Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hólyaghurut, vesemedence gyulladás kamasznál/gyereknél fórum

Hólyaghurut, vesemedence gyulladás kamasznál/gyereknél (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 19. 21:44
Urell kapszuláról hallott már valaki vagy esetleg Sárkányvérről?? ezeket ajánlották most.bár nézem,hogy az Urellben 200mg tőzegáfonya van,amit meg most szed az 400-as és 2*lehet bevenni belőle.Csak nem értem akkor ez az Urell ugyan mitől jobb? na mindegy..nem vagyok gyógyszerész
2016. ápr. 17. 09:19
Sziasztok.a fel ev alatt 3 féle baci volt.lefutobb 2× e.coli 2×volt már korhazban is...mindig kap antibiotikumot.2litert megiszik egy nap.most epp becsurog neki a pisi ..hihetetlen komolyan az egesz.az a fura hogy 11evig nem volt ez
5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Cleo-26)
2016. ápr. 16. 23:59

Elsősorban a tisztaság, a sok folyadék, és ha megfürdött este, akkor irány az ágy és meg kell várni, amíg felszárad a fürdés melegétől.

nekem is voltak hasonló gondjaim, könnyen és hamar felfáztam.

Kicsit jobban fel kell öltöznie,mint a hasonló korú társainak és sajnos elég sokáig kínlódni fog vele, antibiotikum ide, antibiotikum oda.

4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cleo-26)
2016. ápr. 16. 23:30
Kapott antibiotikumot?
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2016. ápr. 16. 23:30
baktériumtól...
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cleo-26)
2016. ápr. 16. 23:29

Kitenyésztették, hogy milyen baktériumból van?

A sok langyos folyadék (tea) hamarabb átmos, mint a hideg folyadékok.

2016. ápr. 16. 21:58

sziasztok

Tanácsot,bármilyen ésszerű ötletet tippet szívesen fogadnék olyanoktól akik találkoztak a fenti problémával-ne adj isten vele is élnek :(

Van egy 11,5éves leányzóm,akinek lényegében tavaly augusztus óta folyamatosan hólyaghurutja van -magas csíraszámban kitenyészett kórokozókkal (több félével volt már dolgunk),volt már sajnos vesemedence gyulladása is.Nem látok kiutat a dologból és szerintem az orvosok sem.Olyan szervi eltérés nincs ami ezt indokolná.Szedi a "csodaszereket" természetesen tőzegáfonya stb,de semmit sem érnek úgy veszem észre.Sokat iszik,bár a higéniára nem figyel...

Homeopátiás orvos is segít (golyók)..de nem látok változást.Fogalmam sincs merre induljak tovább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook