Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a hónaljam? fórum

Mitől fájhat a hónaljam? (tudásbázis kérdés)


5. zsanci79 (válaszként erre: 4. - Andi0113)
2016. máj. 6. 09:07
Na, ez azért jó jel :)
4. andi0113 (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2016. máj. 5. 22:02
Köszi a választ!Azt elfelejtettem írni, hogy februárban egy műtéthez teljes vérképet csináltak,teljesen jó volt,ezèrt kèrte a háziorvos "csak" a hónalj uh-ot és a mellkas rtg-t.Korábban (az elmúlt 2-3 évben)èn is fèl évente nézettem a cisztáimat. (mammográfia, uh, 4d uh)Egyébként most nem fáj.(lehet hormonfüggő, mert most jött meg)
3. zsanci79 (válaszként erre: 2. - Andi0113)
2016. máj. 5. 13:48

Ha már egy hónapja fájna én biztos visszamennék mammográfiára, vagyis UH-ra. Szeptember óta már eltelt fél év, igaz hogy éves kontrollok vannak de ki tudja...Nekem mondjuk az első két évben fél évente kellett mennem szűrésre a ciszta miatt.


Egyébként nekem is szokott fájni a hónaljam néha, de én akkor érzek benne egy kis csomót, mintah olyan "mérges" pattanás lenne. De 2-3 nap alatt ahogy jött, úgy ment is.

2016. máj. 4. 15:20
Már kb 1 hónapja fáj a jobb hónaljam.Voltam háziorvosnál,aki elküldött mellkas rtg-re,negatív lett,ultrahangra,két hét múlva megyek.A melleimben ciszták vannak.Mammográfián,emlő uh-on szeptemberben voltam,ott azt mondták,fàjhat a cisztáktól,de mégis isegesít.Valakinek van hasonló tapasztalata?(dezodor kizárva)
2016. máj. 4. 15:17
Mitől fájhat a hónaljam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook