Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bella Italia bútorházról mik a tapasztalatok? fórum

Bella Italia bútorházról mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


10. AngelofLove87 (válaszként erre: 9. - Petka7)
2017. júl. 28. 09:58
Nem tudom, miért nekem válaszolta ezt, mi minden esetre elégedettek voltunk. Az összeszerelést nem is vállaltuk volna magunk egy ilyen értékes bútornál.
9. Petka7 (válaszként erre: 8. - AngelofLove87)
2017. júl. 12. 10:01

Én nem ajánlom a vásárlást!

Egy franciaágyat vettünk ott kezdődött, hogy nem tudtak hozzá adni összeszerelési útmutatót ágy helyett egy fejtámlát és 3 kárpitozott fa deszkát kaptunk amin tetőléc volt az oldalsó tartóelem és a középrésszel nem volt egy síkban.

Saját költségemen rendbe hoztam, reklamációmra (két hét után)az volt a válasz, hogy kiküldenek egy szemlézőt és eldönti garanciális-e a hiba.

Javítást nem kértem, mert az is hetekbe telt volna kártérítést viszont igen de sajnos nem áll módjukban adni.

Jelenleg itt tartunk, mindenki gondolja meg, hogy vásárol-e tőlük!

2017. júl. 3. 11:27

Mi tavaly a ház felújításakor keresgéltünk, a nappaliba szerettünk volna egy sarokba való kanapét venni – a régi nem nagyon illett volna a felújított környezetbe. Nagyon körül akartam járni a dolgot, mert ilyesmit csakis évekre vesz az ember, így több nagyáruházban is voltunk. A Bella Italia-t már korábban láttam a Facebook-on, de akkoriban minden pénzt az építkezésre fordítottunk, kétszer megszámoltuk, hogy mire mennyit szánunk. Az áruházi kanapék nem igazán nyerték el a tetszésünket, mindegyiknél volt valami gond, ami miatt bizonytalankodtunk. Aztán szembejött újra a Bella hirdetése és gondoltuk, elnézünk a budai bemutatótermükbe. Ott első látásra beleszerettem a Barbolano elnevezésű kanapéjukba. A férjem utána olvasott a neten, hogy a Bella hosszú szállítási időt ígér, de nekünk ez kapóra is jött, hiszen a nappalinál a kivitelező jó sokat csúszott a fürdőszobai problémák miatt.


Második látogatásunkkor az értékesítő lány megint nagyon kedvesen fogadott minket, segített kiválasztani a szöveteket, elmondta, hogy hogyan lehet majd tisztítani, stb. A végső változatot aztán megrendeltük előleg kifizetésével és házhozszállítással + összeszereléssel. Bár férjem mondta, hogy nem szükséges, összerakjuk mi, spóroljunk ezzel is, de a boltban javasolták, hogy kérjük az összeszerelést, mert akkor biztosan jól lesz összerakva. A kanapét aztán az ígért héten szállították ki (igaz nem hét elején, hanem a második felében), a szállítók kedvesek voltak, a kérésünknek megfelelően beigazították az összeszerelt kanapét a helyére.


Mondanom se kell, fantasztikusan néz ki azóta is a nappali, ha éppen nem családi mozizunk, akkor a nap pont oda süt az ablakból, nagyon modern benyomást kölcsönöz a nappalinak, főleg a korábban az egyik outletben vett dohányzóasztallal. Én nagyon is ajánlom a Bellát (most már Vamosi-t), elégedett vagyok minden téren, a kis család is imádja. Párom szülei pedig el voltak hűlve, mikor meglátták, mert azt hitték, hogy legalább 2x annyiba került, mint amennyiért vettük. :)

2017. jún. 15. 09:26

A Bella Italia Bútoráruház (új néven Vamosi Milano) termékeit én nem javasolnám. Bár a bemutatóteremben szép bútorok vannak, de a legyártott termék minősége erősen eltér.

A negatív kommenteket azonnal törlik a fécbúk oldalukról (érdemes késő esténként figyelni amikor a moderálás jóval lassan megy).

A kiírt listaáron sosem értékesítik a termékeket, ha megnézzük az összes kanapé állandó jelleggel akciós a holnapon - ez csak egy marketing fogás (ami egyébként a fogyasztók megtévesztése)

Ha a fogyasztónak gondja van a legyártott termékkel, azonnal az ügyvédjükkel "beszél", ami jól mutatja a hozzáállásukat. Érdemes más honlapon is utánaolvasni a cégnek vásárlás előtt.

2016. nov. 30. 10:00

Tisztel Bella Itália!!

Szeretném megkapni az Önöktől rendelt kanapémat!! Amit 2016.07.hóban rendeltem meg !!

2016. okt. 24. 15:17
Éppen most szeretnék ülőgarnitúrát vásárolni. Ki is néztem egyet ami minden szempontból megfelelő lett volna a Bella Italia oldalán.Látva a véleményeket és hozzászólásokat amiket a hely kapott a vásárlóktól,BIZTOSAN NEM NÁLUK fogom megrendelni, bármennyire is bejött a bútor a kép alapján.Nem is értem, hogyan engedhetnek meg maguknak ilyen hozzáállást amikről olvastam. Katasztrófa.
2016. ápr. 21. 19:22
En is szemeztem vele anno, volt a fenybukkon nyeremenyjatekuk is, mtam, huuu de jo lenne ez meg az a kanape. Aztan a ferjem utana olvasgatott es lebeszelt rola. Olyanokat talalt,hgy a kiallitott darabok szepek,minosegiek, a megrendelo viszont nem azt kapja, ill.ha barmilyen reklamacioja van, utana nem lehet oket utolerni, nincs garancia, stb. Szval, mi nem vettunk es nem is akarnek ezek utan. Eleg 1-2 rossz tapasztalat es az embernek elmegy a kedve a vasarlastol.
2016. ápr. 21. 19:20

Nekem egy ismerősöm volt bent az üzletben,azt mondta,hogy minden bútor gyönyörű.

Hamarosan én is szeretnék ott vásárolni:-)

2016. ápr. 21. 17:22
E het vasarnapjan a bella italia butorhaz minden termekere 50 szazalek kedvezmenyt ad. Epp most keszulunk kanapet venni, nagyon jol jonne, ha akciosan meg hozza tudnank jutni. Sajnos azonban eloben meg sosem lattam ilyen butort. Valakinek esetleg van tapasztalata? Jo minoseguek az altaluk forgalmazott butorok? Koszonettel
2016. ápr. 21. 17:17
Bella italia butorhaz-tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook