Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől szineződhet el a géllakk? fórum

Mitől szineződhet el a géllakk? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 30. 20:37
Egyébként én azt tapasztaltam, hogy elég 30 mp LED lámpa alatt, sztem UV-ben is elég, amennyit eddig is betartottal, nem ettől függ, hogy befogja-e az ecsetet, inkább a színtől, ahogy írtam is, nekem a pirosak meg a bordók ilyenek.
2016. ápr. 30. 20:35

Igen, azt mondjuk ki lehet tisztítani, nekem rendszerint a tűzpiros meg a meggybordó szokta megfogni, de kitisztítom és utána nincs gondom.:)

Megpróbálok majd egy újat, hátha az jobb lesz...

2016. ápr. 30. 20:28
Az ecset vége nekem is elszíneződött. Lehet nem elég hosszan uv-zom a lakkot? Holnap lesz esedékes, majd odafigyelek jobban az időre.
2016. ápr. 30. 20:18

Nem, kis üvegcse, csak hirtelen a tubus szó jutott eszembe. ;)

Ugyanezek a lépések nálam is, csak az utóbbi 3 alkalommal a base&top elszíneződött... Amúgy én már elég régóta csinálom, és tök szeretem, meg tartós is, most lett gondom vele.

2016. ápr. 30. 20:16

Tubusban is kapható fedő gél lakk?

Még kezdő vagyok, nem találkoztam még ilyennel.


Fertőtlenítés után bond-ot használok, majd 1x base&top, uv, színes gél lak, ha kell 2x, majd újra a base&top és utoljára fixáló.

Eddig 3x készítettem magamnak sikerrel.:)

2016. ápr. 30. 20:00

Kötéskor nem látszik semmi, ezért gondolom, hogy nem szennyezett a fedőlakk, szerintem akkor már kötéskor is látszana... Másnap vagy harmadnap jön elő. Mosogatásra meg mosásra gyanakodtam, de kesztyűben csinálom mindkettőt, szóval az se hat rá szerintem. :(

Szinte vadi új még a tubus, de lehet, akkor veszek másikat. :(

2016. ápr. 30. 19:56
Kötéskor, az uv alatt még nem vehető észre? Nem lehet,hogy szennyezett a base/fedő lakkod? Vegyél egy újat, és próbáld azzal!
2016. ápr. 30. 19:52

A lakkon, a legfelső fedőrétegen! Áztatás előtt, ha leszedem a legfelső réteget, akkor az elszíneződés is eltűnik...

Először én is megijedtem, hogy gomba, de a lakk alatt ott virít leszedés után az egészséges körmöm. Használok fertőtlenítőt is, meg gombaölőt is, úgyhogy biztos nem az.

2016. ápr. 30. 19:50
Átüt a lakkozáson? A körmödön vagy a lakkon van az elszíneződés?
2016. ápr. 30. 19:40

1-2 nap után sárgás/barnás elszíneződés jelenik meg a frissen gél lakkozott körmömön... Foltokban, kisebb pöttyökben. Magam készítem, több, mint egy éve, eddig semmi gondom nem volt vele. Tartós is, szép is volt.

Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2016. ápr. 30. 19:38
Gél lakk elszíneződés! Volt már vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook