Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hennás hajfestés fórum

Hennás hajfestés (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Hajfestés hennával

2016. ápr. 15. 13:53

Sziasztok!


Sok-sok évi vegyi hajfestés után úgy döntöttem, hogy áttérek a hennára, mert már nagyon rossz állapotban van a hajam. Ebben szeretném a segítségeteket kérni :) A Khadi vörös hajfesték porát választottam, amiben amla és jatropha is van, szóval elsősorban azok segítségét kérném, akiknek van tapasztalatuk a termékkel. A hivatalos leírás szerint vegyi hajfestés után pár hajmosást kell csak várni, aztán mehet is a hennázás... nekem még csak 2 hét telt el a legutóbbi festés óta, az 1 hónapot mindenképp ki szeretném várni és tervezem előtte kipróbálni a C-vitamin poros pakolást is, ami elvileg kiszedi a hajból a vegyi festéket. SZerintetek így jó lesz? Szintén a leírás szerint nem szabad bele semmilyen adalékanyagot tenni, csak forró vízzel bekeverni, kicsit hűlni hagyni, majd festeni, m így érhető el a legjob színhatás. Ezzel szemben sok olyat olvastam, h mások kevernek hozzá citromlét vagy teát is és 12 órát állni hagyják, m úgy lesz szebb a szín. Nektek mi a tapasztalatotok, hogy jobb? Alapvetően világosbarna, olyan "seszínű" a hajam és világos rézvörös festékkel kentem, nagyon szeretnék olyan természetes hatású, sötét rézvöröst, remélem sikerül! :)

Előre is köszi a segítséget mindenkinek, minden tanácsot, tapasztalatot szívesen várok! :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook