Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Rendszeresen összeomlik a Firefox - mitől, mit tegyek?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. eandi782016-04-14 22:23
Nálam Internet Explorer produkálta ezt win7 alatt. VGA illesztőprogrammal volt a gond, mindegy volt neki melyik verzió. Szenvedtem hol az egyik, hol a másik böngészővel, egyik se tetszett, még az opera volt, amit képes voltam tartósan használni, de az se tetszett igazán. Az újabb windows telepítésnél inkább vállaltam a win8.1-et és végre ie-t használhatok:) Lehet win7-es újratelepítés is működött volna, de nem volt kedvem kísérletezni.

7. Regin_a2016-04-14 21:22
Minden könyvtár megjelenitése és mentés a könyvjelzők
Jelszavak exportálása
Töröld a Firefoxot minden összetevőjével, töröld a TEMP könyvtárat
Ccleaner-rel
[link]
pucold ki a fölösleges fájl maradványokat
és telepitsd ujra bármelyik verzió FF-et, aztán ha kell frissitsd

De ilyen összeesés oka elég komplikált
(válasz grizus 6. hozzászólására)

6. grizus2016-04-13 23:50
Jó, frissítem, de nem szeretnék gagyibb verzióra állni. Ez a legjobb keresőm, ebben vannak a könyvjelzők. A Chrome nem jó, mert nagyon sok energiát fogyaszt a gépen.

5. Smartf22016-04-13 15:09
Google Chrome-ot használj az nekem évek óta biztosan megy.

4. Levendula062016-04-13 15:07
asználj másik böngészőt.

3. szafaripók2016-04-13 15:00
frissítsd a firefoxot!

2. grizus2016-04-13 14:51
Pár hónapja lett teljesen újrarakva, kitisztítva a gép, gyönyörűen működik, ezt leszámítva. Pár napja van ez. Mitől van és mit lehet tenni? Csak azt ne mondjátok, hogy megint, kb. hatodjára vihetem a javítóba egy kisebb vagyonért megjavíttatni..!
Köszi.

1. grizus2016-04-13 14:49
Rendszeresen összeomlik a Firefox - mitől, mit tegyek?