Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? fórum

80 kg vagyok 173 cm. Valaki fogyózik még hasonló adatokkal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. aug. 13. 21:00

Ha van kedvetek csatlakozzatok a fogyis csoportomba, már több mint 700 tag van, rengeteg motiváció és információ:

[link]

191. Keller Szilvia (válaszként erre: 186. - SuzyZsuzsi)
2016. aug. 10. 09:33
szia, én csak annyit, hogy ha nem bírod már nagyon a rendszert, térj át a testkontrollra, az is szétválasztós, csak nem naponként, hanem étkezésekként, délig gyümi, ebédre ch, vacsira fehérje, durván leegyszerűsítve (vagy ilyen az inzulinszétválasztó étrend is). Csak azért mondom, mert kevés embert ismerek, aki végig bírta a 90 napot, túl szigorú a rendszer.
190. Keller Szilvia (válaszként erre: 185. - Betsabé)
2016. aug. 10. 09:30
köszi szépen, végül is elég jól bírom...egy régóta fogyózónak nagy élvezet az is, hogy ehet ezt-azt mértékkel, amiket eddig megvont magától
189. Betsabé (válaszként erre: 186. - SuzyZsuzsi)
2016. aug. 9. 10:27
Én májusban kezdtem el a 30 kg-t ledobni...már 15 sikerült! Most kalóriaszámolással. De 2 éve a 90 napossal 1 hónap alatt 5 kg-t fogytam, jó módszer az is. Hajrá :-)
188. rikoré
2016. aug. 9. 10:09
Próbálta már vki az injekciós zsírbontást a letapadt helyeken? Szeretnék tapasztalatokat kapni, de csak őszintén! Előre is köszönöm!
187. c73db520ef (válaszként erre: 186. - SuzyZsuzsi)
2016. aug. 8. 19:25
Miert ne ehetnel kukoricat vagy szalonnal mertekkel mondjuk chips helyett??
2016. aug. 8. 19:22

Sziasztok!Meg uj vagyok, most egy hete kezdtem el a 90 napos diétát. Nagyon régóta esedékes, mert mar a lányom születése elott, sőt mar a terhesség elott nehany hónappal meghiztam, ami csak fokozódott a későbbiekben. Mire ra szántam magam a diétára 30 kg felesleg jött fel rám. Az étkezési szokásaikon muszáj lesz gyökeresen változtatni, mert a kenyér, a krumpli, a szalonna azok nagy kedvenceim, es egy bizonyos szénsavas üdítőt is nagyon sokat fogyasztottam, mar-mar függőségi szinten. Az édességeket nem vagyok annyira oda, viszont a chipsek a gyengeim. Továbbá en is évessel kompenzálom a negatív érzéseket, hat valahogy így jutottam idáig. A mozgás is nehezen megy, mert a lábaim eléggé fajnak( boka süllyedés, kezdődő visszérgyulladás es a túlsúly) es valahogy sosincs ra energiam...

De aztán mikor sikerül rávenni magamat, akkor dolgozom rendesen, csak sajnos nem elég gyakran. A motiváció valahogy nem volt elég erős eddig.

De most remelem, hogy sikerül kitartani.Az első hét után nagy örömmel tapasztalom, hogy 4 kg-tol sikerült megszabadulni.Pedig neha nem sikerült betartani az adatokat, es szalonnát is ettem( fehérje napon) es főtt kukoricát gyümölcs napon...Amit nemigen lenne szabad.

Hat be vezetőnek ennyi azt hiszem bőven elég.

Kérem, aki tud jo tanácsot adni, szívesen fogadom.

185. Betsabé (válaszként erre: 184. - Keller Szilvia)
2016. aug. 8. 11:29
Nem jó, hogy rá vagy kényszerítve, de hidd el pár hónap múlva hálás leszel érte! A szervezeted átáll, és jobb lesz. Az eleje piszok nehéz az új szokások kialakításakor. Sok erőt! :-)
184. Keller Szilvia (válaszként erre: 183. - Betsabé)
2016. aug. 6. 19:16
az is szép azért... nekem is 150ch-s diétát kell követnem:) inzulinrezisztencia, kötött étrendet kaptam. Finiket lehet enni, csak nekem fura a kicsi adag sokszor, de barátkozom vele...
2016. aug. 2. 21:04
Júliusban 2 kiló ment le, pedig nem számoltam kalóriát, és a tornákat is elhanyagoltam. Ejnye-bejnye..de mától szigorítok egy kicsit. 1500 kcal, 150g ch / nap. + min. 2 torna/hét.
182. Keller Szilvia (válaszként erre: 179. - Betsabé)
2016. júl. 25. 10:15
Így van, ez a lényeg, nem feladni, akkor bármilyen diéta eredményt hoz:)
181. Keller Szilvia (válaszként erre: 177. - Kriszike46)
2016. júl. 25. 10:14
Igen, ezt hívják fogyókúrás platónak. Van rá egy diéta, amivel állítólag be lehet indítani újra a fogyást, de elég monoton: 3 napig csak zabpelyhet lehet enni tejjel, utána 3 napig csak zöldség, majd 3-ig rizs és 3-ig gyümölcs, szóval 4x3 nap. Lehet, hogy nem ilyen sorrendben, a zabpelyhes kezdés az biztos, arra emlékszem. Nagyon tuti eredményt értél el, gratu!
180. Keller Szilvia (válaszként erre: 176. - Jucika33)
2016. júl. 25. 10:12
hát ez azért nagyon szép eredmény!
2016. júl. 24. 23:23
Jelentem, visszajött 1 kg! DE még kitartóbb leszek, mint eddig, nem adom fel!
178. Betsabé (válaszként erre: 177. - Kriszike46)
2016. júl. 24. 23:21
Gratula! Nekem pont -30 a célom :-) Én is aggódom az utolsó kilók miatt. Próbálj valami új diétát, vagy új mozgást, ami új a testednek, és hátha beindul. Drukk!
2016. júl. 24. 01:07

sziasztok!


nekem tavaly ősz óta 30 kg ment le, de az utolsó 5 kiló vhogy nem akar lemenni :), 3 hónapja ez van. Igaz kicsit lazultam is sajna, de megpróbálok már annak is örülni, hogy nem jött vissza rám semmi :)

2016. júl. 22. 06:45
Én 15 kg-nál tartok. Most megállt az enyém is egy kicsit, mert valamiért napok óta éhes vagyok és ezért csipegetek a szokástól eltérően. Tegnap este szalonnát sütöttünk. Meg is ettem. Még most is úgy érzem, hogy tele van vele a hasam. Más sem tudja kellőképpen megemészteni a szalonnát, vagy csak én vagyok így vele?
175. Keller Szilvia (válaszként erre: 174. - Betsabé)
2016. júl. 21. 06:57
gratula, de ügyes vagy! Bezzeg én:( már hetek óta nem mozdul a súly, igaz, nem is teszek meg érte semmit, egyszerűen elkutyultam a nyárban, fagyikban stb, elfogyott a diétázós erőm, elvégre évek óta nyomom. Most megpróbálom megint gatyába rázni magam, durva, hogy csaknem 20 kg van még rajtam:(
2016. júl. 19. 11:36
Május 3 óta, -13 kg! Már csak 17-et akarok fogyni karácsonyig. Elégedett, boldog vagyok, jól haladok. Nem éhezem, nem kínlódok. Az első hónap piszok nehéz volt, a második parás, nehogy megálljon a fogyás, most már nem stresszelek. Életmódot váltottam, és ez működik!
2016. júl. 19. 11:32
Nem iszom zöld teát, PLankingről nem tudok. De fehérjét nem csak tejtermékkel tudsz bevinni. Ehetsz husit, tojást, halat, stb.
172. Kisritu
2016. júl. 17. 14:33
Zöld kávé teát issza még valaki?:) Eredmények?:)
171. Kisritu (válaszként erre: 155. - Betsabé)
2016. júl. 17. 14:32

Okés! Nekem nehezíti, hogy minden ami tartalmaz tejfehérjét kilőve (kazein allergia)

Planking-ről hallottatok már? Ez egy fekvőtámaszos edzés.

2016. júl. 13. 21:18

Anita! Ügyes vagy! Havonta én is szoktam centizni!Újabb 1 kiló lement, de még így is 18 kilót akarok fogyni.

Én is szoktam fehérjeport inni edzés után, vagy vacsira, amikor kívánom.

169. anita1325 (válaszként erre: 168. - Betsabé)
2016. júl. 13. 07:06

Az utolsó kilókért meg kell dolgozni :) 71.00 nél tartok még mindig,remélem lassan 6ossal fog kezdődni. A hoodiát abbahagytam most csak a kalória számolás marad, picit bűnöztem 1szer 2szer de nem jött vissza semmi. Megint mértem (május óta)

Súly: 71(-11)

Mell: 93(-9)

Csípő: 101.5(-8.5)

Derék: 86(-13)

Kar: 32(-2)

Comb: 61(-5)

Úgy útálom, hogy combból és karból alig megy le. Láttam, hogy Norbinak van vmi csokis shake porja amibe kevés ch van és vacsira meg reggelire tejjel lehet inni plussz pici sdinnye sokan fogytak tőle lehet kipróbálom.

2016. júl. 7. 23:41

Bárcsak én is az utolsó 6 kilónál tartanék...nekem még 19 kiló van vissza!

Nekem sikerül napi 1600 kalóriával, heti 2-3 kardió edzéssel fogyni. Nálam is megvan a heti -1 kg. Sőt az első hónapban többet is fogytam. Ahogy megy le a súly, majd lentebb viszem a kalórialimitet is.

Nálam annyi csodaszer van, hogy ha este éhes vagyok, fehérjeport iszom, vagy sonkát, túrót, kefirt eszem.

Mindenkinek más válik be. Magadra figyelj, akkor működni fog!

167. anita1325 (válaszként erre: 166. - Gabriella8606)
2016. júl. 7. 22:11
Szia. Kalóriát számolok, de nem pontosan. Amit nem eszem: Kenyér, péksüti, csoki, cukorkák,üdítők,gyorskaják. Amit eszem : Reggelire: Pufirizs, abonett csmellsonkával egy tejeskávé, vagy tonhalkonzerv egy db zsömivel plussz tejeskávé de ilyenkor már nem ehetek sokat azon a napon. Ezt a kétfélét eszem lehetne már bővíteni gondolkodom a zabkorpán 😁 ebédre ami kb du. 3-4 órára esik azt eszem amit főzök a családnak csak kevesebbet de bármi lehet, nálunk csak egy fogás van szóval ha van leves akkor nincs főétel és fordítva. Vacsizni nem szoktam mert nem kívánja már a szervezetem. Kalóriában olyan Naponta max 1500 lehet , de van hogy 1000 körül eszem mert a főétel se megy le. Amit eszem még mert sztem belefér: Update puding, Müller tejberizs szénh.csökkentett, és jégkrém. Majdnem Minden nap eszem vmi nasit, jégkrémböl csak dobozosat eszem amiből lehet gombócolni mert max 2-3 gömböt eszem mert az kb 200 kcal a pálcikásak meg nagyon sokat tartalmaznak. És a lényeg ,tudom sokan ellene vannak az ilyennek de nekem már 2szer sikerült lefogynom tőle egyszer 15 kg-t most meg 23 kg nál tartok minden reggel beszedek egy szem hoodia p57 kapszulát 3dl vízzel. Ezt csak neten lehet kapni mert Elvileg tiltólistás lett mert szar meg írják a hülyeséget h meghaltak tőle. Csak az szedheti aki nem szívbeteg és nem magas a vérnyomása mert emel rajta de ezt írják is. Kaktuszkivonatot tartalmaz nem fogyibogyó csak étvágycsökkentő, de ha vki fal mellette mindent nem fog fogyni vele. Egy mellékhatása van nagyon szárad a szád tőle és mindig innod kell de sztem ez nem baj. Egy dobozban 30 szem van és max egymás után 3 levéllel lehet szedni utána tartani kell egy kis szünetet. Soha nem kellett beszednem ennél többet mert lement, és eddig akinek ajánlottam mindenki lefogyott tőle. Az első hónapban asszem 2hétig semmi nem ment le de utána csak úgy mentek le a kilók és főleg a centik. A bőröm nem nyúlt meg . De sztem terhesség alatt és szoptatásnál sem szabad szedni. Sokan hamisítják ha érdekelne akkor elküldöm a linket honnan rendelem, árban olyan 4400 körül van plussz száll díj ami 1190,de minél több dobozzal rendelsz annál olcsóbb, én mással közösen rendelem mindig. Még annyi h az első fogyásomnál ott nem nagyon figyeltem mellette a kajára csak durván Rubint rékáztam otthon, most meg figyelek a kajára és nem tornázom de hatásos volt mindkettő. Irigylem azt aki diétával és tornával letud fogyni, nekem soha nem sikerült csak ezzel a bogyival. Remélem segíthettem 😁
166. Gabriella8606 (válaszként erre: 165. - Anita1325)
2016. júl. 7. 19:26

Szia !😊


Mivel fogyókurázol ?

2016. júl. 7. 14:09
Sziasztok. Énis túl vagyok a 2. Hónapon nekem is lement 11 kg most 71 nél tartok. Kb Hetente megy le 1 kg és már csak 6 kg van hátra. Teljesen megszoktam ezt az étrendet alig vagyok éhes és nem hiányzik a cukor és a csoki. Ezek az updates édességek nagyon jók és nem hizlal ha megeszem Naponta egyet. Karcsúsodom és fitt vagyok, nem tornázom mert most a gyerkőc hullává tesz Estére elég súlyzó ő maga a 9 kilójával 4hónaposan :) Ha elérem az álomsúlyom szerintem örökre ez az étrend marad Nehogy visszajöjjenek a kilók. Február óta nem híztam egy kilót sem csak fogytam és nem gondoltam hogy letudok adni Ennyit.
2016. júl. 6. 23:46
Minden fogyókúrán eldöntöm, hogy súlyt fogok tartani, és nem hízok vissza...eddig még ez nem jött be. Talán most!
2016. júl. 6. 23:43
Hogy vagytok? Nálam eltelt 2 hónap, és 11 kilóval vagyok könnyebb. Reményen felüli teljesítmény. Most kb. 1 hete nem számolom a kalóriákat, csak fejben. Ha így is fogyok havi 2-4 kilót, akkor időt spórolok meg. Most ezt tesztelem. A torna még mindig elliptikus tréner, heti 2-3 alkalommal kb. 1 órás edzések.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook