Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Túl kell lépni! fórum

Túl kell lépni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Túl kell lépni!

12. messzi idegen (válaszként erre: 11. - 7327a730ab)
2016. máj. 10. 01:22

"Inkább,hogy nem tudtam normálisan kihordani."


Tettél bármit a terhesség alatt,ami hátráltathatta a baba egészséges megszületését?

Mit tehettél volna?

Konkrétum?

11. 7327a730ab (válaszként erre: 9. - Messzi idegen)
2016. máj. 4. 10:48
Ezt nem is tudom pontosan megmondani. Egyszerűen csak azt érzem,hogy tennem kellett volna valamit,hogy ne ez legyen a vége. Magát a terhességet egyáltalán nem bánom,mert élveztem minden percét. Inkább,hogy nem tudtam normálisan kihordani.
10. 7327a730ab (válaszként erre: 8. - Messzi idegen)
2016. máj. 4. 10:45
Köszönöm! :)
2016. ápr. 30. 18:26
Egész pontosan miben érezted,érzed magad hibásnak a történtekkel kapcsolatban?
2016. ápr. 30. 18:21

"magamat hibáztattam"


Kezd azzal,megbocsátod magadnak a nem létező bűneid.

Nem a te hibád!

Amit tudtál, azt megtetted.

Keress egy normális orvost kezdésnek, és tessék próbálkozni idővel,amikor már úgy érzed.

Nincs semmiféle "sötét erő", vagy bármi.

Néha a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy szeretnénk, de nem szabad feladni!:)

7. syria (válaszként erre: 1. - 7327a730ab)
2016. ápr. 21. 17:53

Fiatalok vagytok, lehet még egészséges babátok.

Talán nem voltál még készen az anyaságra, azért ment el a kisfiú.

Másik tanulság: nem szabad vakon hinni az orvosokban, inkább a belső hangokra kell figyelni. (Azok engem még soha nem csaptak be.)

6. melus67 (válaszként erre: 1. - 7327a730ab)
2016. ápr. 20. 17:15
Szia! Tudom mit éltél át, de nem szabad feladni! Nekem 3 spontán vetélésem volt az első fiam előtt. Az első 16 hetes a második 8 hetes a harmadik terhességem 19 hetes volt mikor elvetéltem. Nem adtam fel és láss csodát a negyedik sikerült. Kihordtam bár a fiam is 37 hétre született. Nme volt könnyű szülés, de úgy néztem rá 3 napig mint az istenre. Három napig szólni sem tudtam hozzá csak néztem és sírtam hogy végre itt van velem. Utána még született egy lányom és egy fiam. Így lettem nagycsaládos a három ki angyalka helyett kaptam három gyermeket is.
5. 7327a730ab (válaszként erre: 3. - Ageeca)
2016. ápr. 20. 15:38
Köszönöm! Nem,egyáltalán nem kezelték. Már annyira fájt a pisilés,hogy alig mertem wc-re menn,miközben minden lépésnél azt éreztem,hogy bepisilek. Hiába mondtam nem adtak rá semmit. Magánorvoshoz mentem,hogy írjon fel valamit amit szedhetek.
2016. ápr. 18. 16:54
mindég túl kell lépni,ismerek olyat aki egyik percről a másikra vesztette el a gyermekét 6 hónaposan el inditoták a szülést neki sem volt könnyű de mára egészséges fia van csak miközben a másodikat várta veszélyezett terhes volt persze ez nem mindenkinél fordul elő,ki kell tartani és erősnek kell lenni még akkor is ha olykor nehéz.
2016. ápr. 18. 14:43

Őszinte részvétem!

A felfázásod abszolút nem kezelték? Persze nem biztos hogy van összefüggés, de akár lehetett is!

Kívánom, hogy mihamarabb újra babásak legyetek!!!!

2016. ápr. 18. 10:57
Túl kell lépni! Nagyon nehéz. Gondolj arra, hogy az a baba nem akart lenni. Legalábbis én a 9. hónapban halva született kislányomra így gondolok. Átadta a helyét az utána született, ma már 33 éves fiamnak. Nem könnyű, de ezzel együtt kell élni. Kívánom, legyen minél előbb egy egészséges picikétek, aki majd sok örömet ad.
2016. ápr. 18. 09:54
Szeretném felvázolni a dolgokat. Nem volt semmim, amit saját erőből értem volna el. Dolgozni annyit dolgoztam, amit besegítettem anyukám éttermében. Péntek-szombat-vasárnap, valamint nyáron két hetente egy egész hétig. Közben megismerkedtem a párommal, akivel nagyon nagy volt az összhang. Körülbelül 5 hónap után jutottunk el odáig, hogy lefekszünk. A védekezés részére nem gondoltunk, így megesett a baj és azon kaptam magam hónap elején, hogy kisbabát várok...

Ugrás a teljes írásra: Túl kell lépni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook