Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog varratszedés fórum

Bölcsességfog varratszedés (beszélgetős fórum)


2. cd7bc2426f (válaszként erre: 1. - 20069f4b7c)
2016. ápr. 21. 15:16
Szerintem okosabb lenne ha orvoshoz mennél...
2016. ápr. 21. 15:01
Sziasztok! Varratokkal kapcsolatos kérdésem lenne, kérlek titeket, ha valakinek van tapasztalata vagy információja a kérdésemmel kapcsolatban, ossza meg velem! Nemrég műtötték a két alsó bölcsességfogamat. Az elsőt tavaly Szeptemberben, felszívódó varrat lett berakva, ami 3 hét után ki is potyogott. A másodikat idén Márciusban műtötték, ismét felszívódó varratot kértem, de nem az lett berakva.A doki rossz varratot tett be, 5-6 hét után lett gyanús, hogy még mindig nem esett ki. Külföldön élek, elmentem itt Angliában egy fogászati klinikára, ahol a nagyja varratot kiszedték, viszont egy benne maradt. Kilóg az ínyemből pár millimétert.Nem fáj, de idegesít. Már nagyon beépült és nem bírták kihúzni. Amennyiben ez nem felszívódó varrat, probléma, hogy nincs 100%-osan eltávolítva? Ki fogja dolgozni a szervezet később, vagy ismét keressek fel valakit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook