Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni párkapcsolat fórum

Szülés utáni párkapcsolat (beszélgetős fórum)


2017. aug. 18. 20:17

Sziasztok

Nagyon sajnálom h eltűntem :(

Köszönöm az építő hozzászólásokat :)

Azóta is együtt vagyunk jóban rosszban :) a fiúnk is megnőtt és nagy csibész lett (22 hós).

Most épp más gondokkal küzdünk, a második terhességemmel veszélyeztetett vagyok, sajnos kórházban kell feküdnöm.

10 éve vagyunk együtt és úgy néz ki erős a kapcsolatunk. Válszélességgel mögöttem áll és ellátja a kicsit otthon.

Köszönöm ha elolvastátok. Szép napot mindenkinek ;)

14. 5056d3921a (válaszként erre: 13. - 388b941089)
2016. ápr. 29. 19:08

...vagy már :)

Az lenne a jobbik eset..

13. 388b941089 (válaszként erre: 12. - 5056d3921a)
2016. ápr. 29. 18:05
Vagy már megbeszèltèk :P
2016. ápr. 29. 17:33

Utoljára ekkor volt itt: 2016-04-25 09:26



...annyira nem volt ez nagy problem" :)

11. kisj (válaszként erre: 1. - KicsiSkorpió)
2016. ápr. 25. 19:04

Amit leírtál, az klasszikus példája annak, hogy hogyan mehet tönkre egy házasság.

Én első körben azt javaslom, hogy a szexhez való viszonyulásodon változtass.

2016. ápr. 25. 14:28
Nálunk is hasonló a helyzet- mármint abból a szempontból, hogy én vagyok gyeden és én kezelem a pénzt. De összeveszni nem szoktunk rajta, mert egyikünk sem költekezik. Nem tudom, hogy csinálod a pénzkezelést, de nekem nagyon bejött, hogy táblázatot írok hó elején, amiben benne vannak tételesen a tervezett kiadások. Nálatok a cigimennyiséget alapból oda kell írni, és valahol máshol spórolni. Én a kaján szoktam, mivel a vásárlás főzés az én dolgom, gondolom nálatok is. Gondold végig, hol lehetne spórolni, ne azon, ami nagyon fontos valamelyikőtöknek. A szex, hát ezzel én is így vagyok, hogy csak este ne kelljen, de valóban megoldható nap közben. Mi is mindig találunk olyan napokat, amikor hazajön korábban- délutáni alvásidőben. pedig nekünk kettő gyerek van és a nagyobbik nem alszik délután, viszont sokáig van iskolában. Érdekes, hogy mindig mindenki a kettesben töltött hétvégéket ajánlja. Én idegbajt kapnék, ha a kicsit másra kéne bízni, akár egy órára is. De a férjem is. Valóban a hétvégéket érdemes felhőtlenre szervezni. Kirándulással, városnézéssel (én. pl ezt szeretem kikapcsolódásnak). Beszélgessetek, hogy ki mit szeretne, mutasd meg neki a költségvetéseteket is, hátha van építő ötlete. Veszekedni nem érdemes rajta. Sok sikert! :-)
9. bokazokni (válaszként erre: 1. - KicsiSkorpió)
2016. ápr. 25. 12:35

Mondd meg neki ezt, amit leírtál:

Mióta megszületett a fiunk egyre kevesebb tolerancia van bennünk a másikkal szemben, kezd elfogyni, amit nem akarok. Szeretném ha ez egy boldogabb időszak lenne.


Akkor ő is megértőbb lesz, te is figyelj oda a mindennapokra. Ha eddig is cigizett, biztos nem az lett akkora plusz költség, ami miatt megcsúsztatok. Keressétek meg, mint tudtok még spórolni. Fáradtan is lehet szexelni, érthető, ha a gyakori visszautasítás rossz érzés a párodnak.

2016. ápr. 25. 10:53

A férjednek nőre van szüksége, és ez nő te vagy. Most azt érzi, hogy csak a gyereketek van neked, és ő kiszorul.

Beszélgessetek sokat, ha tudtok időnként menjetek el kettesben.

2016. ápr. 25. 10:38
Már fél éves a gyerek.Mikor voltatok kettesben valahol?
6. 9829024220 (válaszként erre: 5. - 9829024220)
2016. ápr. 25. 10:30
Van egy 8 eves,meg egy 4 hetes gyerekem,mielott azt hinned,hogy nem tudom aterezni a helyzetet.
2016. ápr. 25. 10:28

Az elsárkányosodás tipikus jeleit produkálod...

Amikor osszejottetek,cigizett?Ha igen a valasz,akkor nem er baszogatni erte,foleg,hogy megdolgozik a penzert,amibol megveszi.Az en parom is cigizik,rendkivul utalom a cigiszagot,meg 7 euro eg doboz cigi,de befogom a pofamat,mert amikor beleszerettem is cigizett es ugy fogadtam el.

Az allando rinyalast a faradtsagrol,gyerekneveles nehezsegeirol egy ido utan kicsit uncsi lehet,igenis oda kell ra figyelni,mert nem csak mi nok vagyunk a kapcsolatban.

Az meg nincs eloirva sehol,hogy csak este lehet szexelni.

4. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - KicsiSkorpió)
2016. ápr. 25. 10:13
én, én, én
2016. ápr. 25. 09:49

" a hétvégék szabadok..." - próbáljatok minél több időt együtt tölteni, jön a jó idő: séta/kirándulás/piknikezés a közelben.


Az anyagiakat tedd picit félre... ne mindig ez motiváljon, mert napi szintű probléma lesz belőle :(

2. 388b941089 (válaszként erre: 1. - KicsiSkorpió)
2016. ápr. 25. 09:18
Turelem, megertes.sztem.sokan atmennek ezen elso gyereknel
2016. ápr. 25. 09:05

Igazából nem tudom hogy lenne e igény egy ilyen témakörre.

Én tegnap vesztem össze egy kicsit a párommal. Nagyon rosszul érzem magam emiatt és jó lenne hallani hogy másoknál hogy mennek a dolgok.

6,5 hós a pici, első gyerek. Én 29 vagyok a párom 31 éves. Én most gyed-en vagyok itthon Ő dolgozik, hétfőtől-péntekig minden nap fél 5re itthon van, a hétvégék szabadok.

Általában anyagi okokból veszünk össze :( Az együtt létek is hol vannak hol nem :( ez is flusztráló :( Részéről menne, de vagy a gyerek szól közbe vagy Én vagyok "hulla fáradt" és csak arra vágyom hogy alhassak. Csak este tudok aludni, napközben nem megy, így este mikor a gyerek alszik valahogy nem fűt a vágy az együttlétre :( Vágyom a páromra, csak a fáradság győz.

Az anyagiak....hát itthon én vagyok a pénztáros, Én kezelem a csekkeket meg az egyéb kiadások koordinálását. Amit szeretek, így jobban érzem magam, csak most ebben a hónapban megcsúsztunk és ez ilyenkor nagy fezsültséget vált ki közöttünk :( Párom dohányzik amit Én anyagi okokból nem nézek jó szemmel. Most épp megint tölti a cigit, de ez nála változó. Igazán igyekszik, hogy a cigis kiadások csökkenjenek töltés, kevesebbet szív és ennek ellenére csúsztunk meg és nem akarom, hogy megtörjön ebben a lendülete, de félek így hogy tegnap beszóltam neki, haragszik.

Ma nagyon hideg volt velem reggel és ettől most nagyon kivagyok :(

Mióta megszületett a fiunk egyre kevesebb tolerancia van bennünk a másikkal szemben, kezd elfogyni, amit nem akarok. Szeretném ha ez egy boldogabb időszak lenne.

Hogy lehetnék toleránsabb? Mit csináljak máshogy? Szeretném ha ő is boldogabb lenne?

Remélem lesz aki válaszol.

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook