Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan rendezzem be a nappalit? fórum

Hogyan rendezzem be a nappalit? (tudásbázis kérdés)


6. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2016. ápr. 19. 17:23
Szep ez az ulo is. Az a baj, h amiket neztem kesz huzatokat, semmi olyan szin nincs ami tetszene, illetve menne a lakas tobbi reszehez. Tudom, h kenyes a feher, de annyira tetszik...
5. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 3. - Cserépkályha)
2016. ápr. 19. 17:21
Koszi, itt meg nem nezelodtem.
2016. ápr. 19. 17:17

Esetleg???


[link]


Szóval a fehér ülőgarnitúra csak addig lesz szép, amíg tiszta!!!

Inkább a burkolat színével azonos, csak egy árnyalattal sötétebb színű ülő-garnitúrát tennék bele. A fehér huzatot cserélném.


És hogy ne legyen túl komor, arra lehetne színes párnákat feldobálni. Egy-egy váza/cserép színes virág vagy valamelyik sarokban csoportosan összerakva a cserepes virágok... én sem díszíteném túl, csak lazán, és majd a minden napok során úgyis bekerül még 1-2 olyan db. amitől színesedik.


Még a függönyt találd ki, a sötétítőt, azt a bútor-kárpittal harmonizáló színben tudnám elképzelni!

2016. ápr. 19. 17:07

ötletelésképpen:

[link]

2. 3ef6ed4df1 (válaszként erre: 1. - 3ef6ed4df1)
2016. ápr. 19. 16:50
Szoval a burkolat bezses drappos mintas ko.
2016. ápr. 19. 16:49
Sziasztok. A nappalinkat szeretnem ujja varazsolni. Van egy 3-2-1 ulogarniturank, erre most szeretnek huzatot venni, feheret. A burkolat mintas drappos, bezses arnyalatokban. 25 nm az egesz,szoval nem nagy, de nem is kicsi. A falakat is feherre gondoltam, h tagasabbnak, vilagosabbnak tunjon. Viszont ez igy olyan egyhangu. Valamivel fel kene dobni, plusz butorokat nem szeretnek bele, szeretem a tereket, inkabb a minimal fele torekszem, de nem kifejezetten a minimal tipusu butorokkal. Nezegetem agoogle kepkeresojebe a feher nappalikat, de vagy nem talalok olyat ami tetszene, vagy elerhetetlen, mert pont amitol tetszene es pluszt adna, nalunk nincs-pl. kulonleges ablakok. Posztertapetat is nezegettem, de nem tudom, nem lenne -e olcso hatasa tole a nappalinak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook