Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért van az, ha seedelek egy fájlt, hogy az oldalon úgy látszik mintha stopped lenne? fórum

Miért van az, ha seedelek egy fájlt, hogy az oldalon úgy látszik mintha stopped lenne? (tudásbázis kérdés)


11. Venes
2016. ápr. 14. 14:29
Én nem vagyok prémiumos, de semmi problémám sincs. Ha volt ilyesmi, akkor a Vuze-ban át kellett állítani pár feltételt, mert azért szünetelt a töltés, pontosabban a Vuze-ban ,,várakozik" felirat figyelt.
2016. ápr. 14. 14:24
Ha uTorr*ntet használsz, akkor a kliensben jobbklikk arra, amit stoppednek ír az oldal, és tracker frissítése. Ez szokott segíteni. :)
9. Zsejke (válaszként erre: 8. - Theri)
2016. ápr. 14. 12:57
oh ertem..koszi:) mondjuk akkor sem ertem miert van ez...:)
8. theri (válaszként erre: 7. - Zsejke)
2016. ápr. 14. 12:13
Ha fizeted a prémiumot, akkor semmi gond, nincs kötelező seedelés, korlátlan lehet a hit'n'runok száma.
2016. ápr. 14. 11:57
en is fizetem a premiumot :)nem ertem...frissitem is folyamatosan, semmi...talan leallitom es ujra hatha....
6. trapiti (válaszként erre: 2. - Zsejke)
2016. ápr. 14. 10:43
Most volt nekem is ilyen, leállítottam a megosztást és újraindítottam, azóta jó. Bár én be szoktam fizetni a prémiumot és akkor nem gond :)
5. Keller Szilvia (válaszként erre: 2. - Zsejke)
2016. ápr. 14. 10:38
nekem volt ilyen, stopped-et írt ki, holott seedeltem. Moderátorral leveleztem, állítgattunk a dolgokon, semmi. Végül csak úgy oldódott meg, hogy újra letöltöttem ugyanazt, és akkor visszaseedelte.
2016. ápr. 14. 10:28

X percenként frissítik, ekkor látod azt, amennyit viszaseedeltél abbanaz időtartamban (letöltéstől függően csökken a még visszatöltendő órák és percek száma)


Mit ír ki az adott letöltő proginál a file mellett? Várakozik vagy ,,készforrás"?

Ha ezzel van a gond, akkor mélyebbre kel ásni és átállítani az adott progiban egy-két dolgot.

2016. ápr. 14. 10:22

Jó kérdés. Nekem is van ilyen néha, aztán folytatja.

(persze, nem pakolom át közben...)

2016. ápr. 14. 09:33
Sziasztok, elmeleti kerdes...miert van az, hogy se.edelem az adott filmet, de az n.c.o.re oldalan ugy latszik mintha stopped lenne...vagy leech....tudja valaki.._ elore is koszonom..
2016. ápr. 14. 09:31
Ncore seedeles kerdes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook