Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanul valaki kommunikáció és médiatudomány szakon? fórum

Tanul valaki kommunikáció és médiatudomány szakon? (beszélgetős fórum)

2012. jan. 3. 10:13

Én kommunikáció és médiatudomány szakon tanulok a BKF-en, szóval erről tudok nyilatkozni.


Pozitívumok:


+ Általában jó tanárok, jó könyvtár, félévenként egy tréning tárgy, elég jó étterem.


Negatívumok:


- Nincsenek tömbösítve az órák (mondjuk egy/két/három hetente egész szombati napra mint néhány más fősulin) hanem te válogatod össze.


Ez még nem is lenne baj, csak ha mondjuk felveszel 3 tárgyat lehet hogy mind a három azonos időben és más teremben lesz, magyarul 3-ból 2 tantárgyat tanulhatsz simán könyvből. Csak akkor minek fizettél? Elég gyakoriak az "óraütközések". Erről ugye nem beszéltek a beiratkozáskor!


De a legfontosabb: ha kommunikáció szakra akarsz jelentkezni, az első kérdés amit fel kell tenned a suli tanulmányi osztályán, hogy tanít-e itt Róka Jolán?


Ha a válasz igen, én nem ajánlom a fősulit.


[link]


Ugye erről sem beszéltek anno a nyílt napon.


Jó tanulást!

2011. febr. 23. 10:21

Én Kommunikáció és Médiatudomány szakon tanulok jelenleg a BKF-en, és elhatároztam hogy az első naptól kezdve blogot fogok írni arról milyen a képzés:


[link]


Remélem segítettem

6. 778a651802 (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 13. 17:23

SZióka!

Igen,sajnos manapság ismeretség nélkül elvesztél!

Te is ilyen szakon végeztél?És hol?Mesélsz?Köcce!!

5. 778a651802 (válaszként erre: 3. - 9e7527505c)
2008. máj. 13. 17:22

Szióka!

MÉg nem tudom hová vesznek fel,csak júliusban derül ki:)

1,zskf

2,bkf.

3,bgf,ezek közül remélem becsusszanok valahová:)

MIlyen a zskf szinvonala?Nagyon nehéz?Diplomához milyen nyelvvizsga kell?

Köszi a válaszokat!:)

4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - 778a651802)
2008. máj. 13. 10:20
Megtalalod a kerdeseidre a valaszt az iskola weboldalan. Amugy tulkepzes folyik, a szakmaban valo elhelyezkedes magas foku agilitast igenyel, hacsak nincsen rokon, ismeros vagy jobarat a tuz kozeleben...
2008. máj. 13. 10:04

Szia!Én Zskf-re jártam igaz csak egy évet.

De a tantárgyakról egyebekről tudok mesélni ha érdekel.

Egyébként szerintem az egyik legjobb szak, később rengeteg lehetőséged lesz h eltudj helyezkedni:)

Melyik suliba vettek el?

Az első félév inkább alapozás lesz:pszichloógia kulturális antropológia,filozófia,szociológia etc.

A második félév már komoly, jog, közgazdaság, etc.

Legalábbis nálunk így volt.

2008. máj. 12. 17:36

Sziasztok!

FElvételiztam kommunikáció és médiatudomány szakra,remélem,hogy bejutok,érdeklődni szeretnék erről a szakról!(tantárgyak,tapasztalatok)Köcce:)!

2008. máj. 12. 17:35
Tanul vki.kommunikáció és médiatudomány szakon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook