Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után (császáros és hüvelyi is érdekel) mennyi idővel volt először házas élet párod és közted? fórum

Szülés után (császáros és hüvelyi is érdekel) mennyi idővel volt először házas élet párod és közted? (tudásbázis kérdés)


20. 4c1a787e8f (válaszként erre: 16. - ''Szerelmes asszony'')
2016. ápr. 16. 16:20

Alapkérdésedre a válasz: a négyből az egyiknél 5 hét, egyébként 6 hét.. Az első után fájt is marhára, nem is ment volna előbb...


Az, ha a párod ennyit nem bír ki ilyen helyzetben sem, az nagy baj. Az is baj, ha ettől tartanod kell.


Egyébként meg van kezed, és van szád.. már bocs...


Ennél a 6 hétnél sokkal gázabb a következő két év, aminek vannak/lehetnek több hónapos halálos kimerült szakaszai, amikor még beszélni is alig tudsz..


Ehhez a játékhoz fel kell nőni, mert itt nem mi vagyunk már a középpontban, és ez mindkét szülőre vonatkozik keményen, egyébként borulnak a bábuk...


Ezzel együtt a legjobbakat, hidd el, nem lesz igazán időtök, erőtök ilyeneken filózni, és az normális, hogy most sokminden olyan elképzelhetetlen..

2016. ápr. 16. 14:17
6 hét
18. syria (válaszként erre: 16. - ''Szerelmes asszony'')
2016. ápr. 16. 08:01
Hülye kérdés. Leszopod. Ha igazán szereted, s ő is téged, akkor elfogja ezt a megoldást.
17. 9829024220 (válaszként erre: 16. - ''Szerelmes asszony'')
2016. ápr. 16. 05:57

Nem mindenkinek tart 6 hétig és azért az első 5 nap kórházban vagy,utána otthon is van mit csinálni,meg úgyis csak a babát fogjátok nézegetni :)

Azért 2-3 hetet meg mindenki kibír,ennyi megértés gondolom a párodban is van.

2016. ápr. 15. 20:42

és az apuka ezt a sok - sok hetet hogy bírja ki??


bevallom nálunk "elméletileg" a terhesség veszélyeztetettsége miatt se az első trimeszterben se a harmadik trimeszterben nem szabadna együtt lenni. De az én uram nem bírja ki és nem hagy békén. így aztán amíg érzem hogy ok, addig belemegyek már nagyon a vége felé járunk a babavárásnak és ezért is agyalok azon hogy mi lesz a szülés után, mert el nem tudom képzelni hogy 6 hétig az uram kibírja együttlét nélkül.


Viszont amikor menszeszelek akkor sose engedem magamhoz, mert lelkileg se vagyok azon a szinten olyankor. Ha szülés után valóban 6 hétig eltart a "menszesz" akkor tuti nem fogom magamhoz engedni, de el se tudom képzelni, hogy ő ezt hogy fogja kibírni? Nekem ez olyan elképzelhetetlen ez az egész! :o

15. 9829024220 (válaszként erre: 14. - 9829024220)
2016. ápr. 15. 13:52
Ja meg feltetel meg,hogy mar semmi gyermekagyi folyas ne legyen.Nekem egy hetig tartott,ezert is nem vartunk tobbet.
14. 9829024220 (válaszként erre: 1. - ''Szerelmes asszony'')
2016. ápr. 15. 13:51

Császárral szültem,két hetet bírtunk ki :)

Persze alap az ovszer a fertozesveszely miatt.

Itt nálunk (Németo.)annyi az orvos intelme,hogy ahogyan a nö érzi.Ugyanez vonatkozik a sportra is.A test jelzi,ha valami nem jó neki.Nem is értem,hogy Magyarországon miért ragaszkodnak ehhez a hat hethez,mikor valaki egy het utan mar szaladgal,valakinek meg a hat het is keves,hogy regeneralodjon.

13. jooeva
2016. ápr. 15. 13:37

Első szülésem után (hüvelyi) 6 hetet vártunk és kellett is, mert nehéz szülés volt, kellett pár alkalom, mire visszazökkentünk.

Második után (szintén hüvelyi) 3 héttel már jól voltam, vérzésem is elmúlt, szóval belevágtunk és nem volt semmi gond és azóta sem :-))

Érzi azt szerintem mindenki, hogy miként viszonyul a dologhoz testileg és lelkileg.... és persze a partner türelme, óvatossága és ötletessége is kell hozzá.

12. nikletty (válaszként erre: 9. - Ankamacko)
2016. ápr. 15. 13:29
no de nem volt nálad tünete semmi?
2016. ápr. 15. 13:28

mi a fokozatosságot választottuk

4.hétre a szülés után (normál szülés) orális sexet kipróbáltuk

és 6-7.hét volt hogy még rövidebb de normál aktus+orális még inkább, s így fokozatosan

10. syria (válaszként erre: 4. - ''Szerelmes asszony'')
2016. ápr. 15. 13:24

A valóság: minimum 6 hét. Nem hülyeségből javasolják az orvosok.

A testeddel azt csinálsz, amit akarsz, csak később nehogy bánjad!

2016. ápr. 15. 13:13
Betartottuk a 6 hetet, bár nem volt könnyű, aztán bántuk, hogy nem vártunk még egy hetet. A 6 hetes kontrollom a 7. hétre esett és kiderült, hogy a kórházban összeszedtem egy csúnya gombás fertőzést. Így 10.000Ft-ért kezelhettük mind a kettőnket. Grrrrrr
2016. ápr. 15. 13:07
Mi betartottuk - de pl. a sógornőmék nem bírtak addig várni :) Azt mondta sógornőm, hogy őt nem érdekelte a 6 hét, jól érezte magát, kívánta is, akkor miért ne :))
2016. ápr. 15. 13:05
Mi is...császár után még tovább is.
2016. ápr. 15. 12:18
Mi is betartottuk a 6 hetet.
5. bnedora (válaszként erre: 4. - ''Szerelmes asszony'')
2016. ápr. 15. 12:17
Én betartottam, de biztosan vannak akik nem bírnak magukkal:-)
2016. ápr. 15. 12:14
ok, 6 hét mindenki ezt mondja, ez az elmélet, és mi a valóság??
2016. ápr. 15. 12:11
6 hét után
2016. ápr. 15. 12:01
6hétig alapból várni kell!
2016. ápr. 15. 11:54
Szülés után (császáros és hüvelyi is érdekel) mennyi idővel volt először házas élet párod és közted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook