Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy bizonyos:)Nőgyógyászt keresek! fórum

Egy bizonyos:)Nőgyógyászt keresek! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 27. 09:54
Én 2 magándokival is ugyanígy jártam, mint az állami rendelősökkel...
2010. jún. 24. 12:27
Egyébként állami rendelőkben tényleg nem küldenek el semmilyen vizsgálatra. Engem még akkor sem küldtek el, amikor konkrét panasszal mentem oda. Hasraütéssel kitalálták, hogy mi a gond, aztán ugyanígy írtak föl valamit. Szóval gyógyszerért menj állami rendelőbe, minden egyébbel magándokihoz.
2010. jún. 23. 19:28

Ilyen létezik?

Én csak olyanokat ismerek, akik a hasukra csapnak és felírják azt, ami épp az eszükbe jut, vagy amiből hasznuk van...

7. **Rita** (válaszként erre: 5. - 7004ca251b)
2008. szept. 2. 09:53
Tapasztalatom az hogy az állami rendelőkbe nem küldenek el vérvizsgálatra :-/ ( nem csak a területileg iletékes rendelőbe mehetsz)
2008. máj. 13. 11:53
Hát akkor sajna nincs más hátra...Rá kell szánni az időt.
5. 7004ca251b (válaszként erre: 4. - Zsó0519)
2008. máj. 13. 11:35
köszi,hogy válaszoltál.Igen,régebben nekem is felírta,de azt mondta,hogy mivel több mint egy évig nem szedtem,menjek el nődokihoz,vérvizsgálatra,meg nőgyógyászatira,hogy megállapítsa mi nekem a megfelelő gyógyszer.Na most én márt öbb mindent is próbáltam,és hiztam is mint a disznó,úgyhogy újra a yadine-t szeretném szedni.
2008. máj. 13. 11:28

Szia!

Vizsgálat nélkül felírja a háziorvosod is.

Mi is ott szoktuk,ha nincs kedvünk nődokihoz sorakozni... :-)))

2008. máj. 13. 11:09
Légyszi
2008. máj. 13. 07:58
Jah igen,és ha lehet budapest vagy környéki legyen az illető.Lécci segítsetek,fontos lenne!pussz
2008. máj. 13. 06:58

Sziasztok!


Abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy kérlek aki ismer olyan nőgyógyászt,aki vizsgálatok nélkül is felír fogamzásgátlót,az írja meg ide légyszi!

Régebben szedtem a Yadine-t,bevállt,de aztán aktualitását vesztette,hogy szedjem,így abba hagytam.Féléve voltam rákszűrésen,semmi bajom.Most újra szeretném szedni a fogamzásgátlót,de se kedvem,se időm a vizsgálatokra,és a vérvétel eredményekkel való szaladgálásra...Ha van valakinek egy jófej,laza dokija,aki enélkül is felír,kérem írjon,akár privátban is.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook