Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zöld lett a szőke haj fórum

Zöld lett a szőke haj (beszélgetős fórum)


2016. máj. 5. 23:33
Vagány. :)
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Sugar28)
2016. máj. 5. 10:19

Ha nem először zöldül a hajad festéskor, akkor inkább hagynám a francba és más árnyalatú szőkét választanék. Mert mindegyikünk haja más és más és lehet, hogy az eredeti hajszínedben van egy színkomponens, ami miatt neked jobban kiadja a zöldet.


Természetesen a zöldesség lehet egy csomó mindentől, klóros víz, hajfesték típusa, stb, de a te eredeti hajszíned is nagyban be tud zavarni. A hennát nem próbálnám meg, mert a henna szőkés árnyalatai igencsak zöldítenek, ha festett hajra teszed.


Régebben volt egy módszer, a platinaszőke alapba szoktak belehuzigálni kékesfekete csíkokat, nagyon nagyon hajszálvékony csíkokat, alufóliával, ahogy a melírt szokás. Ebből nagyon jó tartósan ezüstszőke tincsek lettek de ez a technika már nem annyira divat, főleg hogy most szinte semennyire nem divat a hamvas, hanem mindenben az arany- vagy réz, melegebb árnyalatok mennek. Ezért a helyedben nem csinálnék semmi különöset a csibesárga hajaddal, max egy reflex blond samponnal mosnám, nem pedig a reflex silver samponnal. Nyáron amúgy is jobban mennek a meleg árnyalatok, hidd el. Még mindig jobb így, mint zöld hajjal.


Mi értelme 2 hétig zöld hajjal mászkálni, 2 hétig normálissal aztán kezdheted megint elölről mert a lenövést újra kell kezelned. Ja, és válts fodrászt!:)

2016. máj. 5. 09:33
egyedi
2016. máj. 5. 09:12
Én azt mondanám, keress egy normális fodrászt.
4. Émi'88 (válaszként erre: 3. - Sugar28)
2016. máj. 5. 09:09
Én azt mondanám, hogy radírozd le egy jó hajradírral (pl. Vitalfarco Maxima; Kin Prestige, vagy Selective) és utána fesd be 8-as szőkével (mint írtad 8-as volt a színmélysége) de én inkább natúrt ajánlanék, nem hamvasat. A hamvastól lesz leginkább zöld, ill. szürke színe a hajnak. A radírozás után rögtön lehet festeni.
3. sugar28 (válaszként erre: 2. - Puszitolvaj)
2016. máj. 5. 08:53
sosem volt hennával festve . :(
2016. máj. 5. 08:44
Henna. Ha festettel hennaval azelőtt nagy valoszinuseggel most is zöld lesz...a hennatol zoldulsz...és tehetsz bármilyen árnyalatú szoket...
2016. máj. 5. 07:54
Fodrász festette legutóbb a hajam,de zöld beütése lett. hamvas szőke,8as színmélység. most befesteném itthon,de félek,hogy nekem is zöld lett. kb. 2 hét alatt tünt el a zöld(2 naponta mostam). Most sárga beütése van. ha rámegyek hamas szőkével akkor újra zöld lesz nem? a sárga és a szürke/kék szín miatt gondolom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook