Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék! fórum

Babát szeretnék! (beszélgetős fórum)


16. kicsibaba33 (válaszként erre: 14. - Ina87)
2016. máj. 5. 14:39

Én az olyan kommenteket nem szeretem, amivel nem kapok választ a kérdésemre. Azért teszem fel a kérdést, mert érdekel más tapasztalata, s nem az, hogy ez egy uncsi babás topic.

Biztos sok olyan téma van, amiben te szívesen leírod a tapasztalataidat.

15. kicsibaba33 (válaszként erre: 13. - Agnesagneske)
2016. máj. 5. 14:37

Nem beszéltem még orvossal, mert korai lenne. Ha el akar menni a baba, elfog azt gondolom. De szerencsére még minden rendben van! Szedem a magneb6-ot, és pihenek már amennyit tudok.


A lányommal is görcsölgettem, de nem emlékszem hogy ennyit.

Napokban kell nekem is megjönnie. Vagyis nem kell!

Szorítok neked :)

14. ina87
2016. máj. 4. 21:22
ha nem szeretnèd h vàlaszoljonak akk kàr nyilvànos topicot inditani.küleben meg szerinted itt vàlaszt kapsz a kèrdèsedre mert nem fogsz max pàr tapasztalatot tudnak leirni amugy egy orvos többet tud...
13. agnesagneske (válaszként erre: 12. - Kicsibaba33)
2016. máj. 4. 21:14

orvossal beszéltél? Hány hetes lehetsz? Reménykedj, ne add fel! :) írj még majd, hogyan alakult...


nekem ma is fájt a derekam, a melleim duzzadtak, de még van pár napom a menstruáció első napjáig, addig nem tesztelek.

A legjobbakat kívánom!

2016. máj. 4. 05:45
Pozitívat teszteltem, de görcsölök....nem marad meg :(
11. kicsibaba33 (válaszként erre: 10. - Agnesagneske)
2016. máj. 3. 14:46
Szorítok neked!!!! Én holnap reggel tesztelek, majd kiderül. Igen, valóban az a tuti, ha a kezedben tartod! :)
2016. máj. 2. 21:13

:)


Nekem duzzadtak a melleim, állandóan kellett mennem a vécére, szóval gyanakodtam...Sajnos az a babám elment :(


Most ismét tervezünk, megint gyakran járok a vécére, de még nem hiszem, hogy újra jönne a gólya...bár örvendenénk neki.


Az biztos, hogy semmi sem biztos, csak amikor már a kezedben tartod. Addig minden tünet talány...

9. kicsibaba33 (válaszként erre: 7. - Ina87)
2016. máj. 1. 20:36

Kedvesem!


Kérdezett bárki is?? :)


Nem!

8. kicsibaba33 (válaszként erre: 6. - 937a2a883a)
2016. máj. 1. 20:35

Teljesen igazad van mindenben!


A lánykám elsőre összejött! Akkor úgy voltam vele, hogy majd lesz valahogy és sikerült is.

Biztos nem jó ezen a dolgon pörögni mert az is sok mindent befolyásol. Az a baj, hogy én sem leszek fiatalabb...telik az idő.


Nekem tegnap óta kell feszt pisilni és nem fáj. Görcsölgetek amitől azért félek.....és a melleim is fájnak de az mindig fáj mikor pé-m van és mensi előtt..szóval majd egész hónapban...


Egy tuti, izgalamas világ ez :)

2016. máj. 1. 19:18
egy ujabb uncsi baba topic...
6. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Kicsibaba33)
2016. máj. 1. 17:53

Sajnos ez szerintem olyan, hogy aki nagyon szeretne, már az első próbálkozós hónapban képes minden tünetet terhességnek venni. Van egy fórum, ahol összegyűltek a babára vágyók. Volt, aki majdnem minden hónapban azt írta, hogy most tuti sikerült. Aztán csak épp máshogy zajlott a menzesz előtti tünet. Szóval én személy szerint ezekre nem adok. Ha nem jön meg csinálj tesztet. Előbb is kimutathatja persze, de ha nem, akkor feleslegesen stresszelsz rajta. Illetve előfordulhat kémiai terhesség.


Mindezektől függetlenül én is olyan tüneteket éreztem már a nemvárt előtt, amiket addig talán soha. A legelső az állandó pisilési ingerem volt, mintha felfáztam volna, csak ugye nem fájt, így tudtam, hogy nem az. A másik az volt, hogy rengeteg nagyon apró pattanásom lett a homlokomon, holott nekem egy-egy nagyobb szokotg csak lenni. Én hasszurkára, mellfájásra nem adtam, mert volt már máskor is, pedig nem volt baba. Nekem a teszt a menzesz esedékes napján negatív lett, pedig tutira félidőben fogant a baba.


Szurkolok, hogy sikerüljön és tényleg annak a tüneteit érezd! :) Amúgy a 4 hónap az átlagos próbálkozási idő, nem sok még. Erre mondta nekem a doki, hogy a nők sokszor bepánikolnak már pár sikertelen hónap utàn, de egyáltalán nem egyszerű teherbe esni, hisz havonta csak 1-2 napon esélyes.


Az első baba hányadik hónapban sikerült?

5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kicsibaba33)
2016. máj. 1. 17:37
Amikor én terhes voltam, szerintem még teszt sem létezett, de nagyon hamar éreztem. Feszültek, fájtak a melleim, és a hasamban úgy éreztem, mintha egy kő lenne.
2016. máj. 1. 16:33

De jó ,hogy írtatok!


A lányomnál is fájt a hasam, de annak lassan 5 éve, szóval fakultak az emlékek.

Hamarosan tesztelnem kell, de félek, hogy negatív lesz. Az én megérzéseim általában nem jönnek be, szóval erre sem tudok hagyatkozni.


Ovulációs tesztet használtam, szóval elméletileg jókor voltunk együtt..de ez ügye kevés a babához.

A múlt hónapban sem jött össze.Nagyon örülnék, ha pozitív lenne a teszt..

3. nimol (válaszként erre: 1. - Kicsibaba33)
2016. máj. 1. 16:05

Én is már az aktuális menses előtt 4 nappal pozitívat teszteltem. És tudom, hogy mikor volt peteérésem, mert érzem mindig és lh teszteltem is.


8. dpo-n (pé után 8. nap), hasszurkálás, mindjártmegjön érzés, görcsölgetés, és egy érzés, és este már azzal a tudattal úgy feküdtem le aludni, hogy albérlőm van. Másnap majdnem teszteltem egyet, de tudtam hogy korai lenne, de aznap elkezdődött a mellbimbófájás (előző terhességnél is ez volt a jel) plusz este kilenckor kidőltem aludni, és másnap reggel halvány pozitív lett a tesztem. :)

2. 41b7982b83 (válaszként erre: 1. - Kicsibaba33)
2016. máj. 1. 15:57

Szia. Igen, én nekem már erős tüneteim voltak a pozitív teszt előtt is. De nem tűnt fel, hogy az már az. :)

Erős fáradékonyság, szédülés, gyengeség érzés, a mellem kegyetlenül fájt, szurkált, az volt a legrosszabb. Illetve este fekve úgy égett a gyomrom, hogy 3 párnával aludtam, mert szörnyű volt vízszintesbe lenni.

Menses előtt pár nappal teszteltem az egyik reggel, erős pozitív lett pedig még lett volna idő... Korábban ágyazódott be mint a hónap közepe, a menses utáni együttlétből fogant így ezért volt túl korai minden tünet.

A hasam is szurkált, de az enyhe volt, pont ott ahol beágyazódott, később az uh-n láttam 5. héten, mondta a doki hol van, én pedig valóban ott éreztem.

Már akkor láttam a szív kezdemény mozgását, hihetetlen volt. :) Most pedig itt izeg-mozog mellettem egy pörgős 3 éves. :D

2016. máj. 1. 15:03

Sziasztok!


Van olyan köztetek, aki a tesztelés előtt megérezte, hogy terhes? Beágyazódásnak voltak tünetei?


Második gyermekünket tervezzük, dolgozunk rajta 4 hónapja, de eddig eredménytelenül.

Most vagyok a ciklus 21. napján. Mellfájdalom, mensi-szerű görcsök, hasszurkálásom van..de lehet csak bemesélem magamnak.

Ha valakinek lenne kedve beszélgetni vagy hasonló cipőben jár (baba-projekt), szívesen beszélgetek vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook