Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plasztikai műtét hitelre fórum

Plasztikai műtét hitelre (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 15. 12:14

Szia!

mellplasztika forumra gyere ott lehet avn olyan lany aki hitelre csinaltatta de inkabb lefognak errol beszelni..

Ha barmi komplikacio lenne mutet utan kell arra is penz,mert sajnos ez benne van a pakliban.

De irj oda..jo kis csapat;-)

2016. ápr. 11. 12:39
Szia! Én az OTP-ben jártam emiatt, ott személyi kölcsönt ajánlottak. Ki is számoltuk akkor, 600ezer forintra, hogy mit jelent ez törlesztésben. Nem akarok butaságot mondani, mert már nem emlékszek pontosan, de valami 200ezer forintig díjmentesen lehet előtörleszteni, és azon felül is csak piri pénzt kell fizetni, tehát meg lehet oldani okosban (ha van rá keret persze). Végül nem vettem igénybe mert sikerült megoldani TB alapon így ingyenes lett a műtét. Sok sikert!
2016. ápr. 11. 12:28

Medicredit

Itt kimondottan orvosi ellátásra, plasztikai műtétre adnak hitelt.

2016. ápr. 10. 10:38
2016. ápr. 10. 10:38
írd be a kérdésed googlba, kiadja az orvosok oldalát a hitellehetőségekkel.
2016. ápr. 10. 10:23

Sziasztok!

Tudna valaki ebben segíteni?Hogy működik az,ha én részletre,hitelre szeretnék egy beavatkozást elvégeztetni?

Mi alapján ítéli meg a hitelező,hogy jogosult vagyok-e rá? Létezik olyan konstrukció,hogy változó összegben törlesztem havonta,vagy előtörlesztek? Tehát kaptam mondjuk 300.000 Ft-ot, havi 10 ezres törlesztésre x évre,de én valamelyik hónapban 20-30-at is be tudok tenni,azzal megrövidül a futamidő?

Hol érdemes igényelni,ahol a legkedvezőbb a kamat?

Köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook