Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jané Slalom Pro és Jane Slalom Pro Matrix vélemények érdekelnének fórum

Jané Slalom Pro és Jane Slalom Pro Matrix vélemények érdekelnének (beszélgetős fórum)


4. Ankamacko (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2016. ápr. 26. 22:07

Szívesen

Az újabbakat nem ismerem (a miénk 3-4 éves modell), de mi erdőben is, kátyúba úton is használjuk a kocsit és semmi gondot nem okoz.


A súly akkor gáz, mikor az autóba kell berakni a mózest a gyerekkel együtt. Ha a vázon van, akkor már semmi vész. A sport rész pedig kifejezetten könnyű.

3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Ankamacko)
2016. ápr. 26. 15:18
Köszönöm szépen! a súly nem számít, mert nem cipelem sehova, inkább az a fontos, hogy a terepet jól bírja. a férjem szerint nagyon vékony a kereke. :-/
2. Ankamacko (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2016. ápr. 26. 14:57

Szia!


A matrix azt jelenti a Jane babakocsiknál, hogy a mózes/hordozó/autósülés egyben van. A mózes beköthető az autóba, így fekve is utazhat a kicsi. (én emiatt a funkció miatt választottam ezt a babakocsit)Ezt a mózest lehet átalakítani hordozóvá és autós üléssé is.

Egy komoly probléma, hogy nagyon nehéz ez a rész és sajnos viszonylag szűk is. A szabvány szerint 11 kilóig használható, de nekünk már akkor le kellett cserélni, mikor a lányom 8 kiló körül járt, mert kabátban már nem volt kényelmes.


A vázra egy átalakítóval könnyedén rápattintható mind a két változatban. Maga a váz könnyű, strapabíró, jól irányítható.

Nem bántam meg, hogy ezt a babakocsit választottam és simán kibír még egy gyereket, pedig mi is használtan vettük.

2016. ápr. 26. 14:12
mi egyáltalán a különbség a két típus között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook