Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajánlanátok Budapesten olyan nőgyógyászt, aki nem kifejezetten kismamákra van összpontositva? Hanem szakmailag nagyon jó! fórum

Ajánlanátok Budapesten olyan nőgyógyászt, aki nem kifejezetten kismamákra van összpontositva? Hanem szakmailag nagyon jó! (tudásbázis kérdés)


5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Jucus1013)
2016. ápr. 26. 14:40

Ezt nem tudom Neked megmondani. AZ árak a honlaponbiztos vannak. [link]

A Róbert Klinikán dolgozik, ott biztosan van plasztika is

2016. ápr. 26. 14:32

és foglalkozik hüvelyplasztikával?

milyen árak vannak nála?

2016. ápr. 26. 14:25

dr. Timmermann Gábor- én jó szívvel ajánlom.

Csak magánrendelése van és csak magánkórházban dolgozik, így ennek fényében jelentkezz be hozzá. ALapos orvos.

2016. ápr. 26. 14:08
Sajon olyan problémám van hogy 3.baba születése nagyon gyors volt a dokim nem varrt össze normálisan enek 6 hónapja azóta álladó hüvelygombával küzdök a sex is fáj és többször néztem magam tükörrel ahol igen is látom hogy nem oké minden!És nagyon félve megyek már akármilyen orvoshoz azt szeretném akinek volt ehhez hasonló panasza kinél volt és mennyire megbizható orvos és ért is ehhez a problémához nem csak legyint rá!
2016. ápr. 26. 14:05
Sziasztok! Ajánlantok Budapesten olyan nőgyógyászt aki nem kifejezetten kismamákra van összpontositva?Hanem szakmailag nagyon jó!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook