Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ajakfeltöltés saját zsírral

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. barbo942016-04-17 20:16
ez butaság. az alsó ajkam telt a felső meg szinte nem is látszik. nem kacsaszájat szeretnék, hanem természetességet. :) nem vinném túlzásba, ahhoz többre tartom magam és szereetem hogy természetes szépségnek mondanak. :)

5. babukaaa2016-04-15 23:16
Ez szerintem butaság. Csak tudni kell mértéket tartani. Nekem fel van töltve de ha nem mondom akkor észre sem veszik mert természetes.
(válasz cimpi 4. hozzászólására)

4. cimpi2016-04-15 22:08
ne töltesd fel az ajkadat,mert most ez a menő,megbánod!! nagyon látszik,akinek feltöltik!,,nem szép, nem természetes... ne legyen mindenki kacsaszájú

3. babukaaa2016-04-15 21:38
Permalip esetleg? :)
(válasz barbo94 1. hozzászólására)

2. fincsi52016-04-15 15:07
juj..:(
(válasz barbo94 1. hozzászólására)

1. barbo942016-04-15 00:00
Sziasztok!!
Szeretném minél több ember véleményét és tapasztalatát kikérni a saját zsírral történő ajakfeltöltéssel kapcsolatban. A viták elkerülése végett a szilikon és a hyaluronsav KIZÁRT mert az egyik nem jó a másik pedig pénzkidobás. Tartós és természetes ajkakat szeretnék, amik nem tűnnek el pár hónapon belül.
Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Megmaradt sokáig? Kinél volt? Mennyibe került? Elégedett az eredménnyel?
Előre is köszönöm a válaszokat. :)
Barbi