Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A freemail-be belépés után ledob az internetről! Miért? Tudja valaki a választ? fórum

A freemail-be belépés után ledob az internetről! Miért? Tudja valaki a választ? (tudásbázis kérdés)


12. Yudy
2008. jún. 20. 17:18
Engem is visszadob, és ezt csak napokkal később jelzi, természetesen az adott napnak megfelelően.
11. SF (válaszként erre: 10. - Lufi)
2008. jún. 4. 18:02
Azt mondod, nálad is van probléma? Van egy ismerősöm, aki Londonból használja, és neki mindig működik. Lehet, hogy csak Mo.-t büntetik?
10. lufi
2008. jún. 4. 15:41
Kb. 1 hónap után sikerült belépnem. Mindig ez csinálja. Utálom.
9. SF (válaszként erre: 8. - Starflo)
2008. jún. 4. 12:50

Eleinte azt hittem, hogy nálam van a hiba, de újratelepítés után se akart működni ugyanúgy. Ráadásul informatikus is vagyok... Úgy látszik, a sikertelenebb fajtából:-)))

Érdekes módon a yahoo levelező rendszere is csak Firefox alatt működik, IE alatt nem:-))

2008. jún. 4. 12:07
Hát elég gyakran küldök citromailre is, és a küldéssel sem volt gondom, nem tudom neked miért nem működik! Ez furcsa, mert én meg vagyok vele elégedve, és mások sem panaszkodtak róla eddig.
7. SF (válaszként erre: 6. - Starflo)
2008. jún. 4. 12:02
Nekem az oda küldött levelekkel van gondom, azokat szokta visszadobni. És még csak nem is kéretlen spamekről van szó:-((
2008. jún. 4. 07:56
Nekem is van évek óta citromail címem, és még nem dobott vissza egy levelet sem, sosem volt vele gondom, ezért ajánlottam azt. De mindenki maga választ :)
5. SF
2008. jún. 3. 18:55
Akkor már inkább gmail, a citromail rendszeresen visszadobja a leveleket!
2008. máj. 13. 12:23
a freemail szervere hibás ilyenkor, sajnos egyre gyakrabban. Tipp: válts e-mail címet pl. citromail
2008. máj. 12. 23:21
Szokott ilyet csinálni a freemail rendszer, nem kell vele foglalkozni, meg kell próbálni pár perc múlva újra
2008. máj. 12. 23:17
nekem is szokott ilyet csinálni, de nekünk vezeték nélküli hálózatról jön a jel és úgy gondolom ezzel van kapcsolatban.De ha te rendesen hálózatról internetezel, akkor meg a freemail-lel lehet valami gond.Ilyennel is találkoztam már, h egyszerűen "kinyírta" a rendszert és újra kellett indítanom a gépet.
2008. máj. 12. 16:55
A freemail-be belépés után ledob az internetről! Miért? Tudja valaki a választ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook