Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Bonprix oldalon, milyen módon adjam meg a méreteket? fórum

A Bonprix oldalon, milyen módon adjam meg a méreteket? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 24. 15:50

Én javasolnám, h az oldalon a termékek alatt lévő kommenteket olvassátok el! Sokat segít!

Vannak ott személyes tapasztalatok, mind a méretet, mint az anyagot, fazont illetően - a legtöbb terméknél, persze nem mindnél. Nekem sokat segítenek a választásban.

Többségében valóban eggyel kisebb kell, mint amit a mérettáblázat alapján kapsz!

2016. ápr. 24. 14:24

Én is rendelnék, mert vannak kifejezetten csinos ruhák. Csak attól tartok én is, hogy a méret nem lesz megfelelő és azt az utánajárást, macerát nem akarom végig csinálni, hogy posta, csere, megint posta, aztán ki tudja jó-e.


30 évvel ezelőtt rendeltem a quellétől egy piros elől cipzáros plüss köntöst, a mai napig használom és szeretem:)

2016. ápr. 24. 13:56
Én 34-36-ot rendeletek, 165 cm, 52 kg vagyok. Elvileg S-es, 38-as lennék. Egy mérettel kisebbet próbálj mindenképp.
2016. ápr. 24. 13:14

Köszönöm a segítséget.

Igen én is a 38-as méretben gondolkodom.

Először asszem csak egy valamit rendelek.

Ha eltalálom a méretet és a minőség is megfelelő,akkor több mindent bevállalok.

8. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Manci*)
2016. ápr. 24. 12:10
38-as méretet elég ha rendelsz, kicsit túl vannak méretezve.
7. mosolyka1111 (válaszként erre: 2. - Manci*)
2016. ápr. 24. 11:43
Én is ha a centik szerint azonosítottam be a méretet, nagy lett bizony. Szerintem is túlméretezett, egy számmal kisebbet írhatsz nyugodtan.
6. globus (válaszként erre: 5. - Maruszja)
2016. ápr. 24. 11:06
Jahh...Quellétől rendelt gyönyörű fehér blúz anyaga olyan vastag volt, mint egy asztalterítő... ráadásul karton. Végülis nem hazudnak, az is pamut :) Akkor vettem először és utoljára katalógusból ruhát.
5. Maruszja (válaszként erre: 2. - Manci*)
2016. ápr. 24. 10:51
Ja és még egy dolog: amit a katalógusba látsz, hogy hű milyen szép, meg jó, stb., stb. az anyag korántsem olyan szuper és a színek se. De ettől még bátran rendelj. Nem akartalak elijjeszteni a rendeléstől, mert én is rendelek még mindig.
4. Maruszja (válaszként erre: 2. - Manci*)
2016. ápr. 24. 10:50
Egy számmal tuti kisebbet rendelj. Én is sűrűn szoktam itt rendelni (mondjuk én nagyméretet), de mindig túlméreteztem magam.
2016. ápr. 24. 10:07
általában túl vannak méretezve, simán mehet a saját méretednél egy-két számmal kisebb.
2016. ápr. 24. 09:58

Sziasztok!Rendelni szeretnék a Bonprixtől.

Viszont nem tudom,hogy milyen méretet adjak meg.

164 cm és 63 kg vagyok,ehhez 40-42-es méretet ír.Én ezt kicsit nagynak találom.

Esetleg valaki rendelt tőlük?Mi a véleményetek róluk és a méretezésről?

Köszönöm!

2016. ápr. 24. 09:55
Bonprix méretekkel kapcsolatban kérdeznék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook