Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Toman Diet - tényleg használ? fórum

Toman Diet - tényleg használ? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. dec. 11. 12:05
Sziasztok a Prodietixet már próbáltátok? [link] Nekem volt a tomantól még elég régen az a rövid programom asszem 1 hetes, de most a prodietixen vagyok mert meg lehet online rendelni és ki lehet választani az ételeket is a programban. Nekem ez sokkal egyszerűbb és jobban is izlik. Próbáltátók már? Mennyit sikerült fogynotok?
62. Andi.Bobi (válaszként erre: 61. - Szabadoskinga)
2017. okt. 21. 20:06

Szia!

Gratulálok a fogyásodhoz!! Az ikrekhez is!

Én is most tartok ott,hogy már baj van fogynom kell!! 17 hónapos a kicsim. Terhesség alatt nem híztam,de azóta kb húsz kilót...

61. szabadoskinga (válaszként erre: 51. - NoSpoon)
2017. okt. 16. 20:25

Kedves NoSpoon. Az ikrek köszönik szèpen jòl vannak ès azt eszik amit az Apukàjuk. Ma èppen vacsira csirkepörit tèsztàval uborkàval,utàna annanàszt.

Èrzem a gondoszsàgot de sajnos el foglak szomorítani,mert nem veszem fel a kesztyût ilyen savanyù negatív emberekkel. :) -30kg nal tartok. Az ikrek pedig 20honaposak es 13kilosak es innen üdvözölnek. 👍🏼

2017. szept. 24. 07:08

Sziasztok

Én is le irom mitöl fogytam közel 40 kg és tartom a mai nap. Norbi update,de ki hangsulyozom soha nem vettem és nem kostoltam a termékeit. Megvettem egy régebbi duci könyvét a piacon fillérekért mert abban még vannak azok a kodok amik nagyon sok jo terméket tartalmaz és nem update. Napi 5x ettem 3 liter vizet megtanultam meginni telefonom beálitottam és jelzett mikor kell enni inni és ciki nem ciki ugy hurcoltam magammal a könyvét mint egy biblia. Igen fel mentem a video megosztóra és elkezdem torna videokat nézni. Az első 3 honapban max 5 percig birtam verejtékeztem és bizony nagyon sokat sirtam. Erőt adott az a tudat,hogy igen is ée tudok fogyni más is megcsinálta. Nem szabad türelmetlennek lenni hiszen nem egyik naprol a másikra lettél kövér tehát nem azonnal szabadulsz meg a malac jelmeztöl. Vannak még ingyen dolgok amig motiválnak fotozd le magad bugyiban meltartóban. Legyen az a könyvjelzőt legyen mindig kéznél nekem a háttérképem a telefonom. Ezek mind mind ingyen vannak. Ami fontos kerülni kell a cukrot lisztes dolgot,de vigyázni kell mert,ha hirtelen vond meg akkor fejfájás szédelgés ingerlékenység falási rohamok jönnek rád. Fokozatossan. Eddig minden nap 3 cukorral ittad a kávét akkor kezd el csökkenteni 2 elég erösnek érzed magad akkor csak 1 stb. Lassan el hagyhatod a kenyeret tésztát. Amit szeretnél megenni annak nézd meg az táblázatát minnél kisebbek a számok azt eheted. Pld az egyik zacskon ch 04 a másikon 03 akkor válaszd azt. Amikor elkezdtem edzöteremben járni bár 4 gyereket egyedül nevelek tehát anyagilag és idöm sem mindig van én bizony elkezdtem a netet böngészni és volt pofám az ingyenes napokra elmenni lesem az akciokat számolok osztok szorzok és probálom az olcsó,de.jo dolgokat le vadászni. És igen is bele fér néha egy csoki nápolyi. Hidd el idővel nem fogod kivánni,ha igen megfogod tanulni és a szervezeted is jelezni fogja nem kell neki egy tábla vagy egy szelet csoki elég csak egy falat. Mindenkinek ki tartás és hidjetek magatokban. Ne foglalkozzatok azokkal akik nem támogatnak és probálnak a bünbe bele vinni mert azok magukban sem hisznek sőt talán soha nem tettek le semmi olyat az asztalra amire büszkék lehetnek. Oriási akaraterő kell és ne keseredjetek el,ha esetleg ugy érzitek nem fogytatok egy dkg sem. Idő kell a szervezeteteknek hiszen tudjátok a malac jelmez sem egyik naprol a másikra lett. Neki is idő kellett. Remélem tudtam segiteni ölellek benneteket

59. michelle.r (válaszként erre: 54. - Az igasag faj)
2017. júl. 18. 10:53
Igen, jobb, ha a nyelvtankönyvnek hiszel. ;)
2017. júl. 18. 08:21

Használt shakert venni/kapni... 😮

Ooo

57. erikpipi (válaszként erre: 47. - Lulubaby)
2017. júl. 18. 07:44
Egy ilyen atkins diéta után menjetek el egy vérvételre, és dobtok egy hatast a verzsir eredmenytol. A magas verzsir okozza az erfalak meszesedeset, no nem most, majd úgy 50 - 60 éves kor körül lehet vusszagondolni, mekkora okorseget csináltunk ezekkel a sztardietakkak. Mindenből keveset, mozogni, ha csak napi 1 óra séta az is kiváló. Minden akarat és kitartás kérdése.
2017. jún. 2. 13:01
Sziasztok!Csatlakozom Bree25 kérdéséhez.Január 11.-e óta személyi edzésre jártam,normálisan étkeztem,egészséges ételeket:kuszkusz,bulgur,hajdina,csirkemell és a megengedett zöldségek.Főle pocim miatt vágtam bele a diétába mert a személyi edzés,kardió illetve a hozzá tartozó étkezés sem vitte le a "takaróréteget".Úgy gondoltam,hogy a tomán diétával is próbálkozom,most tartok a 3.hetemnél.Az első két hétben azt mondták,hogy ne erősítsek,harmadik héttől- tehát most-lehet kardió:futópad,bicikli,ellipszistréner stb.Egy kicsit hihetetlennek tartom és az edzők is,hogy erősítés hiányába csak úgy megmaradnak a megszerzett izmaim és csak a zsírból veszítek.A mérésék alapján az izom százalékom maradt,zsírból csökkentem és nyilván a súlyomból is veszítettem.Valaki próbálta úgy,hogy nekiállt a 3.vagy 4. héttől súlyzós edéseknek,kardiónak és persze folytatta a tomán diétát???
55. Bree25
2017. márc. 20. 20:02

Sziasztok. Van köztetek olyan aki elkezdte ezt a fajta diétát és mellette súlyzós edzést is csinál?

Az lenne a kérdésem, hogy hogy bírod?

2017. márc. 12. 09:16
Ez tapkiegeszito nem étel olvas utána!Ne higy a marketingesek dumajanak ja me a hülye mérlegek ha iszol vizet is már mutat amúgy hogy ad táplálkozás i tanácsot gasztroenterológiai szakértő a dehogy akkor kitől is fogat el tanácsot.
53. michelle.r (válaszként erre: 43. - Bekacomb)
2017. jan. 26. 18:36
Szerintem sokkal durvább, hogy beregisztrál, hogy itt fröcsöghessen, aztán soha többé be sem lép. Nem furcsa ez neked? Másrészt pedig vagy nagyon félreértett valamit, vagy szándékosan hazudik.
52. ironizáló (válaszként erre: 51. - NoSpoon)
2017. jan. 24. 09:48
:D
51. NoSpoon (válaszként erre: 49. - Szabadoskinga)
2017. jan. 24. 00:11
És az ikrek mit esznek? Ők is kapnak a finom levesporból?
2017. jan. 23. 23:03
Mara mar fozok elore es eszem 5x. Tartom a sulyom,illetve meg mindigcsokken ha nem bunozok. 👍🏼☝🏼😊
2017. jan. 23. 23:02

-20kg nal tartok,ha bunozok nem jon vissza a sulyom,szoval megvaltoztatta az anyagcserem valoszinuleg.Napi 1tasakot eszem mar csak. 4honapja kezdtem.

Igenis mukodik,es igen biztos meg lehet csinalni olcsobban es valoszinuleg sokkal egeszsegesebben is,de pl mint nekem az volt a lenyeg,hogy gyorsan ehessek. Ikreim vannak allandoan jovok megyek. Nincs idom fozni sajnos,mostanaban.

48. ironizáló (válaszként erre: 47. - Lulubaby)
2016. dec. 2. 13:45
Én őszintén örülök, hogy a kezedbe vetted a sorsodat és bevállalod a főzést, előrébb leszel vele. Mozgással kiegészítve meg pláne. Ennek a töredékéért állítanak össze étrendet én meg is főzném :) Azt ne gondold, hogy a tehetősek fogyija, a tehetősek illúziója.Meg a nem tehetőseké. Azt hiszem kifejlesztem az IRONDIET-et,még hangzatos is :) :) :) Egyébként ez a Tomán az Árpa Attila neje? Neked még egyszer gratulálok, hogy felismerted, hogy valami nem ok.
47. Lulubaby (válaszként erre: 46. - Ironizáló)
2016. dec. 2. 13:10
Szia! Én pl. nem csodát vártam, mert a fehérje diéták nagyon jók. Atkins is működik, nekem az lett volna benne jó (már ha valóban így lenne), hogy kiszámolják mennyit kell enni, mikor kell enni, összeállítják a kaját. Megkapom a napi adagomat, és nem éjjel kell előkészülnöm a másnapra.( Mert a munkám miatt csak akkor tudok főzni)De azért az nem volt ám sehol promótálva, hogy ezek csak porok, és hogy hónapokig csak ezt ihatod. Bele is örülnék. Teljesen egészséges ételeknek reklámozzák őket. Nem fedi le a valóságot, amit látsz. Ott esett le közben, hogy a legjobb, ami történhet velem egy porból készült leves hónapokig, így inkább bevállalom a főzést...Illetve hazudok... mert magamnak elkészíthetem az ebédet... ami már nincs benne az árba. Ez még mindig csak a tehetősek fogyija marad.
2016. dec. 2. 09:42
Mostanában egyre többször jön szembe ez a diéta, fogalmam sincs róla milyen. De most ledöbbentem az árán. Azon még jobban, hogy az emberek még mindig elhiszik az ilyesmit és ki is fizetik. Nem a tomandiet miatt fogynak, hanem a kalóriacsökkentéstől.Ezt kéne megtanulni végre és nem a csodát várni.
45. Lulubaby (válaszként erre: 43. - Bekacomb)
2016. dec. 2. 09:09
sőt, amennyibe kerül a 7-8 hónap, abból már mehetnék plasztikáztatni is, persze ha ez lenne a szivem vágya, de nyilván egészségesen szeretnék fogyni.
44. Lulubaby (válaszként erre: 43. - Bekacomb)
2016. dec. 2. 09:08
Én azért mentem el, mert a munkám miatt nagyon jó lett volna, ha komplexen elém raknak egy személyre szabott étrendet és nem kell időt fordítani rá.... na de ez.... Nekem csalódás volt. Valószínüleg biztos, hogy működik, hiszen a fehérje alapú diéták hatásosak, de ennyi pénzért már ehetnék lazacot is.
43. Bekacomb (válaszként erre: 42. - Lulubaby)
2016. dec. 1. 14:23

Ez nagyon durva! :-O


Emberek! Olyan minőségi és változatos étrendet lehet összedobni ebből, hogy az agyatokat eldobjátok! Miért választjátok helyette az ilyen porokból összeállított "étrendet"? Nem is értem. Nem szeretnék senkit megbántani, ezt szeretném leszögezni. Csak nem értem. Ennyiből simán kijön a személyi edző, étel, minden ami kell.

Lulubaby sajnálom, hogy kidobott pénz volt.

2016. dec. 1. 13:49
Sziasztok! Muszáj hozzászólnom. Sajnos szerintem egy szabadrablás a dolog. Elmentem hozzájuk állapotfelmérésre, ami persze pénzbe került. Felolvasták egy papírról, hogy miről szól a diéta és kiszámolták, hogy mennyi fehérjét kéne fogyasztanom, cirka fél óráról beszélünk. Aztán jött a fekete leves: tudtam, hogy nem lesz olcsó, tisztában voltam vele, úgy is mentem oda, a lélektanihatár részemről havi 70 000 Ft. Közlöm veletek, hogy 70 rongy nem takarja be 2 heti adagomat, illetve ez sem fedi le a tejes étkezést, hiszen a 4. naptól az ebédet és a vacsorát én oldjam meg a megengedett húsokból, zöldségekből. Szóval havi 150 000 Ft lett volna az étkezésem. Több hónapig kellene járni. Úgy döntöttem, hogy marad az edzőterem és még egy személyi edző is belefér, aki összeállítja nekem az étrendem. Vettem azért "próbakaját" (jobb ha tudjátok, hogy minden lötyi.... kb. a rendes fehérjeporos DM-es mintát képzeljétek el)és ajánlottak hozzá egy Shakert, megvettem. Párom nézegette otthon. Majd megkérdezte, hogy már meg is kóstoltam, amit hoztam. MOndtam, hogy nem, csak kipakoltam a szatyorból. Vicces, de egy már használt Shakert kaptam. Szó mi szó, nagyot csalódtam.
2016. szept. 26. 10:26
Mi ez a diéta?
40. petunia (válaszként erre: 39. - Gyorszi)
2016. szept. 26. 10:22
Szia, mik a tapasztalataid?
2016. szept. 13. 11:28

Sziasztok

én hétfőn kezdtem el a diétát, kiváncsi vagyok, fog-e használni.

Egyébként valóban nem olcsó, de ha használ megéri.

És a portól (ital, leves) valóban nem votlam éhes, sőőőt.

38. Az igasag faj (válaszként erre: 37. - Michelle.r)
2016. szept. 4. 13:31
drágább mint a tarja de 5000/kg [link] megkapod ennek meg 50 grammja 4000!!! és 50 gramm lazac mennyibe kerül a másik dolog hogy az egy kicsit komolyabb miőség!
37. michelle.r (válaszként erre: 36. - Az igasag faj)
2016. szept. 3. 12:41
Na és? A lazac is drága.
36. Az igasag faj (válaszként erre: 35. - Ancsácska)
2016. szept. 3. 11:31
Jó jó napi 5 adag menyibe is kerül? Jahogy 10 g biztos jól laksz ja 800-900 ft egy adag tehát 1 nap 5x10gramm 50gram 4000ft minimum !!!!
35. ancsácska (válaszként erre: 34. - Kanyo83)
2016. jún. 28. 15:19

Napi 5-szöri étkezéssel, de a Tomán kúra alatt megtanulod, hogy miből mennyit ehetsz.

Én pl mindent eszem már, heti 2-szer tésztát , és heti 1 csalónapom is van :)

34. kanyo83 (válaszként erre: 33. - Ancsácska)
2016. jún. 28. 14:28
És mivel tartod?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook