Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Czeizel módszerrel (savasítás-lúgosítás) sikerült valakinek a kívánt nemű gyermeket összehozni? fórum

A Czeizel módszerrel (savasítás-lúgosítás) sikerült valakinek a kívánt nemű gyermeket összehozni? (beszélgetős fórum)


24. penguin05 (válaszként erre: 17. - NataliaWeiss)
2016. ápr. 13. 08:31

Köszi :)


A jónás naptáram is kész...

23. vecus (válaszként erre: 22. - Sirga)
2016. ápr. 13. 06:53

Az élelmiszer iparnak.: D


Én még csak nem is csináltam az öblögetést csak savasító kajákat ettem. :D

22. Sirga (válaszként erre: 18. - Fogaskérdés)
2016. ápr. 13. 06:36
Kinek volt nagy üzlet, hogy 1 literrel több ecetet vettem? :o
21. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 20. - Fogaskérdés)
2016. ápr. 12. 21:02
Aki bedôl - megérdemli!
20. Fogaskérdés (válaszként erre: 19. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 12. 20:46
Gusztus kérdése. De ha van rá vevő....ám tegyék.
19. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 18. - Fogaskérdés)
2016. ápr. 12. 20:38
Pedig egyeseknek nagyon jó üzlet!
2016. ápr. 12. 20:21

A savasítás lúgosítás egy olyan fajta parasztvakítás amit nem lenne szabad benyalni senkinek.


Maradjunk annyiban, hogy hála Istennek a szervezet egy nagyon finom egyensúlyra törekszik és nem könnyű megváltoztatni.

17. NataliaWeiss (válaszként erre: 5. - Penguin05)
2016. ápr. 12. 19:10

A Jónás naptár józan paraszti ésszel elmagyarázva a következőt jelenti. A nő akkor fogamzóképes amikor ugyanolyan holdállás van éppen mint amikor megszületett. Nagyon egyszerű ezt megtudni. Meg kell nézni egy holdnaptárat az anya születési időpontjában és minden hónapban ugyanabban a holdállásban fogamzóképes még akkor is, ha éppen mestruál. Ezért van az, hogy van példa arra, hogy valaki mensi közben esik teherbe. Megnézed, hogy a születésed évében, hónapban, napon mikor volt telihold vagy újhold és visszaszámolod a napokat a születésed időpontjáig. Aztán megnézet az aktuális holdnaptárban mikor volt telihold-újhold és ugyanannyit visszaszámolsz. Elvileg ez a nap jónás napod. Valamit lehet az órára pontosan születéssel is mahinálni, én azzal nem foglalkoztam. Aznap este együtt voltunk. Két fiam van, mindkettő jónás napon fogant (most, hogy visszaszámoltam én is). Az interneten kering egy weblap ahol ha reigsztrálsz ott pontosan kiszámolja neked és a baba nemét is megmondja. Nekünk lányt jósolt áprilisra. Mindent megtettünk érte. Én ezt is visszanéztem és mindkét fiamra igaz volt.

Aztán most mi úgy csináltuk, hogy kiszámoltuk kb. mikor lehet peteérésem és addig kétnaponta együtt voltunk. Szombaton volt peteérésem, be is jött. Onnantól kezdve védekezünk. Mert a lányok Pm előtt jönnek, a fiú Pm alatt vagy utána. Jó még a ciklus.hu oldal, ahol ha vezeted a mensieidet akkor egy hozzávetőleges adatot mindig ad (mikor jön meg, mikor van ovu, és fiú/lány nézet is van én ajánlani tudom) A savasítás/ lúgosítás is tervben volt, de ennyi minden után hagytuk a fenébe:) Sok sikert kívánok mindannyiunknak aki babára várnak! :)

16. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 15. - Penguin05)
2016. ápr. 12. 19:01
Igen csalás, megtévesztés, kuruzslás és hasonló finomságok miatt folyik a rendôrségi-orvosi vizsgálat a szakertôk bevonásával,
15. penguin05 (válaszként erre: 14. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 12. 18:58
vizsgálat?
2016. ápr. 12. 16:46

Nem ilyen kontextusban hallottam, de nekem sikerült.

(Ez a savasítás-lúgosítás meg egy nagy *

Àllítólag bizonyos ásványi anyagok felhalmozódása segíti a kívánt nem megfoganását. Amúgy meg úgyis az apukán múlik minden.

Az "orvos" ("dr.Young") ellen meg már folyik az eljárás vizsgálat.

13. vecus
2016. ápr. 12. 16:41

Nem rossz módszer, sőt nem egy ismerősömnél bevált.


Viszont van egy olyan része ennek a módszernek amiről sokan nem tudnak, Ugyanis valakinek elég a hüvelyöblögetés, van akinek nem.

Mert ha valakinek nagyon savas a szervezete hiába lugosít nagyon kevés ideig fog hatni az öblítés és újra savas lesz a hüvelyflórája.

Ilyenkor érdemes figyelni az étkezésre is.


Vannak nagyon jó táblázatok hogy milyen ételek lugosítanak és mik savasítanak.


Nálam ez vált be és nem volt szükség az öblögetésre.

12. penguin05 (válaszként erre: 11. - Sirga)
2016. ápr. 12. 14:34

Tök jó :)

Én is úgy tervezem, hogy időzítünk is és ezzel is rásegítünk.

11. Sirga (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2016. ápr. 12. 14:31
Nekem viszont ajánlotta mellé, hogy figyeljük a peteérést, és próbáljuk ahhoz időzíteni az együttléteket. 2 fiam már volt, lányra vágytunk. Összejött. :)
10. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Penguin05)
2016. ápr. 12. 14:27

Amikor szültem, két olyan anyukával voltam egy szobában, akik ezzel a módszerrel szerettek volna kisfiút.


Mert mindkettőnek volt már egy kislánya. Mindkét baba kislány lett:-)


De ez nem jelent semmit, ők lehetnek az a százalék, akiknél nem vált be.

9. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Penguin05)
2016. ápr. 12. 14:03

lehet, hogy egy szavazás kiírásával több információhoz jutsz!

:)


Egészen minimálisan növeli az egyik vagy másik nemű baba megfoganását

2016. ápr. 12. 14:02
Nekem sikerült! :)))
7. penguin05 (válaszként erre: 6. - _Zara_)
2016. ápr. 12. 14:02

Köszi.

De statisztikának nem rossz :)

2016. ápr. 12. 14:01

Szerintem lehetetlen megmondani, hogy ha vki ki is próbálta, és pont a kívánt nem lett, amiatt sikerült-e vagy sem.. :) Ha meg nem az lett, akkor attól még lehet hogy működik a rendszer, csak nem sikerült eléggé lugosra-savasra. Se így se úgy nem fogsz sok minden leszűrni ebből, szerintem.

De azért sok szerencsét :)

5. penguin05 (válaszként erre: 3. - NataliaWeiss)
2016. ápr. 12. 13:57

A Jónás naptár megoldás is érdekel :)

Kisfiút vagy kislányt szeretnétek?

4. penguin05 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2016. ápr. 12. 13:56
Igen, arra gondoltam.
2016. ápr. 12. 13:54
Mi terveztük. De aztán a Jónás naptár alapján próbáltuk. Múlt héten hétfőn volt. Nem tudok még mondani semmit.
2016. ápr. 12. 13:51

Az ecetes meg szódabikarbónás öblítésre gondolsz?

Nem az ő módszere, csak leírta, mint lehetőség.

2016. ápr. 12. 13:48
Csak olyanok írjanak, akik ki is próbálták...kíváncsi vagyok eredményes-e.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook