Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Grapefruitmag kivonatból furcsán jönnek a cseppek, visszavigyem a forgalmazóhoz? fórum

Grapefruitmag kivonatból furcsán jönnek a cseppek, visszavigyem a forgalmazóhoz? (tudásbázis kérdés)


10. Cinci4 (válaszként erre: 9. - Grizus)
2016. ápr. 16. 22:16
Remélem, beválik :-) Immunerősítő gyanánt vettem,bízom benne, hogy hatásos lesz.
2016. ápr. 16. 12:47
Nem zselés vagy olajos anyag, hanem egy vízszerű folyadék. Tényleg hasznos.
2016. ápr. 15. 16:37
Köszönöm :) Hát nincs valami jó íze, de még teszek egy próbát, mert csak ma vettem. Bár a 15 csepp rengetegnek tűnik, így, hogy ekkora adagokban jön belőle. Azt hittem, kisebb lesz maga a lyuk az üveg tetején...
7. Csicsi25 (válaszként erre: 6. - Cinci4)
2016. ápr. 15. 16:10
Igen, teljesen normális, hogy ilyen vízszerű az állaga. Ez tényleg nagyon-nagyon keserű, nálunk már hónapok óta áll, valószínűleg nem fog elfogyni. Én echinacea-s grapefruit cseppet szoktam venni vagy ginsengeset - ezek nem olyan keserűek, sőt szinte egyáltalán nem azok, úgyhogy kellemesebb fogyasztani. Nézz utána a neten, nagyon tudom ajánlani mindkettőt. Nálunk a gyerekek is inkább azt szedik.
6. Cinci4 (válaszként erre: 5. - Csicsi25)
2016. ápr. 15. 13:46
Ó, köszönöm :) Szóval akkor normális, hogy annyira folyékony, hogy nem egyben jön egy kis csepp, hanem kicsit szétfolyva nagyobb mennyiségben? Nagyon köszi, hogy megnézted! Mondjuk, ha ez így normális, akkor jó nagy mennyiség a 15 csepp, amit ír, és jó keserű:) Én egyelőre 3-4 cseppet mertem beletenni 3 deci vízbe, és nagyon durva íze volt, a nyelvem kb még most is bizsereg tőle:)))))
2016. ápr. 15. 12:51
Na, most megnéztem. Nekem kétféle csepp is van itthon, az egyik pont ilyen Bioextrás, amit írtál. Nem tudom, mire utal a kérdésed, talán a folyadék sűrűségére? Mert a g.csepp rendes, folyós, tehát nem sűrű állagú - ha ez volt a kérdésed. Úgyhogy ez miatt nyugodt lehetsz, nincs semmi baja :)
4. Cinci4 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. ápr. 15. 12:36
Bocsi, ha kicsit értelmetlen, nem tudom jobban körülírni :(
3. Cinci4 (válaszként erre: 2. - NomNom)
2016. ápr. 15. 12:35
Kijön belőle, de nekem olyan nagynak tűnnek a cseppek. Illetve nem is "szabályos" cseppek, kicsit folyik is. De azt nem látom, hogy az üvegnek baja lenne. Szóval lehet, hogy ebből ekkora cseppeknek kell jönniük, de nem tudom, mert még nem használtam ilyet :( Én olyan cseppre számítottam, mint mondjuk a Fenistil csepp vagy a Vigantol.
2016. ápr. 15. 12:16
Furcsán?? De ki jön belőle, nem?
2016. ápr. 15. 12:13

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni:) Van olyan közületek, aki használt/használ Bioextrás Grapefruitmag kivonatot? Most vettem és olyan furcsán jönnek belőle a cseppek :( Nem tudom, hogy visszavigyem-e vagy ez normális. Van valakinek tapasztalat? Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook