt kimutatni, ergó nincs ovuláció sem.

2016. máj. 5. 18:03
Negatív alatt annyit, hogy csak a kontroll csík látszik
5. 6b08b99072 (válaszként erre: 4. - 6b08b99072)
2016. máj. 5. 13:23
mert hogy olyan, halvány pozi, nincs, csak pozitív, vagy negatív
4. 6b08b99072 (válaszként erre: 3. - Ebene)
2016. máj. 5. 13:22
mit értesz negatív alatt?
2016. máj. 5. 13:18
Két fajtát is használok. Az egyiket délután 2 órakor szoktam használni a másikat pedig este 7 órakor. Előtte 2 órával már nem eszem, nem iszom. Ma nem bírtam ki és már délben csináltam egy tesztet. Egyértelmű negatív lett..mit nem csinálhatok jól? Csak tüszőrepedés után kéne pozitívnak lennie? Nem kéne legalább már most halvány pozit mutatnia?
2. 6b08b99072 (válaszként erre: 1. - Ebene)
2016. máj. 5. 13:14
hogy csinálod azt az lh tesztet?
2016. máj. 5. 12:53
A 14. napon(tegnap) UH-on láttak egy 23mm-es domináns tüszőt. Az orvos szerint vagy aznap, vagy legkésőbb ma kéne, hogy megrepedjen. Ennek ellenére folyamatosan negatívat mutat az LH teszt. Ez mi miatt lehet? Nem repedt meg a tüsző? Vagy már nem is fog?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook