Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kettő közül melyik Kallos maszkot vegyem? fórum

A kettő közül melyik Kallos maszkot vegyem? (beszélgetős fórum)


6. siss27 (válaszként erre: 5. - Artiny)
2016. ápr. 25. 11:53
Hajhidratálásra bármelyik Kallos hajpakolás jó,olyan sokféle van,hogy győzzön az ember választani.Először kicsi kiszerelést vegyél,mert ha mégsem válna be az adott fajta akkor nem akkora érvágás.
5. artiny (válaszként erre: 4. - Siss27)
2016. ápr. 24. 18:19
de ezt hajhidratalasra vennem,mert nagyon szaraz a hajam,borom. - arra jo lessz szerinted?
2016. ápr. 24. 17:47

A két hajpakoló szerintem ugyanaz,csak az egyik a nagy kiszerelés,a másik meg a kisebb.Hajhullásra nem igazán lesz hatása,a hajat ápolja,de nem kifejezetten hajhullás elleni cucc.

Az ampullákat próbáld ki,hátha hatásos lesz.

2016. ápr. 24. 16:54
Az ilyesmik sosem művelnek csodát, szerintem oly mindegy. Ráadásul tök ua. van rájuk írva.
2016. ápr. 24. 16:51

Ricinust használnék inkább.

Egyszerûbb, olcsóbb, természetesebb.

2016. ápr. 24. 16:46

1. 2.10€ 1l

[link]

vagy


2. 1,90€ 275ml

[link]


melyik lehet hatasosabb?


(amugy arra akarom,mivel hogy hullik a hajam talan a stresztol, es amugy is nagyon szaraz a hajam,fejborom(lehet ez is okozhatja a hajhullast) - ezert olyan napokon amikor nem mosok hajat ilyen balzsam/maszkall szeretnem hidratalni a hajam. Meliyket vegyema ketto kozul ... ezek ahogy elneztem eleg sokan vasaroljak a Kallos maszkok kozul,szoval gondoltam megprobalom, Szerintetek ezek kozul jo lessz valamelyik vagy inkabb masik maszkot keressek? + ez melle fogok rendelni Kallos hajhullas elleni ampulát is

[link]

)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook