Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térd nyáktömlő gyulladásra tudnátok valamit javasolni? fórum

Térd nyáktömlő gyulladásra tudnátok valamit javasolni? (tudásbázis kérdés)


6. globus (válaszként erre: 2. - Dbf98ae29e)
2016. ápr. 11. 08:53
Nem sok jóval tudlak biztatni, szerintem gyógyuláshoz ki kell várni meghatározott időt, ami akár évek is lehet. Én kb. fél éve ráestem a bal térdemre, akkor nagyon fájt. Hamar elmúlt, de térdelni még ma sem tudok, ugyanolyan intenzív fájdalmat okoz, mintha tegnap sérültem volna. Alaphelyzetben nincs panasz, járásnál sem. Orvos azt mondta, hogy nem érdemes balesetire menni, mert ha nincs törés, úgyis hagyományos gyógyszereket javasolnának, de miért szedném, ha amúgy nem fáj? Porcerősítőt vettem jobb ötlet híján, változást nem érzek. Kerülöm a térdelést, pár munkában akadályoz, nagyobb baj ne legyen.
2016. ápr. 11. 08:29
Nyáktömlő gyulladásnál ált.folyadék van,ezt leszivják az orvosok.
2016. ápr. 11. 08:16
Igen. Orvost.
3. dbf98ae29e (válaszként erre: 1. - Dbf98ae29e)
2016. ápr. 11. 07:45
nem tér, hanem T É R D bocs, lehagytam a D betűt:)
2016. ápr. 11. 07:44
Sziasztok! Tudnátok-e javasolni valamit a térdben lévő nyáktömlő gyulladásra? Csak akkor fáj, ha térdelek...mivel tornára járok, bizony kell térdelni is, és nem kellemes. Köszi előre is a segítséget.
2016. ápr. 11. 07:42
Tér - nyáktömlő gyulladás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook