Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » UKKO fogyasztó teakeverék fórum

UKKO fogyasztó teakeverék (beszélgetős fórum)


1 2 3
jan. 12. 18:38
Valakinek sikerült ezzel pár kilót leadni?
2023. febr. 20. 09:51

Bár a teámat még nem kaptam meg, de itt az első hírlevél amit szintén kértem:


"Nagyon tisztelem az elhatározásodat, hogy megtetted az első lépést a kiegyensúlyozott, egészséges élet, és a tartós, természetes fogyás felé.

A következő 15 hétben kapni fogsz heti egy levelet. Ezekben hasznos tippeket, megbízható kutatásokat és támogatást kapsz – a célunk, hogy a Fogyasztó teakeverékedből minél több értéket, ízt és hatékonyságot hozhass ki.


Ha valaki, akkor én tudom, hogy milyen fontos a támogatás (én 3 év alatt szabadultam meg 27 kilótól). Fontos, hogy valaki ott álljon a nehéz pillanatokban. Fontos, hogy az első lépésed után a második, harmadik és sokadik következzék – hiszen a legtöbb diéta és életmódváltás azért bukik el, mert az illető idejekorán feladja.


Nincsenek csodaszerek


A Fogyasztó teakeverék összetevői többek közt serkentik az emésztésedet, élénkítik az anyagcserédet és segítenek a zsírégetésben. A hatóanyagok hatását részletesen elolvashatod itt.


De ez nem csodaszer, mert csodaszerek nem léteznek. Önmagában a tea nem lesz elegendő a fogyáshoz – ahogyan önmagában a testmozgás sem elegendő, ha mellette rendszertelenül étkezel.


A sikeres fogyáshoz több dologra is kell figyelned egyszerre: testmozgás, megfelelő diéta, egészséges anyagcsere (ezt segíti a teánk) és pihenés.


A Te sikered lesz


Te fogod elkészíteni a napi 2-3 csésze teát. A te kitartásod és akaratod visz végig az úton. A te érdemed lesz minden eredmény és minden siker.


Mi a fogyasztó teakeverékkel és ezzel a hírlevélsorozattal csupán segítünk neked. Ha már épp feladnád, akkor a levelekből erőt meríthetsz, hogy mégis folytasd."

72. 55Judit (válaszként erre: 71. - Matrica84)
2023. febr. 17. 13:35

A betyárját, nem tudtam erről! Pedig pont arról az oldalról rendeltem reggel amit most mutattál. Megtaláltam a siófoki Rózsás bioboltot is ahová járok, ott is van. Lássuk csak hogyan olcsóbb megvenni.

Bio boltban ráteszik a %-ot ami talán 4 ezerre is felviszi az árat. viszont nem fizetek szállítási költséget.

Most 3+1-es csomagban rendeltem 9.490-ért, mert a megtakarítás 4.470. Szállítás 1.070. Ezzel együtt fizettem 10.560-at. Tehát tasakonként a teám szállítással együtt 2.640ft-ba került.

Ha normál áron az üzlet 3.490-ért ad egy csomaggal, a viszont eladó is ráteszi a hasznát, majdnem duplájáért vehetem meg a bio boltban mint ahogy rendeltem reggel.


Mégis örülök hogy megtudtam tőled hogy a bio bolt is árulja, mert ha elfogy nekem és meglátom a bio-ban, nem fogom első felindulásból megvenni mert most kiszámoltam a különbséget. Köszi.😀

71. Matrica84 (válaszként erre: 70. - 55Judit)
2023. febr. 17. 12:37
Ott eddig nem találtam, de bioboltokban árulják: [link]
2023. febr. 16. 18:25

Miért nem tudtam én erről a teáról eddig?

Végig olvastam a témát, itt túl sok tapasztlat még nincsen, de ha valóban finom és serkenti az anyagcserét, csökkenti az étvágyat, érdemes lenne talán nekem is kipróbálni.

Lehet ezt a teát DM-ben Vagy Rosmannban kapni?

69. papája (válaszként erre: 68. - Brigu07)
2023. febr. 16. 17:48
Sikerült valamennyit fogyni ?
2022. febr. 10. 09:08
Sziasztok! Kis kihagyás után ma újra kezdtem inni az Ukko fogyasztó teát. 🙂
2022. jan. 10. 09:24
Sziasztok, tudja valaki, hogy Eliquis szedése mellett lehet-e fogyasztani az UKKO-t? Köszi!
66. Shanalyl (válaszként erre: 65. - Esto70)
2021. okt. 7. 13:20
Nem, arra, h nem 3-4 naponta jut az ember a mosdóba, hanem akkor minden nap.:D Köszönöm, h válaszoltál! :)
65. esto70 (válaszként erre: 64. - Shanalyl)
2021. okt. 6. 19:55

Szia!

Nekem jó hatással van az emésztésemre is. Napi rendszerességgel meghozza hatását. Nem hajt meg, ha véletlenül erre gondolnál. Ezzel együtt azért kicsit változtattam az étkezésemen is. Nem mondtam le semmiről, de jóval kevesebbet eszek. Liszt és cukor annyira minimálisan viszek be, hogy szóra sem érdemes. Néha azért elkap a sovárgás egykis édesség után, de akkor max. 1 szelet valami, és már rendbe is jöttem. Viszont azt vettem észre, hogymielött a teázást elkezdtem a reggeli első utam a kávéfőzőhöz vezetett. Most mióta iszom 2-4 naponta jut eszembe, hogy nem ittam kávét. Egyáltalán nem hiányzik..

64. Shanalyl (válaszként erre: 63. - Esto70)
2021. okt. 5. 09:54

Szia!


És hogy érzed, az emésztésed jobb lett? Gondolkodom a méregtelenítő keveréken is, mert bár az étvágyam remekül kilövi a fogyasztó keverék, de az emésztésemen sajnos nem javított, pedig számítottam volna rá.

63. esto70
2021. okt. 3. 16:06

Sziasztok!

Én kb 2 hónapja iszom a fogyasztó teát, napi rendszerességgel. Mellette a méregtelenítőt is iszom. Eddig 11kg súlytól szabadultam meg, de nem 2 hónap alatt. Májusban kezdtem fogyózni, és egy idő után megálltam, ekkor vettem az UKKO teát. Nekem nagyon bevált.. Regge egy fél liter, majd délután 3-ig egy újabb fél liter, este 17-20 óra között pedig fél liter méregtelenítő. Sokkal kevesebbet bírok enni, ami nekem tökéletes. Nem szeretnék gyorgyan fofyni, a fokozatosságra törekszem.

62. LBO
2021. szept. 8. 09:32
4 és fél hétnél tartok. Bírom 😊
2021. szept. 7. 08:12
Eltelt két hét. Nekem nagyon jól elveszi az étvágyamat, anyagcserére nem igazán van hatással, de ez nem a tea hibája, nekem eleve nagyon ergya az emésztésem.:D Azt kell mondjam, hatalmas segítség abban, h szépen tartsam a diétát és simán lecsúszik a napi 1,5 liter, utána meg még legalább egy liter víz vagy egyéb üres tea.
60. LBO
2021. aug. 22. 15:38

Pénteken volt 2 hete hogy iszom a teát. Amitől féltem, hogy nem bírok meginni a másfél litert, merthogy alapból nagyon keveset iszom. Hazudnék, ha azt mondanám hogy minden nap elfogy a másfél liter, de nagyon igyekszem.

Az anyagcserémnek kifejezetten jót tesz a tea. Ennek örülök.

2021. aug. 21. 10:53
Én hétfőn kezdem inni. Ketogén étrenddel és mozgással kombinálva, a teatól igazából csak annyit várok, h az étvágyamat segítsen csökkenteni és picit pörgessen az anyagcserémen.
58. LBO
2021. aug. 6. 05:44

Sziasztok!

Mától én is iszom a teát.

Nem várok extra fogyást, de ha pár kiló lemenne, annak nagyon örülnék. 😊🙏🏻 A mozgásról annyit, kétnaponta tekerek kb. egy órát. Ami nem túl sok, de elég intenzív.

Amitől kicsit tartok, hogy másfél litert kell meginnom, plusz hozzá vizet. Napi max. 1 liter folyadékot iszom, ami tudom hogy nagyon kevés, de nem megy több. Na most majd kiderül, bírok e ennyit inni. 🙃

Szívesen cserélnék tapasztalatokat! 😉

2021. júl. 22. 02:33
Nekem ízlik nagyon, végülis a fő alkotórésze a zöldtea és a maté, amit amúgy is nagyon szeretek. Nekem szinte teljesen elveszi az étvágyam, alig bírok enni, viszont nem lehet du után inni, mert nehézkes lenne az elalvás. A probléma az, hogy este jön amúgy is az éhség, amikor már nem érzem a hatását.
56. Brigu07 (válaszként erre: 55. - Mimike40)
2021. márc. 9. 05:53
Szia! Nekem is a minimum 10kg a cèl. 😁 Kerek egy hónapja iszom a teát,mellette elhagytam a lisztes dolgokat,a krumplit,a rizst,a kenyeret, pèkárut, illetve a cukrot ès èdessèget. Így tartok jelenleg mínusz 2 kg-nál. A tea egyèbkènt finom,nem ízesitem semmivel sem. Több az energiám van tőle ès gyorsabb az anyagcserèm, illetve nincs puffadás èrzèsem mióta iszom. Szóval eddig csak pozitív tapasztalatom van. 🙂 Nyugodt szívvel ajánlom!🙂
55. Mimike40 (válaszként erre: 54. - Brigu07)
2021. febr. 25. 17:18

Szia Brigu07!

Én most gondolkozok rajta, hogy rendeljek e ilyen teát. Van valami tapasztalatod a teával kapcsolatban? Fogytál tőle mióta iszod? Elsősorban fogyni szeretnék min. egy tizest 🤣🤣🤣

2021. febr. 1. 09:28
Sziasztok! Van mèg itt valaki,aki fogyasztja a teát? Tapasztalatok? Tegnap rendeltem,próba kèppen egy havi adagot.
2020. júl. 20. 09:18
Eladó Ukko fogyasztó tea 1500 FT.A teát 3 napig ittam (3 ék. fogyott belőle). A tea használ, viszont megemelte a vérnyomásomat, emiatt nem tudom tovább inni. 0620348244 Átvehető Budapesten
52. Solya7901 (válaszként erre: 48. - Monyó85)
2019. okt. 31. 10:41
Szia, meg van meg a tead? Mennyiert adnad el? Koszonom!
51. Monyó85 (válaszként erre: 49. - Denkat)
2019. okt. 12. 08:55
Írtam privát
50. Monyó85 (válaszként erre: 49. - Denkat)
2019. okt. 10. 13:56

Szia

Dorogon lakom, de szívesen postázom vagy Foxpost is lehet.

49. Denkat (válaszként erre: 48. - Monyó85)
2019. okt. 10. 10:22
Kedves Monyó, én szeretném, merre laksz? Üdv: Kata
2019. okt. 10. 00:17

Sziasztok

Én már nem ihaatom a teát, megmaradt 3 bontatlan csomagom (2020 április szavatosság), ajándék papír teafilter szűrővel, nem érdekel esetleg valakit?

2019. máj. 10. 10:01

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy szedem a pajzsmirigy alulműködésemre a Letrox tablettát. Az mellett elkezdhetem inni a teát? Köszi a vàladzokat ☺

2019. márc. 28. 13:53
Én fogytam!!!
2019. márc. 14. 08:34
Sziasztok!Ma kezdtem,szerintem kellemes az íze.Változás lesz,írok Nektek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook