Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rendszeresen összeomlik a Firefox - mitől, mit tegyek? fórum

Rendszeresen összeomlik a Firefox - mitől, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 14. 22:23
Nálam Internet Explorer produkálta ezt win7 alatt. VGA illesztőprogrammal volt a gond, mindegy volt neki melyik verzió. Szenvedtem hol az egyik, hol a másik böngészővel, egyik se tetszett, még az opera volt, amit képes voltam tartósan használni, de az se tetszett igazán. Az újabb windows telepítésnél inkább vállaltam a win8.1-et és végre ie-t használhatok:) Lehet win7-es újratelepítés is működött volna, de nem volt kedvem kísérletezni.
7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Grizus)
2016. ápr. 14. 21:22

Minden könyvtár megjelenitése és mentés a könyvjelzők

Jelszavak exportálása

Töröld a Firefoxot minden összetevőjével, töröld a TEMP könyvtárat

Ccleaner-rel

[link]

pucold ki a fölösleges fájl maradványokat

és telepitsd ujra bármelyik verzió FF-et, aztán ha kell frissitsd


De ilyen összeesés oka elég komplikált

2016. ápr. 13. 23:50
Jó, frissítem, de nem szeretnék gagyibb verzióra állni. Ez a legjobb keresőm, ebben vannak a könyvjelzők. A Chrome nem jó, mert nagyon sok energiát fogyaszt a gépen.
2016. ápr. 13. 15:09
Google Chrome-ot használj az nekem évek óta biztosan megy.
2016. ápr. 13. 15:07
asználj másik böngészőt.
2016. ápr. 13. 15:00
frissítsd a firefoxot!
2016. ápr. 13. 14:51

Pár hónapja lett teljesen újrarakva, kitisztítva a gép, gyönyörűen működik, ezt leszámítva. Pár napja van ez. Mitől van és mit lehet tenni? Csak azt ne mondjátok, hogy megint, kb. hatodjára vihetem a javítóba egy kisebb vagyonért megjavíttatni..!

Köszi.

2016. ápr. 13. 14:49
Rendszeresen összeomlik a Firefox - mitől, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook