Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ez normális egy kölyökkutyától? fórum

Ez normális egy kölyökkutyától? (tudásbázis kérdés)


17. simple
2016. máj. 19. 20:22
Hogy van a kutyagyerek?
16. bokazokni (válaszként erre: 7. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 2. 14:01

Csak konzervet, folyamatosan, hosszú távon nem jó adni, mert a foguk bánja. De ha megy a hasa a száraz táptól, konzervet rizzsel, hússal együtt adhatod neki. Ha már megerősödött, és rendbe jött az emésztése, akkor sok mindent bírni fog. :)


Ha megy a hasa, akkor diétáztatni kell, míg el nem múlik.

15. andi6020 (válaszként erre: 7. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 1. 12:23
Igazuk is van.
14. simple (válaszként erre: 12. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 1. 11:02
Nincs mit. Majd írd meg azért hogy van-e változás, mi van a kicsivel!
2016. máj. 1. 10:42
Illetve select goldot..ezt ajanlottak a boltban
12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - Simple)
2016. máj. 1. 10:41
Most vettunk tegnap sensitive goldot..lazacosat..hat majd kiderul h ez bevallik e!koszonom a segitseged!
11. simple (válaszként erre: 10. - Simple)
2016. máj. 1. 08:07
Lehet kapni tápokból ilyen kis 3 kg-os csomagokat, ez kipróbálni éppen elég, így ha nem válik be, nem olyan nagy a baj.
10. simple (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2016. máj. 1. 08:06

Nem a minsőégére értettem, hogy nem jó. A kiskutyának nem jó. Ki kell kísérletezni, melyik ami beválik mert minden kutya más és más. Az én kutyámnak vagy 15 féle tápot vettem, mire lett egy olyan, amitől nem fosott.

Valami nagyon nem oké, ha ennyire nem bírja tartani, mert a helyükre sosem csinálnak be.

Az én felnőtt kutyám egyébként naponta 4-6-szor kakil, és egyszer kap enni. Szerintem is próbáld meg a mennyiséget csökkenteni, meg én próbálnék másfajta tápot is mert lehet tényleg az a gond. Eukanubától az enyém nagyon fosott. Nem ezek a legjobb tápok, csak az állatorvosok általában velük vannak szerződésben ezért azt a tápot ajánlják.

9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 8. - Simple)
2016. máj. 1. 07:50

Azt mondta a doki,a kaja minősege biztos jó,ugyh szerinte a mennyiseg a gond.175gr kellene a gold bold a eukanubabol meg 200gr ehelyett adjak csak 100gr-ot neki..

Tegnap szamoltam 14 kaki volt es ejjel a helyet is osszekalalta..

Remelem a mennyiseg a gond mert ez igy elegge tarthatatlan helyzet..4nap mulva kiderul

8. simple (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2016. ápr. 30. 20:37
A kaja lesz a gond, nem jó neki, túl hamar átmegy rajta. Ez nem jó, mert nem fog rendesen nőni, hízni. Az alvással nincs gond, hiszen kicsi még, sok pihenésre van szüksége. az enyém is csak 5 perceket volt ébren mikor kicsi volt, aztán ahogy nőtt energiabomba lett belőle, egy örökmozgó azóta is.
7. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 3. - Bokazokni)
2016. ápr. 30. 18:46
Konzervet nem szeretnenk neki adni..azt nem javasoljak sokan.
2016. ápr. 30. 18:46

Felhivtam egy masik allatorvost 10-15kaki nagyon sok,az nem normalis..

Visszakell hivnom nemsoka es megmondja hogyan adagoljam a kajat..

2016. ápr. 30. 18:28
Még nagyon fiatal; nem csoda, hogy sokat alszik.
2016. ápr. 30. 18:27
Szerintem nincs azzal a kutyával semmi baj.Az én kutyáim már felnőttek.1* kapnak enni,de naponta 4*5* kakálnak.
3. bokazokni (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2016. ápr. 30. 18:26
Nálunk a kiskutyának minden száraz táptól ment a hasa, bármilyet adtunk. Konzervet kapott rizzsel, attól elmúlt. Ő is nyugodt volt.
2016. ápr. 30. 18:13

Sziasztok!

Van egy Februar 11en született francia bulldog kutyusunk.

2hete hoztuk el a tenyésztőtől.

Rendes tenyésztő volt,adas-vetelivel,kezdőtappal,szülőket megneztük,tanacsadas stb..

Haza hoztuk es 1het utan vitamininjekciot kapott mert folyamatosan ment a hasa..illetve 2fele tablettat..belfertotlenitot,illetve gyulladascsokkentot.

Ekkor eukanuba tapot kapott..elmult a hasmenes viszont azota is kb 10szer kakil..normalisat de ez szerintem nem ok..

Ez nagyon sok..

Most vettunk select gold sensitive kajat..felesben adom..holnap adnam csak ezt mar neki..

Szerintetek a kaja lehet a gond?

En mar teljesen kivagyok a helyzettol..3honapja bucsuztunk el a francia bulldogunktol akit szaporitotol vettunk..

Most direkt 200km-ert leutazva egy normalis tenyesztohoz megyunk,egy halom penzert megvesszuk es mar kezdem azt gondolni h egy beteg kutyat kaptunk..

Mar nem akarom hivni az allatorvost majd hetfon felhivom..szegenyt allandoan zargatom..

Gondoltam ha valakinek van tapasztalata vagy otlete megiszthatna velem..

Ja a masik:

A kutya olyan szinten nyugodt,h az meg a dokinak is fura..

Kicsit jatszik,szaladgal de egyebkent a kb 20orat alszik egy nap..nemlatszik betegnek,orvos is azt mondja ő ilyen tipus lehet..csak ez megis olyan fura egy ekkora kutyatol..

2016. ápr. 30. 18:04
Kölyök kutya probléma..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook