Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvely és körömgombára szedte már valaki a Terbiner nevű gyógyszert? Vélemények? fórum

Hüvely és körömgombára szedte már valaki a Terbiner nevű gyógyszert? Vélemények? (tudásbázis kérdés)


11. Klarisszima (válaszként erre: 10. - Fiore)
2016. ápr. 18. 07:25
De attól is meg lehet szabadulni, csak nem attól, mivel a hüvelygombától.
10. fiore (válaszként erre: 4. - Baba73b)
2016. ápr. 18. 05:29
A hüvelygomba,meg a körömgomba egyáltalán nem biztos,hogy egy fajta,a hüvelygombától biztosan megszabadulsz,viszont a körömgombától tuti,hogy nem.:(
9. töprengő (válaszként erre: 8. - Klarisszima)
2016. ápr. 17. 23:44

Köszönöm.

Hosszú sűrű hajam sokszor van összefogva.

Nem igazán szellőzik a fejbőröm, így higítva a samponba csepegtetem. Zsíros korpámra hozott javulást.

8. Klarisszima (válaszként erre: 7. - Töprengő)
2016. ápr. 17. 21:51

A teafaolajat hígítva kell használni. De ha nem gomba,akkor nem ér semmit, tudni kell, hogy valójában az-e. Akkor sem ér semmit, ha a beteg körömrész nincs eltávolítva.

A sebész azt sem tudja, hogy tyúkszem, vagy szemölcs. Jelzem, nagyon sok esetben a bőrgyógyász sem! Ez a gáz.

2016. ápr. 17. 21:04

Régi történet családba volt.

Ambuláns sebészeten elkezelték a tyúkszemet... Próbálkozott tapasszal, majd doki mivel fájt...

Aztán pedikűrös oldotta meg.

Teafaolajat bármilyen gombára próbálta már valaki láb / körömgombára? 20 ml majdnem 2 ropi, de 1 próbát megér.

Külsőleg sok mindenre jó, nem kihajítani ha mégse használt...

6. Klarisszima (válaszként erre: 4. - Baba73b)
2016. ápr. 17. 20:16

[link]

Ide küldj mintát a körmödből. A kis barnás folt szinte biztos, hogy nem gomba, de azért nem árt megnézetni. Nem egy vagyon, tán 6000 ft egy bevizsgálás.


És szerintem keress olyan dokit, aki tenyésztést is csinál. A gombaellenes gyógyszerek májkárosító hatásúak lehetnek. Alapból mondania kellett volna, hogy 1 hónap múlva menj májfunkció vizsgálatra. ha a körmöd gombás, azt meg egy JÓ pedikűrös hamarabb helyrehozza, mint bármilyen orvos.

5. baba73b (válaszként erre: 3. - Klarisszima)
2016. ápr. 17. 14:57
Hát ez az Klarisszima,én sem tudom pontosan.A nőgyógyász mondta,de csak rápillantott.
4. baba73b (válaszként erre: 2. - Fiore)
2016. ápr. 17. 14:56
Nem,nőgyógyászhoz mentem,mert nem volt jó a canesten combi amit otthon kezeltem.És mondtam neki,hogy a lábujjamon is van 2 barnás folt,megnézte azt mondta,hogy gomba.És így a kettőre írta fel a terbinert.Bár furcsállom én is.
2016. ápr. 17. 09:42

Egyáltalán gomba-e, ami a körmön van? Mert sokan azt hiszik, hogy gomba az, ami nem gomba.


Mondjuk erősen kétlem, hogy a hüvelygombára, és a körömgombára (amit egyébként többféle gombatörzs okozhat, pont úgy, mint a hüvelygombánál), egyforma kezelés kell.


Nem mellesleg, semmit nem ér a kezelés a körmön, ha a beteg körömrész nincs mindig eltávolítva.

2. fiore (válaszként erre: 1. - Baba73b)
2016. ápr. 17. 08:30
Azt megállapították,hogy milyen gomba okozza a körmöd betegségét?
2016. ápr. 16. 10:45
Sziasztok.Hüvely és körömgombára szedte már valaki a Terbiner nevű gyógyszert?Vélemények?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook