Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdő mocorgók és diétázók fórum

Kezdő mocorgók és diétázók (beszélgetős fórum)


19. 1c9f9b2469 (válaszként erre: 7. - ÉdesMézes*)
2016. ápr. 29. 11:56
Rubint Réka Alakreform Angyalok 40 perc plusz zsírégető-je is nagyon jó, Youtube-on megtalálod :)
18. Zsókica21 (válaszként erre: 15. - ÉdesMézes*)
2016. ápr. 22. 15:52
Én a 6-dik héten járok 13 hetessel kezdtem!7x2perc futás közben 1 perc gyaloglás!Én 10x csinálom!30 percig intenzíven mozgok!kb.5km!Erősebb vagyok!Nem hízok!Már az is vmi!2kg le ,fel!1 hétig Hollandiába voltam híztam 2kg-ot!Jövő héten már 4X5perc futás lesz és közben 2perc gyaloglás!Remélem sikerül végig csinálnom!Enni eszem mindent csak a mennyiségre figyelek!Fizikai munkát végzek most éjszakás vok.Sok sikert és kitartást ,hogy elérd a célod!
2016. ápr. 13. 14:00
Hoppá, az lemaradt, hogy: ti hogy haladtok? Mi a célotok?
2016. ápr. 13. 14:00

Tegnap pihi nap volr. Csináltam mozzarellás, paradicsomos, pestos csirkemellet, mellé bulgurt. Annyira eltelített (pedig normál adagot ettem), hogy nem is vacsoráztam. Ha gondoljátok, próbáljátok ki. Ugyanúgy kell főzni, mint a rizst.

Ma Péntek Enikőztem a 36 perces videójára (32 perc ment), most jöttem a biciklizésből, 9,5 km volt a táv. Este meg lehet, hogy futás lesz, csak nehogy megint elromoljon az idő.

15. ÉdesMézes* (válaszként erre: 11. - Zsókica21)
2016. ápr. 12. 07:36

Ez nagyon szimpatikus! Lehet megfogok vele próbálkozni. Mindenképp elmentem a linkeket! :)


Hanyadik napja kezdted? Hogy megy?

14. ÉdesMézes* (válaszként erre: 10. - Főnix01)
2016. ápr. 12. 07:34

Én évekkel ezelőtt talán kétszer kezdtem neki a futásnak, de mindig feladtam. Pedig szimpatikus lenne.


Csak ugye betonon nem az igazi, a terepen meg annyira időjárás függő a dolog, hogy nem is erőltettem.

2016. ápr. 12. 00:10
Én is elkezdtem futni!Hátha jobban leolvadnak rólam a kilók!65kg vok 55kg szeretnék lenni!
2016. ápr. 12. 00:09
2016. ápr. 11. 23:57
2016. ápr. 11. 10:47

Nekem egyszer anno azt javasolta egy szakember, hogy annyit fussak, amennyi jól esik, és napról-napra jobban fogom bírni. Persze mindig feszegettem a határokat, kiléptem a komfortzónából, de másfél hónappal késöbb 35 percet egyben tudtam lefutni. Nem volt célom, feszültséglevezetés miatt kezdtem.

Föztem curry-s csirkét, mellé rizst még szombaton, így ma is még azt eszek.

Engem nem tudnak arról meggyözni, hogy a rizs rossz étel. Ragaszkodom hozzá :D

és a vacsi szerintem, ami nagyon lényeges.

9. ÉdesMézes* (válaszként erre: 8. - Főnix01)
2016. ápr. 11. 10:39

Wíí, köszönöm! :) Így már meg is találtam!


Igazából rendeltem pár dolgot a főzéshez, amik elviekben a héten megérkeznek. Csak arra várok, hogy kőkeményen neki kezdjek. Bár kenyeret már most sem eszem, meg próbálok figyelni, de addig nem főzök magamnak külön, meg nem is vezetgetem.


Addig meg receptek után kutatok, mert sajnos nem szeretem a monoton, minden nap hasonló kajákat. :\


Akkor hajrá a futáshoz majd. Edzésterv szerint kezded, fokozatosan, vagy teljesen egyedül? Régebben láttam nagyon jó futáshoz való félmaratonra készülő edzésterveket.

8. főnix01 (válaszként erre: 7. - ÉdesMézes*)
2016. ápr. 11. 08:21

a youtube-on fent vannak fittarénás videói. Ezek is elég kemények, legalábbis 5 napja folyamatos izomláz van :D

Kajából én is elhagytam a cukrot, fehérlisztet, meg minden ilyesmit. Mikor kezdesz neki pontosan?

Futás: vagy egy éve nem futottam, hosszú ideig sosem csináltam.

7. ÉdesMézes* (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2016. ápr. 11. 07:20

Merre találtál Enikőtől 40 perces videókat? :)

A napokban kezdtem keresgélni utána, de eddig eredménytelenül...


Futottál már ez előtt, vagy teljesen új lesz?


Nekem még nincs ennyire konkrét, most kezdtem el foglalkozni a dologgal. Van pár tipp, amit mindenképp szeretnék majd tartani, az a napi ötszöri kevés étkezés. A reggeli valószínű zabkása lesz, mert elvileg serkenti a fogyást. Étkezések előtt egy pohár citromos víz - de ezt is csak úgy olvastam, viszont szimpatikus, mert elnyomja az étvágyat állítólag.

A fehér kenyeret, lisztet szeretném elhagyni. A cukrot már jó ideje hanyagolom.


Ételek: sok csirkét és zöldséget szeretnék enni, salátákat. Van már néhány receptem, de majd kísérletezgetek.


Összességében a napokban tervezek neki kezdeni, bár már pár napja mértékkel eszek.

6. főnix01 (válaszként erre: 5. - ÉdesMézes*)
2016. ápr. 10. 18:22

Péntek Enikö 40 perces videira edzek minden regel éhgyomorra, és várom a jó idöt, hogy menjek futni. Kaja: reggelire müzli, ebédre ami van, tegnap pl currys csirke volt rizzsel, vacsira ma smoothiet iszok. 61,7 kg vagyok, 58 a cél.

ÉS neked?

5. ÉdesMézes* (válaszként erre: 4. - Főnix01)
2016. ápr. 10. 18:08

Szia!


Te melyik módszert választottad? Van konkrét célod? :)


Igen, én is így láttam, miközben keresgéltem, hogy a legtöbb fogyókúrás témájú fórum nem hosszú életű. :\

2016. ápr. 10. 17:22

Szia! Sok sikert kívábok, én szerdán kezdtem.


Rengeteg ilyen fórum van, csak mindegyik befagy.

3. ÉdesMézes* (válaszként erre: 2. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 10. 16:48
Akkor ez a millió +2. És? :)
2016. ápr. 10. 16:46
Millió +1 ilyen fórum van ugyanerrôl.
2016. ápr. 10. 16:34

Sziasztok.


Van aki mostanában kezdett el fogyókúrázni/életmódot váltani/diétázni rendszeres mozgással kombinálva? :)


Segíthetnénk egymást receptekkel, motivációkkal, ötletekkel. Vagy csak egyszerűen megoszthatnánk a tapasztalatainkat, mindennapjainkat egymással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook