Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után a közös barátok fórum

Válás után a közös barátok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. ápr. 20. 17:31
Fiatal vagy,tuti,hogy engedik a szüleid,hogy haza költözz!Tényleg beválasztottál ezzel a pasival,de legközelebb bölcsebb leszel,bár drága tanulópénz volt.Hajrá!
69. gribedli*** (válaszként erre: 67. - Túrógombócka)
2016. ápr. 20. 17:30

Ha 3 éve nincs egy kanyija sem és ilyen párral kell együtt élnie, haza meg nem akar menni, akkor igen, szóljon csak a munkáról egy ideig, mert momentán sehova sem tart.


Vagy szerinted maradjon a palival? Hazamenni nem akar. Ha a palival marad, akkor neki kell adnia az összes pénzt, ahogy elnézem, mert nemet mondani nem mer, cserébe még a pali és a barátai semmibe is veszik.

68. Dominó123 (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2016. ápr. 20. 15:54

azt hiszem már a pár nap alatt én is eljutok odáig hogy akár már nevethetsz is rajtam....ez már tényleg a balekság csúcsa..


hát a hazaköltözés tesz majd rá egy adag munkát...de anyaigilag valóban több marad...sokkal több

67. túrógombócka (válaszként erre: 66. - Gribedli***)
2016. ápr. 20. 15:34

azért egy ember élete ne csak a munkáról szóljon már.

én egyáltalán nem vagyok a munka hőse típus, persze, dolgozom, de a szabadidő, a pihenés, a szórakozás is kell.

66. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Dominó123)
2016. ápr. 20. 15:32

Persze, pl kaját vettetek csak a te pénzedből, vagy számlát fizettetek csak abból, hogy ő így a sajátjából vehessen valamit a saját házához, oszt jónapot, volt fizud, nincs fizud. Ez kihasználás. Amúgy nem vagy ezzel egyedül mert van egy rakás ilyen fórum. Csakhogy most még van benned olyan potenciál, hogy nagyon hamar lábra tudsz állni.


Gondolj bele, annyi munkát vállalsz el, amennyit nem szégyellsz, ha egyedül vagy, mert nem kell senkihez sem alkalmazkodni sem időpontokban, sem sehogy. Ha alig vagy otthon, mert melózol, alig van rezsid, ja, és nem tudsz hülyeségekre költeni mert folyton dolgozol, mire végzel, minden zárva, úgyhogy megmarad a pénz:)))) Gondolj csak bele, mennyi előnye van!

65. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Panna.33)
2016. ápr. 20. 15:22
Ez már több mint balekek. Ez már a balekekosságos legfelsőbb foka:) (ja, nem nevetek a fórumindítón, nem azért van a szmájli)
64. túrógombócka (válaszként erre: 63. - Dominó123)
2016. ápr. 20. 15:12
nem szemét vagy, hanem balek. bocs.
63. Dominó123 (válaszként erre: 62. - Túrógombócka)
2016. ápr. 20. 15:09
én ezt tudom...ezért is indítottam nem olyan régen egy másik fórumot a gyerekek kapcsán...de igen...minden az én dolgom...csak épp a legrosszabb kroban vannak, anyuka mindent enged amit mi nem...a betartató én vagyok...tehát ki a szemét? én...mindenért
62. túrógombócka (válaszként erre: 61. - Dominó123)
2016. ápr. 20. 14:44
de hát nem a te gyerekeid, hanem az övé.
61. Dominó123 (válaszként erre: 55. - Panna.33)
2016. ápr. 20. 14:31

az ő oldala: a gyerek és a háztartás körül minden a nő dolga...amig én ezekben segítek neki ő addig tud mást csinálni (ergo pénzt, házzal kapcsolatos dolgokat) és ő szeret nagyon...és bolondság hogy mások hülyesége miatt veszekszem vele

azt hiszem az ő álláspontja ennyi lenne ha őt is meg tudnánk itt és most hallgatni

60. Dominó123 (válaszként erre: 59. - Túrógombócka)
2016. ápr. 20. 14:29

igen...végeredményben mindenféleképpen...


ha úgy nem is hogy én vettem volna bármit (de ilyen is volt persze)

akkor azáltal is nem, hogy ő a "sajátjából" vett, ergo a maradékból kevesebb maradt közös dolgokra ...nem?


szóval ez mindenhogy egy ördögi kör

59. túrógombócka (válaszként erre: 52. - Dominó123)
2016. ápr. 20. 13:39

Te beletetted a pénzedet más házába, amihez semmi közöd?

jesszuska!

58. Dominó123 (válaszként erre: 53. - Polivinilklorid)
2016. ápr. 20. 13:33

igen itt egy másik hozzászóló is erre próbált rávilagítani..


igen ...más körülmények között kéne...de nem így és nem a jelenlegi formában...


ami azt hiszem egyenlő a szakítással :/ mert nem nagyon érzem azt hogy változna

57. Dominó123 (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2016. ápr. 20. 13:33

igazából nem volt gond, mert én úgy vettem, hogy csináljuk együtt, hogy nekünk legyen..szép helyen éljünk stb.


de :D ajándékot :( vett nem az, de nem a több tízezres képviselő dolgokat.


azt hiszem jó ez a fórum, mert felnyitjátok a szememet olyan dolgokról, melyet érzek én is..csak nem akartam meglátai

56. Dominó123 (válaszként erre: 55. - Panna.33)
2016. ápr. 20. 13:31
elmondás szerint utálják egymást..ezért kell nekem megbeszélni mindent a gyerekről...na de ki tudja :/
2016. ápr. 20. 12:24

Valahogy olyan, mintha balekeknak nézne ez a faszi téged (persze az ő oldaláról nem ismerjük a történetet)

Csak nehogy egyszer arra ébredj, hogy szerintük az ex-szel-szex nem megcsalás.

54. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Dominó123)
2016. ápr. 20. 10:32

Egy másik topikban tegnap azt írtad, hogy szerencsére nálatok az anyagiak nem probléma. Ezek szerint mégis az, ha a te pénzedre volt szüksége, hogy a saját házát újítsa és a gyerekeire költse, akikhez neked semmi közöd.


Ha vett valami ajándékot, aranyat, eladnám, elköltöznék. Mondjuk ezek után nem csodálkoznék azon sem, ha még ajándék se járt volna.


Meddig akarod még ezt a helyzetet súlyosbítani? Egyre rosszabb részletek jönnek elő, én nem tudom elhinni, hogy ennyire nem akarsz változtatni. Fejvesztve menekülnék.

2016. ápr. 20. 09:18
Elég nagy butaság volt a te pénzed belelölni egy olyan házba, amihez semmi közöd, és etetni más gyerekét. Tényleg kell ez neked?
2016. ápr. 20. 09:14

közös kasszán voltunk, házat újítottunk, két gyereket etettünk, esélyem nem volt félre rakni.


8 év van köztünk a gyerekek 13, 14

51. polivinilklorid (válaszként erre: 48. - Dominó123)
2016. ápr. 19. 22:16
Akkor elég fiatal lehetsz. Kár egy ilyen hrlyzetben bentragadni. Ha semmi pénzed új bérleménybe menni, ennel jobb ha hazamész legalább amíg gyűjtést egy kicsit érzelmileg eltávolodsz ettől a trutyitól.
50. Érdekes73 (válaszként erre: 48. - Dominó123)
2016. ápr. 19. 22:10
Mennyivel idősebb az élettársad ? Mekkorák a gyerekek ?
49. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Dominó123)
2016. ápr. 19. 22:01
És 3 év alatt nem tettél félre semmit? Még nem késő, kapd össze magad! Legyen benned egy kis tartás, egy kis önállóság! Most komolyan azért kell hagynod a sok bunkóságot mert nem akarsz hazaköltözni de 3 év alatt egyszer sem jutott eszedbe, hogy bármikor szükséged lehet egy vésztartalékra?
2016. ápr. 19. 21:51
3évvel ezelött otthon laktam. Akkor végeztem a sulival.
47. polivinilklorid (válaszként erre: 46. - Gribedli***)
2016. ápr. 19. 18:56
Pl. lehet hogy 3 éve volt egy 30 ezerért bérelhető lakás baráti alapon, most meg 2-3-szor annyiért talál az ember lánya egy egérlyukat. Saját példa.
46. gribedli*** (válaszként erre: 45. - Dominó123)
2016. ápr. 19. 18:14

De mielőtt hozzáköltöztél, hol laktál? Csak kerestél annyit, hogy akkor meg tudtad oldani, nem?


Egy rakás embert ismerek, akik nem kötöttek kompromisszumot, hanem vállaltak egy rosszabb anyagi helyzetet is a nyugalomért cserébe. És kivétel nélkül 2-3 év alatt szépen gyarapodtak, szinte mindenki azt mondta, hogy az első év volt a legrosszabb de amikor azt túllépte, onnantól már minden sokkal könnyebb lett. Sőt, bármikor újra megtennék, nem bánták meg, hogy nem elégedtek meg valamivel, aminél szerintük ők többet érdemeltek.

45. Dominó123 (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2016. ápr. 19. 08:22

Nem hiszem, hogy bárkit is szét akarnál ugrasztani, azért indítottam én is ezt a fórumot, hogy megtudjam mások mit gondolnak. (akkor is ha az negatív...akkor is ha megfogadom a tanácsokat, akkor is ha nem...) mképp szerettem volna tudni, hogy hogyan vélekedtek erről, bennem v a páromba van a hiba etekintetben egy kiragadott kis rész alapján....


egyébként hidd el, hogy sajnos (és itt azt hiszem már rég rossz a dolog) nekem is megfordult a fejembe, hogy hagyni kéne ezt az egész kapcsolatot...

na de szeretem a rossz kölkeivel együtt (tudom, tudom, akkor meg mit panaszkodok itt :) )

meg a gyerekeket is sajnálom a sztoriba, aztán lehet majd sz.rnak a fejemre később...

annyira sajnos nem keresek jól hogy albiba menjek...haza meg nem akarok...szóval...jahh...hát ez van :/

44. Dominó123 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2016. ápr. 19. 08:17
a párom elmeséléséből...elmondja hogy azt mondják, hogy...mire ő..hogy de ez igaz mert nem tudod elvilseni őket...hát ebből nem nehéz összerakni, hogy nekik sem azt mondja hogy talán azért nem bír benneteket, mert...
43. Dominó123 (válaszként erre: 42. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 19. 08:16

a történet úgy kezdődött, hogy veszekedtünk a párommal, és délután fogtam magam és elmentem a barátnőmhöz. a gyerek azt hitte, hogy elköltöztem v ilyesmi és irogatott fb-on. Ezt az anyjuk elolvasta, összekombinálta a gyerektől hallott infokkal és előadta a barátoknak hogy mi külön voltunk....a jó barátok továbbadták az ő ismerőseiknek (aztán tudjátok falu..) de hogy honnan az ered az info az úgy derült ki, hogy egyik nap a barát férj tagja rákérdezett a páromnál....hogy hallotta vkitől...aztán másnap én a nővel mentem haza busszal aki rám is rákérdezett azonnal köszönés után...(tőle kérdeztem rá hogy honnan ez az ökörség info)


utána már csak pár ember kérdezte meg a buszmegállóban az utcán vagy a gyerekektől

42. finomfőzelék (válaszként erre: 38. - Dominó123)
2016. ápr. 18. 20:48
De ezeket a pletykákat kitől hallod vissza? Mert ha a barátokkal nem vagy jóban, az exfeleséggel gondolom nem beszélgetsz, akkor mégis ki mondja ezeket neked?
41. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Dominó123)
2016. ápr. 18. 19:23

Szerintem nem nagyok az elvárásaid, de olyan dolgok, amiket neki már szó nélkül meg kellett volna tennie. Tehát családi program prioritás, meg ha téged szapulnak, védjen meg. De már késő, ha neked ezt kérned kell. Az már rég rossz. Mondom, az ilyenek sosem tanulnak. Ő csak abból tanulna, ha otthagynád de véglegesen.


Persze, biztos úgy tűnik, hogy én mindenkit szét akarok ugrasztani, de hidd el, nagyon rossz érzés ilyen fórumokba beleolvasni, vagy egyáltalán, rossz érzés, hogy vannak még nők, akik ezt hagyják. Ezért önkéntelenül is jön az, hogy az ember tanácsot ad, de mondjuk nem mindenkinek tetszik a tanács. Pl neked ahhoz, hogy kilépj ebből a szituból, ki kellene lépned a komfortzónádból, de valamiért nem akarsz, nem mersz. Pedig ha most nem teszel ellene, még 3 év és teljesen ki leszel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook