Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feljelnethetek-e egy olyan személyt, aki lelki terrorban tart, öngyilkossági kísérletekig fajult emiatt a dolog, rágalmaz, nyomoz utánam? fórum

Feljelnethetek-e egy olyan személyt, aki lelki terrorban tart, öngyilkossági kísérletekig fajult emiatt a dolog, rágalmaz, nyomoz utánam? (tudásbázis kérdés)

6. finomfőzelék (válaszként erre: 2. - Mese)
2016. ápr. 17. 19:49

A párod is ezt szeretné, hogy feljelentést tegyél? Szerintem elsősorban menj el pszichológushoz, pszichiáterhez az öngyilkossági kísérleteid miatt. (Nagy segítség lehetsz a párodnak a családi vitákban. Arra nem gondoltál, vele mi lenne, ha te meghalnál?)


Ha ő 36 éves, te 28 vagy, nem kellene a családtól függeni.

2016. ápr. 17. 13:34

kényes téma, mivel a párod apja. és nehéz is.

egy feljelentést megérne, vagy legalábbis utánaérdeklődni, hogy mit lehet ilyenkor tenni. és kell a párod segítsége is. döntése.

4. syria (válaszként erre: 3. - 2c5f60da64)
2016. ápr. 17. 07:52

Az sajnos kevés lesz. :(


A kiírónak:

Ennél kevesebbért jelentette fel egy ismerősömet a volt barátnője, egy elég csúnya szakítás után. Megrágalmazta, hogy az új élettársa kocsiját megrongálta. Miután ezt nyilván nem tudták bebizonyítani feljelentette azért, hogy telefonon zaklatja. Ebből annyi volt igaz, hogy a férfi egy-két alkalommal megpróbálta visszakönyörögni magát. Ez nem sikerült, viszont megállapodtak abban, hogy ha a nő megcsengeti a telefonját, a férfi visszahívja, aki ezt naivul mindig meg is tette. Hónapok óta folyik a „nyomozás”, a férfi feje felett még mindig lebeg a letöltendő szabadságvesztés. (Igaz, a nő hencegett azzal, hogy jó kapcsolatai vannak a rendőrséggel.)

Ne hagyd magad!

3. 2c5f60da64 (válaszként erre: 2. - Mese)
2016. ápr. 17. 07:23
Költözzetek külön a vőlegényeddel. Örökre. Semmi kapcsolat a többivel.
2. mese
2016. ápr. 17. 05:50
A vőlegényem apjáró van szó. Párom 36 éves, én 28. Nem engednek meg neki semmit, és kisemmizik. Engem rágalmaznak, nyomoznak utánnam, és állandóan fenyegetnek, alaptalanul, holott én mindig segítőkész, és kedves voltam, páromnak is én segítek a munkáját tekintve. A probléma addig fajult, hogy többszörös öngyilkossági kísérletem volt. A vitáink a családdal brutálisak. Vőlegényemet az én családom ugyanakkor nagyon szereti, és maximálisan elfogadja. Párom kitart mellettem, de a családja azt hiszi, elmarom tőlük, holott ez egyáltalán nem igaz. Ráadásul a párom apja, alkalmaz egy nőt maga mellett a piacon,akit be sem jelent. A NAV-nál is ezt hogyan kell bejelenteni?
1. mese
2016. ápr. 17. 05:43
Fel jelnethetek-e egy olyan személyt, aki lelki terrorban tart, öngyilkossági kísérletekig fajult emiatt a dolog, rágalmaz, nyomoz utánnam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook