Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajakfeltöltés saját zsírral fórum

Ajakfeltöltés saját zsírral (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 17. 20:16
ez butaság. az alsó ajkam telt a felső meg szinte nem is látszik. nem kacsaszájat szeretnék, hanem természetességet. :) nem vinném túlzásba, ahhoz többre tartom magam és szereetem hogy természetes szépségnek mondanak. :)
5. babukaaa (válaszként erre: 4. - Cimpi)
2016. ápr. 15. 23:16
Ez szerintem butaság. Csak tudni kell mértéket tartani. Nekem fel van töltve de ha nem mondom akkor észre sem veszik mert természetes.
2016. ápr. 15. 22:08
ne töltesd fel az ajkadat,mert most ez a menő,megbánod!! nagyon látszik,akinek feltöltik!,,nem szép, nem természetes... ne legyen mindenki kacsaszájú
3. babukaaa (válaszként erre: 1. - Barbo94)
2016. ápr. 15. 21:38
Permalip esetleg? :)
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Barbo94)
2016. ápr. 15. 15:07
juj..:(
2016. ápr. 15. 00:00

Sziasztok!!

Szeretném minél több ember véleményét és tapasztalatát kikérni a saját zsírral történő ajakfeltöltéssel kapcsolatban. A viták elkerülése végett a szilikon és a hyaluronsav KIZÁRT mert az egyik nem jó a másik pedig pénzkidobás. Tartós és természetes ajkakat szeretnék, amik nem tűnnek el pár hónapon belül.

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban? Megmaradt sokáig? Kinél volt? Mennyibe került? Elégedett az eredménnyel?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

Barbi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook