Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napost csináljuk együtt fórum

90 napost csináljuk együtt (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. szept. 5. 14:42
sziasztok én ma kezdem valaki ????
2016. júl. 11. 22:02
Sziasztok! Holnap tartok víz napot. 26.napnál járok, mínusz 9kg. Minden nap futok 2km-t. Hogy álltok?
62. jokri21 (válaszként erre: 61. - Albertina)
2016. jún. 23. 16:49

Elesszuk :) Milyen napod volt ma.


Nekem az elso gyumolcsnap. Natha miatt egesz jol birom. Nem erzem az izeket, igy nem kivanom az etelt sem annyira.


kb 15kg feleslegem van.

61. albertina (válaszként erre: 60. - Papercsa)
2016. jún. 20. 05:35
Bizony jó lenne feléleszteni a fórumot, mert az sok erőt ad nekem is a folytatáshoz.
2016. jún. 18. 16:13
Sziasztok! Csak nagyon röviden magamról: két csodálatos kislány anyukája vagyok. Második lányom másfél éves. A szülés óta 128kg-ról sikerült 108kg-ra már lefogynom, de még 20kg-ot le szeretnék afni, mert kötényhas műtétre készülök. Szívből gratulálok az elért eredményeitekhez. Most a 4. napon vagyok, gyüminap. Eddig minden ok. Szívesen olvasnám ki hogyan áll.
2016. máj. 13. 07:30
Nem adjuk....viszont ami lement az vissza is jött..nem ertem mit nem csinálok jol...mondjuk a nacik könnyebben gombolodnak..de akkor sem ertem...lement 5kg aztán most ugyanannyi vagyok mint amikor elkezdtem...igaz amikor lefogytam ezzel akkor is ez volt egy honap utan ugyanannyi voltam...utana kezdett el lehullani a 23 kg...
2016. máj. 13. 05:56

Hol vagytok??

Remélem nem adjjátok (adjuk) fel!!!

2016. máj. 11. 16:27
Sziasztok! Szénhidrát nap! Bolognai ebedre es egy kakaós csiga vacsira...holnap a varva vart gyuminap
2016. máj. 10. 11:27

Fehérje napom van, ez viszonylag könnyű.

Húst hússal, sajtot sajttal.

Ebédre virslit főzök.

2016. máj. 10. 09:46
Üdvözlünk! Sok sikert! Nekem ma keményítő napom van, sárgadinnyét ettem gyümölcsként, ebedre sóskafőzelék, vacsira bableves lesz! Ti mit esztek?
2016. máj. 10. 08:14

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátok találtam!!

Februárban kerestem társakat a 90 naposhoz, nem találtam senkit.

Akkor húsvétig csináltam becsülettel(?)

30 nap -6 kg

Azt gondoltam, hogy pár nap és akkor folytatom, de ebből máig semmi sem valósult meg csak az, hogy visszakúszott kb 2 kg.

Most erőt veszek magamon és újra kezdem, veletek könnyebb lesz!!!!!

2016. máj. 8. 08:35
Nekem megállt két hete kb, és nem mozdul a mérleg lefelé. Beteg is vagyok, egy csúnya vírus, ami hetekig köhögés volt, meg kötőhártya, most pedig fülfájás és nátha. Gondolom, ha ez elmúlik, jobb lesz. Most engem is jobban aggaszt a gyógyulás, mint a fogyás.
2016. máj. 5. 14:32
Meghozta a gyümölcsnap a varva vart eredményt! -2.8kg. Ma fehérje nap: Tejeskávé, 1alma, ebedre 15dkgsult csirkemell, 10dkg trappista sajt, saláta, uborka, paradicsom nyakon ontve egy natúr jughurttal. Fini volt! Vacsi meg képlékeny!
2016. máj. 4. 14:36
Gyümölcsnap, alma, paradicsomlé..szotyi...😊 olvado kilok!
2016. máj. 3. 15:12
Ilyet én is szoktam a mustárt leszámítva, csak én pici krumplikat sütök egyben, de valóban idő amíg elkészül. Mindenképpen kipróbálom mustárral is! :)
49. kisvadóc (válaszként erre: 48. - C0f1ddd69c)
2016. máj. 3. 13:06
3ek musstart, 3ek olivaolaj, fűszerek (so, bors, oregánó, majoranna) összekevertem, apróra kockázott burgit ebben megforgattam, majd fólia alatt megsütöttem. De legkozelebb felig megfozom a krumplit, mert igy nagyon lassan készült el. Nagyon fini lett! 😊
48. c0f1ddd69c (válaszként erre: 44. - Kisvadóc)
2016. máj. 3. 11:48
Hogy készül a mustáros burgonya? jól hangzik! :)
2016. máj. 3. 10:03
Az ebed sajtos durum lenne! Nagyon jol nez ki.
46. kisvadóc (válaszként erre: 45. - Anikó-70)
2016. máj. 3. 06:48
Ú lángos! De jól hangzik! Nekem ma van szénhidrát napom, még nem tudom hogy alakul....de mar sokkal jobb a közérzetem a dietatol. Ez a tegnapi mustáros burgi nagyon ízlett!
45. Anikó-70 (válaszként erre: 42. - Kisvadóc)
2016. máj. 2. 20:55
Szénhidrát napon ettem reggel és délelőtt ugye gyümölcsöt, aztán ebédre lángost, de csak egyharmadot, mert a gyerekek besegítettek, így még ettem két rétest is, vacsira meg egy tányér paradicsomszószos tésztát.
2016. máj. 2. 11:40
Sziasztok. Keményítő nap: Tejeskeve, egy nagyobb alma. Ebedre mustáros sült burgonya! Most készül..jol nézni..remelem az ize is jo lesz. :) nektek milyen napotok van?
2016. máj. 1. 12:27
Fehérje nap: Tejeskávé, eletott egy alma. Ebedre 5dkg rántott husi, 6dkg trappista, saláta...ures leves. Este light mozzarella, csirkemell sonka saláta. Ti mit esztek?
42. kisvadóc (válaszként erre: 41. - Anikó-70)
2016. ápr. 30. 12:56
En is fogok folyadaknapot tartani! Kb egy honap múlva...akkor irtam be a naptarba...én sem hinnem hogy gond a tejeskávé...anno is ittam es sok lement! Holnap elsejétől, meg jobban odafigyelek majd a mennyiségre...szénhidrát napon te mit eszel?
2016. ápr. 30. 12:36
Köszi, hát én a mennyiségekkel vagyok gondban. Mivel nem sok ment le egy hónap alatt, így próbálok most odafigyelni a mennyiségekre is, és elhatároztam, tartok víznapot, ami inkább folyadéknap lesz. Meglátjuk segít e vagy sem.Tejeskávé van nálam is, egy nap 2-3 is, de ezt biztosan nem fogom elhagyni.
40. simple (válaszként erre: 39. - Kisvadóc)
2016. ápr. 30. 11:57
Ihatsz tejeskávét, én is ittam a diéta alatt és nem volt belőle gond. Egyvalamire kell odafigyelni, hogy a tejeskávé és a gyümölcs között egy órának el kell telnie.
39. kisvadóc (válaszként erre: 38. - Anikó-70)
2016. ápr. 30. 11:51
Anikó! En nem mindig, tegnap szenhidrat napom volt, 2alma, es csak este tudtam enni...bolognai spagettit. Ma gyümölcs nap, almat ettem...egeszen jol birom! A tobbiek eppen most kanalazzak a húslevest, eszik a rántott husit petrezselymes burgival....augusutusra szeretnek 20kg-mal kevesebb lenni...jah es minden nap iszok tejeskávét! Azt gondolom drasztikusan betartani nem kell...ahogy szűkül ossze a gyomrod ugyis kevesebbet eszel...en mellette vezetem a kaloriabazisban is hogy mit eszek-iszom...1500kalorianal tobbet Sosem haladja túl...ennek a betartása is fogyashoz vezet...es a későbbiekben ez meg kevesebb lesz...
2016. ápr. 30. 11:27
Ti mindig betartotok mindent? Mennyiségeket?
37. simple (válaszként erre: 34. - B598e4912b)
2016. ápr. 28. 22:11
Jaj, valaki itt nagyon okos akart lenni... :D Hát nem jött be.
2016. ápr. 28. 15:24
Köszönöm én is a tajekoztaatast....azt hiszem azért irogatunk itt egymanak, hogy segítsük, ötletekkel lassuk el a másikat es mert egyutt konnyebb....a lehuzasbol nem kérünk! Ha építő jellegű hozzászólásod, otleted nincs akkor kerlek kímélj meg minket....köszönöm! Es valóban semmi sem teljesen egészséges a mai világban...
2016. ápr. 28. 09:43
Köszönjük az infot! Úgy gondolom, mindenki aki elkezdte, tökéletesen tisztában van vele, hogy nem ez a legegészségesebb diéta. De ez több diétáról elmondható, és bizton állíthatom, hogy ahogy én is, mások is kipróbáltak többet is. Döntse el mindenki, mihez kezd a feleslegével!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook