Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Toman Diet - tényleg használ? fórum

Toman Diet - tényleg használ? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. ancsácska (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2016. jún. 27. 20:32
Igen van tapasztalat , elértem a lánykori súlyomat vele, és azóta is tartom!
2016. jún. 27. 20:31

Sziasztok!

Még a zeneás fórumhoz írtam hozzá tavaly, én ezzel a módszerrel fogytam le 22 kg-t, amit azóta is tartok.

Most már nem zenea, a Szabinának saját gyártású fehérjéi vannak, és ez egy olyan kúra, ami hozzásegít a valódi életmódváltáshoz.

Nekem nagyon sok barátom fogyott tőle, javaslom, hogy nézzétek meg a facebook oldalakat, ott vannak valós emberek, akik névvel , képpel vállalják a fogyásukat.

Teljes összetételi lista van a dobozokon, bevizsgált engedéllyel rendelkező termékek, én ajánlom mindenkinek, aki VALÓBAN le akar fogyni, és nem csak itt irogatni.

www.facebook.com/tomandietbaja

31. Az igasag faj (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2016. jún. 2. 23:35
Nem szabad ezt a termeket fogyasztan !mert a boltba a nem szakember van mondhatna jo jo de atol meg lehet jo is igen am de!es itt jon a de etelket eladni taplalek kiegeszitot nem lehetne ,ha valakit ez nem erdekel mert nem fontos jo ugy is. es nagyon dragan bevasarol akkor menni fog a hasa mivel csak ezt szabad az elejen fogyasztani csakhogy ha valaki csak folyekony taplalekot fogyasz mint a kisbabak akkor ez van amugy a magas feherje tartalmu taplalekkiegeszitoknel is szelel az ember feneke namost azt kepzeld el hogy csak azt fogyasztod me irgalmatlan menyisegu vizet de jo ezt is bevalalod kemeny vagy de rohat daraga es nem tudod hogy tojas tejiozo marha vagy soya vagy mi mert a felszivodasnal nem mindegy .tehat CSAK rosszat tudok mondani sajnos.
2016. ápr. 24. 09:35

Megvan, ezt kerestem a múltkor, amit be akartam linkelni:


[link]

2016. ápr. 22. 17:59

Pl kerestem valamikor "budget friendly" nyersvegán menü ötleteket, és találtam egy videót, ahol a csaj teljesen el volt szállva magától, hogy sikerült neki kiötölnie egy ámézing! takarékos nyersmenüt 1 főre napi 20dollárból...


Ezzel valójában olyan üzenetet adott, mintha ilyen sokba kerülne tényleg, holott csak ő választott hülye üzleteket, de ha neki ez spórolósnak tűnik, akkor el tudom képzelni, hogy előtte ki tudja mennyit költött rá, szóval neki még így is mennyire megéri

28. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Michelle.r)
2016. ápr. 22. 17:52
Ja igen, ha valaki nem szeret vacakolni kajakészítéssel, vagy tényleg annyira elfoglalt, és mondjuk lépten nyomon emiatt étteremben, büfében kell ennie, akkor attól függ, hova szokott járni, de még azt is el tudom képzelni, hogy olcsóbban jön ki, mert ahelyett, hogy elkölt egy valag pénzt a büfékben, a porra csak félvalagnyit kell kiadnia:D
27. michelle.r (válaszként erre: 20. - Kanyo83)
2016. ápr. 22. 12:50

Sétálj be a Biotechbe, vagy más hasonló üzletbe, előbbinél egy-egy adagot is meg tudsz vásárolni kis zacskóban. Próbáld ki. Én is fogyasztok néha ilyet, én ha reggel megiszom, kb. kettőig nem is tudnék enni.


Abban ne reménykedj, hogy bárki tapasztalatai neked jók lesznek. Lehet hogy neked kevesebbre, vagy többre van szükséged mint másnak, csak félre vinne.


Én a helyedben nem vágnék bele ezekkel a kétségekkel. Drága tapasztalatás lesz ;)

26. michelle.r (válaszként erre: 15. - Simple)
2016. ápr. 22. 12:43
Igen, magával kell vinnie, de nem kell előtte főzni, sütni.
25. michelle.r (válaszként erre: 13. - Spinneli)
2016. ápr. 22. 12:42

Szerintem is megoldható másképpen. De biztos te is ismersz olyan embereket, akik ha eléjük teszik, nem kell vacakolni vele, akkor rendben, egyébként meg a kisujjukat nem mozdítják.


Ezekkel a diétákkal egyébént az a fő baj, hogy minimum két hónap, az minimum 200.000, aztán ha vége és visszatér a korábbi módszerhez, ugyanúgy visszahízik. És akkor lehet mindenféle fórumokon szidni azt, ami egyébként működik, csak nem arrra használjuk, amire való ;)

2016. ápr. 22. 11:46
Jaj, nem ez volt az, amelyik túl sokat eszik, vagy sokallom az adagokat, hanem egy másik csaj, de nem találom! :D
23. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Kanyo83)
2016. ápr. 22. 11:29

Akkor meg pláne nem:D


De figyelj, nem szeretném így látatlanban kritizálni sem, mert nem ismerem az összetevőket, stb.


Csak azt tudom mondani, hogy én elég jókat eszem, jól is vagyok, soha nem volt súlyproblémám, de köszönhető ez annak, hogy nagyon régóta visszautasítom a műkajákat, szeretek és tudok főzni, sőt, szeretek új dolgokat kipróbálni ebben is. Alapjában véve annak a híve vagyok, hogy minden a konyhában az, aminek látszik. Szóval ha lehet, nem ilyen olyan porok meg ismeretlen összetevőjű dolgok (ilyen is van, mert mondjuk iszogattam a fehérjeport is, de már csak növényi van abból is), hanem az alapanyag abban a formában, ahogy ismerjük: zöldségek, főzelékfélék, gyümölcs, olajos magok, hüvelyesek néhány gabona (nem mind), olívaolaj, balzsamecet, fűszerek. Ez így olcsó is, ha azt vesszük, hogy a készételek eleve 30-40%al többe kerülnek, és nem mindig tudjuk, hogy mit raktak bele.


Szóval egyetértek veled, minél kevesebb E-betűs cucc vagy rejtélyes összetevők.


És mozgás természetesen, aktív élet.


A minap ezt találtam, van ez a járvány, hogy most mindenki videózza, hogy mit eszik egy nap, vannak bénák, de vannak jók is, pl ez a csaj, ha nekem egy kicsit nagyoknak is tűnnek az adagjai, bazi sok kaja, nem tudnék ennyit enni, azért meg kell hagyni, színesen, kreatívan főz, guszta dolgok és változatos. Ez mind vegán (de találsz másfélét is, csak azért linkelem, hogy lásd mennyire színes és változatos lehet egy vegán étrend):


[link]


Nyugodtan böngészgesd, csak egyet linkelek de aztán meglátod, kinyílik egy világ, többszáz ilyet találhatsz:)

22. kanyo83 (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2016. ápr. 22. 10:06
két hét, nem két hónap!
21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Kanyo83)
2016. ápr. 22. 09:36

Mert te 1-2 zacsi elfogyasztása után meg tudod állapítani, hogy ez egy hatásos módszer? Szerintem ha 2 hónapos adagot veszel, még az sem elég ahhoz, hogy kijelentsd valamiről, hogy jó neked, mert 2 hónap alatt nem lehet tartós eredményeket felmutatni. Van gyors fogyás, de ki mondta, hogy nem jön vissza?


A 2 hónapos adag az napi 1 étkezést takar? Tehát napi 1 ezres egy étkezésre? Ez van, akinek kevés, van, akinek sok. Ha csak 1 étkezést kell összeállítanom jól, 1 főre, egy ezresből tobzódhatok extra kajákból, ha én veszem meg az alapanyagokat, ami csak növényi eredetű (mert ugye a leves, amit írsz, is ez), tehát nekem nem érne ennyit. De akik lusták, kényelmesek, vagy nincs idejük rendesen enni, megtervezni, biztos jól jön nekik egy ilyen megoldás mint pótlék.

20. kanyo83 (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2016. ápr. 22. 09:26

Az a kételyem hogy egy zacsi portol nem lezsek éhes. És mennyire lehet egészséges?! Mert oké a növényi fehérje, de a többi csak izesitő anyag, csupa E, gondolom. De még mindig nem tudom elképzelni hogy pl 1 dl leves után jóllakott leszek. És nem lehet az hoyg elkezdem és abbahagyom, előre emg kell venni két hetet ami nekem kiszámolva 60 e ft. Na mármost ha én mégis közben éhes vagyok és máshoz is nyúlok akkor kidobtam a pénzt az ablakon. Egy két zacsival meg nem adnak hoyg próbáld ki és akkor ha jó gyere és vedd emg a többit... ez az én bajom.

Remélem itt lesz vki aki csinálta és el tudja mondani a tapasztalatát.

2016. ápr. 22. 09:25
Egyébként a mozgást nem lehet kikerülni, az egészséged érdekében, és az is csak bojkottálja az eredményeidet, ha a löttyön kívüli étkezéseid szemét kaja. Az ilyen próbálkozások általában halálra vannak ítélve, a következetes, kitartó egészséges kaja+mozgás pedig az örök nyertes.
18. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Kanyo83)
2016. ápr. 22. 09:21

Én közel egy éve vegán vagyok, semmi bajod nem lesz tőle:)


Előtte meg nagyon is húsevő voltam és nagyon is állati fehérjéket fogyasztottam. Undorból hagytam abba, egészségileg jól voltam előtte is, de most is. Mindkettőt túléljük, mindkettővel tudunk élni, mert az ember mindenevő, ezt bizonyítja a bélrendszerünk, a fogazatunk. Ez azért van így, hogy bármilyen étkezési formán végülis minden életfunkciónk működjön, szerintem a természettől ez inkább egy előny, mivel dönthetsz. És benne van az is, hogy dönthetsz úgy is, hogy csak növényekkel táplálkozol.


Az állatok már sokkal kevésbé dönthetnek, mert a növényevő állatok fogazata és emésztőrendszere nem alkalmas az állati táplálék feldolgozására, ahogy a ragadozóknák a fogazatuk és a gyomruk állati táplálékra van beállítva.


Élj azzal az előnnyel, amit nekünk a természet adott és ne legyen lelkifurkád, hogy nem adsz meg mindent, ha csak növényi eredetű a kajád, mert egy próbát megér, de amúgy meg rengeteg kutatás alátámasztja, hogy sok előnye van.


Pont ez az, hogy a leghosszabb táplálkozást illető kutatás csak erről létezik, a többiről nincs is ennyi adat. Vannak hullámok, divatok, stb.


Szóval ha csak az a kételyed, hogy növényi eredetű fehérje vajon jó-e, a tapasztalat egyre inkább azt mutatja, hogy igen, de hogy konkrétan ez a termék nálad mennyire jön be, azt csak akkor fogod megtudni, ha kipróbálod.

17. kanyo83 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2016. ápr. 22. 08:55
egyetértek...
16. kanyo83 (válaszként erre: 9. - Gribedli***)
2016. ápr. 22. 08:55
Náluk voltam állapotfelmérésen és a kütyü mutatta ki. Nem mentegetőzök, sokmindent kipróbáltam ( szerinteük nicns olyan hogy genetika!!) brutál szigorú dolgokkal sikerült régen fogynom. Most a szülés után gondoltam egy egyszerűbb utat választok. Csak nem értem, ha ez ilyen jól működik, senki nem beszél arról hogy egy zacsi porban mennyi egészséges cucc lehet? MErt ugyebár ez nem állati fehérje meg nem olyan mint a bi..tech cuccok, hanem növényi eredetű cucc. Na nekem csak az a gondom, hogy nem tudom elképzelni hogy 1,5 dl levestől és 3 órán keresztül nem leszek éhes!
15. simple (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2016. ápr. 21. 20:55
De ezeket a kajákat is vinnie kell magával nem? Ugyanúgy be kell pakolni stb. Vagy ennek mi a lényege?
2016. ápr. 21. 20:30
Az eladó zsebének biztosan!
13. spinneli (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2016. ápr. 21. 20:04

Pedig azért nem ördöngős normál cuccot venni sem, ha nem volt idő főzni.

Egy csirkecomb és zöldsaláta már egy kisebb városban is alap...de én ha nem tudok kaját hozni a félegyházi pékségbe veszek tonhalas kornspitzet-diétába tökéletesne ebillszthető fehérjedús ebéd "jó" CH-val.

12. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2016. ápr. 21. 19:19
Egyetértek, a dobozolás már sok embert megmentett a büfés boogieman-től:DDD
11. michelle.r (válaszként erre: 7. - Simple)
2016. ápr. 21. 18:12
De a legtöbben kilengenek. Mert nem áll neki otthon főzni, nem dobozolja az ételt, napközben itt-ott bekap-ezt azt, és este derül ki, hogy azt a napot dobhatja a kukába.
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2016. ápr. 21. 18:10

Nem. Attila mutatta be. Az apja garantáltan nem az edzőteremben fogyott le ;)


Ez egy elég szűk rétegnek szól. Ez a Zenea diéta, aminek azért lényegesen jobb volt a kommunikációja. Ennek ellenére nem volt nagy sikere Magyarországon. Szerintem ennek még kevesebb lesz.

9. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kanyo83)
2016. ápr. 21. 17:55

Tulajdonképpen az összes fehérjén alapuló de mellette szénhidrátszegény diéta tuti, hogy fogyaszt. Ez tény. Sok bőrt lehúztak már erről a témáról. Nincsenek csodalöttyök, de nem hazudik, ha ő azt mondja, hogy le fogsz fogyni fehérjével, szénhidrátszegény, vagy kalóriaszegény+fehérjedús diétával. De végülis ha drágállod, ugyanezen elven alapuló dolgokat, termékeket rengeteget találsz olcsóbban is.


Ha viszont a doki mondta, hogy zsíros vagy, talán meg kellett volna kérdezni a dokitól, hogy kihez küldene, aki összeállít neked egy személyreszóló és egészségi állapotodhoz passzoló diétát. De szakember, dietológus. Mert amennyit elkölthetsz fogyasztó csodalöttyökre, abból kikerül tuti egy vizit a dietológusnál is.

8. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2016. ápr. 21. 17:48

Jó, megnéztem, a csaj sokáig modell volt, a fórumindító talán életében nem volt olyan alakú. Aztán a csajon szülés után gondolom, maradt pár kiló, ami átlagember számára lehet, hogy nem is számít súlyfeleslegnek, de egy modellnek túl sok.


Aztán ezt írja: Elkezdett fogyasztani egy fehérjeport, annyira bejött neki, hogy gondolta, kicsit megkeverve, megváltoztatva az originál csomagolást, eladja saját neve alatt. Ez marketing. Ez olyan, mintha fognám a nutellát, de kocka alakú dobozban eladnám mint gribella:DDD


Amúgy szerintem szép ez a csaj, nem véletlenül edzőteremből ismered? Mert ha igen, akkor ugye nemcsak a kotyvaléktól fogyott le.

7. simple (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2016. ápr. 21. 17:34
Aki elszánt, nem zabál félre és nem leng ki, az le tud fogyni minden egyéb fakszni nélkül.
6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2016. ápr. 21. 16:54
Nem cáfollak. A kérdésre válaszoltam, igen a diéta működik. Kényelmes és lusta embereknek, akik nem szeretnek vacakolni vele, és szívesen megfizetik, remek választás.
5. spinneli (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2016. ápr. 21. 16:23

...és tök ugyanez elérhető egy mezei jó alapanyagokból összeválogatott étrenddel is.


Biztosan jó termékek ezek a Tomen félék, látszik,hogy sok energiát és pénzt öltek a márka felépítésébe de simán helyettesíthetőek.

2016. ápr. 21. 16:08
Igen, személyesen ismerem az egész családot. Láttam, hogy Szabina is, Attila apja hogyan és mennyit fogyott le tőle. Tényleg működik, de nagy elszántság kell hozzá, nó félrezabálás, kilengés.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook