Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vénusz-diéta-ciklus fórum

Vénusz-diéta-ciklus (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vénusz-diéta-ciklus

26. !Gaby! (válaszként erre: 25. - Dizzz)
2008. jún. 7. 13:04
elég keményen de mindenféle kaját eszem kivéve tésztaféléket abbol szinte semmit nem eszek. a többiböl meg keveset
25. Dizzz (válaszként erre: 24. - !Gaby!)
2008. jún. 7. 12:05

mennyire csinálod drasztikusan a kúrád?

könnyebb, vagy keményebb fogyókúra? nem mindegy...

24. !Gaby! (válaszként erre: 23. - Dizzz)
2008. jún. 7. 12:04
tuti hogy azért mert csináltam tesztet és terhes nem vagyok
23. Dizzz (válaszként erre: 22. - !Gaby!)
2008. jún. 6. 18:53

Szia! biztos, hogy attól nincs mensid?

a kérdésedre egyébként azért nem tudom a választ, mert egyén függő a dolog. Mindenkinek máshogy működik a szervezete:)

22. !Gaby!
2008. jún. 6. 18:49
hello, azt szeretném kérdezni, hogy a fogyokura miatt megszünt menstruácio mikor tér vissza vagy egyáltalán visszatér-e?
21. Dizzz (válaszként erre: 20. - Angyal63)
2008. máj. 20. 20:59
hol van??? máris átnyergelek oda:D
2008. máj. 20. 20:34
Jól átkavarodtunk az utazás témára a Vénusz diétáról. Milyen érdekes, nyitottam agy fórumot az utazással kapcsolatban, az meg halódik :(((
19. angyal63 (válaszként erre: 18. - Dizzz)
2008. máj. 20. 20:32
Álmodok róla, szerintem szuper lehet. Elmesélni lehet, csak szerintem felfogni nem, ha még nem láttad. Sajnos a párommal kell egyeztetni a vágyainkat és ő egyenlőre Japánért nincs oda. De elmennék Tokióba, egyáltalána Japánba. Biztos nagy élmény volt neked!! (Valamikor tanultam japánul, totál otthon, önszorgalomból, autodidakta módon.)
18. Dizzz (válaszként erre: 17. - Angyal63)
2008. máj. 20. 20:23
Nekem Tokió volt az etalon! azt nem lehet elmesélni!!!
17. angyal63 (válaszként erre: 16. - Dizzz)
2008. máj. 20. 12:42
Ez jó :))) Szerintem sok szép, vagy érdekes hely van a világon. Kenya 7 éve álmom, és talán idén ősszel megyünk:DD, de szóba jött Mauritius is. (Kenyát választottam).
16. Dizzz (válaszként erre: 15. - Angyal63)
2008. máj. 20. 12:37
Van még ennél szebb hely???? na neeeee!
2008. máj. 20. 12:32
Nekem is van álom helyem, ahol nem jártam és szeretnék még eljutni, sebaj, hosszú az élet...:)) Szerencsére a párommal nagy utazók vagyunk.
14. Dizzz (válaszként erre: 13. - Angyal63)
2008. máj. 20. 12:28
Óhhhh, anyám, bár én eljutnék már oda! Pedig már bejártam a világot, de ott még nem voltam...
13. angyal63 (válaszként erre: 12. - Dizzz)
2008. máj. 20. 12:21
Én is gyakran nézegetem a többivel együtt, nem tudok betelni vele. Maldív-szigetek felett.
12. Dizzz (válaszként erre: 11. - Angyal63)
2008. máj. 20. 12:19

na igen...:D


Egyébként, ha megkérdezhetem, hol készült a repülőből levett kép? mert iszonyatosan gyönyörű!

11. angyal63 (válaszként erre: 10. - Dizzz)
2008. máj. 20. 12:15
Azt elhiszem! Ha a diétám mellett arra ébrednék holnap, hogy 3 kg-val kevesebb, vagyok ugrálnék örömömben!!
10. Dizzz (válaszként erre: 9. - Angyal63)
2008. máj. 20. 12:08
elképzelhető, mindenesetre jót röhögtem aznap reggel:D
9. angyal63 (válaszként erre: 8. - Dizzz)
2008. máj. 20. 12:04
Lehet, hogy a Hold is akkor kezdet el fogyni és a kettő együtt tud ilyen erős súly csökkenést eredményezni.
8. Dizzz (válaszként erre: 7. - Angyal63)
2008. máj. 20. 12:01

Érdekes amúgy a dolog.

A múltkor, mielőtt megjött a mensim, előző este a mérleg 3 kilóval többet mutatott, mint másnap reggel.

Én nem tudom, hogy mi a franc volt az(elképzelhető, hogy egy csomó víz), de másnapra eltűnt teljesen, mind a 3 kilójával együtt:D

7. angyal63 (válaszként erre: 4. - Dizzz)
2008. máj. 20. 11:39
Igen, a Hold befolyásolja a fogyást. Dagadó Holdnál jöhet föl 1-2 kg vagy stagnál a fogyás, csökkenő Holdnál nagyon beindul. A Hold nem csak a vizekre van hatással. Az a szerencsés, akinek a Hold fázis összhangban van a menstruációs ciklussal. Nálam nem így van.
6. Dizzz (válaszként erre: 5. - Akvamarin)
2008. máj. 17. 10:28
Köszönöm szépen!! Örülök, hogy tetszett!
2008. máj. 16. 00:09
Nagyon részletes és összeszedett cikk,gratulálok hozzá.Részletesen leírtad a ciklus során fellépő változásokat.Az én tapasztalatom is az,hogy az első 2 hétben jobban megy a fogyás,mint a peteérés után.Most legutóbbi ciklusomban ez sem volt rám igaz.Nem is értettem,mígnem tegnap este felnéztem az égre,és rájöttem,hogy dagadó hold van.Ezek szerint tényleg hatással van a Hold a fogyásra,de ilyen konkrétan én még nem vettem ezt észre,mint most.Úgy látszik,a Holddal együtt dagadunk és fogyunk. :DD
2008. máj. 13. 20:35

Én azt mondom nektek, ha gyógyírt kerestek a problémára, bizony érdemes kipróbálni. Én spec. mindenre kapható vagyok az egészségem érdekében.

Jelenlegis azt tanulmányozom több-kevesebb sikerrel, hogy mi köze van a holdfázisokhoz a fogyókúrának. Azt tudom, hogy teleholdkor én is farkaséhes szoktam lenni, mint a farkasok, csak épp nem nyüszítek a hold felé:D

2008. máj. 13. 16:49

Nagyon érdekes cikk.Nekem gondom van a rendszertelen menzesszel, lehet,hogy ezen is segítene valamit.Vagy ez csak a "normális" ciklusra igaz?

Én azt tapasztaltam,hogy a menzesz előtt tartja vissza a szervezetem a vizet, ha megjön akkor már nem.De gondolom ez is változhat egyénenként.Mindenesetre a cikk nagyon érdekes, lehet,hogy kipróbálom.....

2008. máj. 13. 14:37
sziasztok!én azt olvastam, hogy a menstruáció alatt a súly akár 2 kg -ot is "gyarapodhat",hiszen a szervezet ilyenkor visszatartja a vizet.Itt azt írja,hogy fogyunk :S akkor?:o tapasztalatom szerint gyarapodunk :s
2008. máj. 13. 11:03
Hallottam egy nagyon érdekes dolgot a Vénusz diétáról, miszerint kapcsolatba hozható a ciklusunkkal. Érdekes lehet mindazok számára, akik pusztán diétáznak, érdekes lehet azoknak is, akiknek kérdéseik vannak a ciklusuk tekintetében, és érdekes lehet azoknak, akik kipróbálják, milyen hatással van együtt a kettő a szervezetükre. Nos, ezt szeretném veletek megosztani, van benne némi érdekesség. Mindenkinek sikeres fogyást, és okosodást kívánok!

Ugrás a teljes írásra: Vénusz-diéta-ciklus

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook