Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal anyucik fórum

Fiatal anyucik (beszélgetős fórum)


1 2
35. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 32. - 4c1a787e8f)
2016. ápr. 29. 15:54

Az ember lánya pont abban az egyszeri egy esetben termékenyül meg. Nem elôtte, nem utána.

(Még jó, hogy nem úgy vagyunk, mint a macskák, bár egyeseknek az is jól megy.)

34. 5236d12e25 (válaszként erre: 33. - Tina821)
2016. ápr. 29. 14:59

Kedves Tina.


Nem kívánom neked azt amin most kedves barátnőm megy keresztül. Mikor teherbe esett elakarta vetetni de a párja nem engedte. Együtt szültünk, a párja terhesség alatt nem volt jelen mert külföldön dolgozott, csak szülésnél volt jelen aztán még 2 hetet, majd vissza ment. A kórházban áradozott a srác, mennyire imádja őket, és mindent a családért stb stb stb.

Most voltak 1 évesek a lányaink. Jelenleg a helyzet az hogy a srácról kiderült míg mi a kórházban voltunk ő akkor már javában tervezte a család nélküli életét, randi oldalakon vadászott, majd mint aki jól végezte dolgát vissza ment külföldre az új asszonnyal. Hosszú hazugságok sora hitegetések, majd fenyegetések, vádaskodások majd kijelentette hogy ő nem is akarta a gyereket, nem szereti nem akar róla tudni azt se hogy köze legyen hozzá. Barátnőm itt áll 26 évesen teljesen egyedülálló anyaként, aki azért küzd hogy legalább ha foglalkozni nem is akar a kislányával ( bár számomra érthetetlen hogy tud ilyeneket mondani egy ember a saját gyerekéről) de legalább azt adja meg neki ami anyagilag megjár, mert felelősséggel tartozik érte.

Egy férfit gyerekkel nem lehet megfogni, és ha nagyon erőlteted csak azt éred el hogy megutál.

Egy gyerek rengeteg energiát szeretetet igényel,biztos alapokat, és csak is akkor vállald ha ezt megtudod adni neki az anyagi részéről nem is beszélve..nagyon át kell gondolni neked, neki és a szüleidnek is. Én azon a véleményen vagyok, hogy a férfinak is van beleszólása a dologba a döntésbe, senkit nem szabad rákényszeríteni arra amit nem akar. Kívánom a legjobbakat akárhogy is döntesz.

2016. ápr. 28. 23:35
Nem gondolom, nem akarom ezzel magamhoz kötni. Azt szeretném, hogy önszántából legyen velem és azért szeressen aki vagyok ne azért , mert én vagyok a gyereke anyja! Köszönöm hogy leírtad a saját helyzeted, véleményed!
32. 4c1a787e8f (válaszként erre: 30. - Tina821)
2016. ápr. 26. 19:08

Tegyed, csak azt ne gondold komolyan, hogy a pasit ezzel magadhoz kötheted, és megváltozik.. Gyerekkel csak rosszabb lesz, egy darabig minden nehezebb, te nem vagy elérhető számára, ő meg keres mást. Kívánom, hogy ne így legyen, tényleg, csak sajna ez realitás..

Nem érett ő még erre.. Nagyon ritka az olyan.. Az enyém, aki nagyon akarta, imádta a gyereket, valójában ő se volt az. Most kezd így a 40 felé hasonlítani egy apára... Addig igazából minden rám várt. Nem csak fizikailag, hanem úgy egyébként..


Igen, nem jött meg, meg a mellfeszülés.. De nekem egyébként is rendszertelen volt a menstruációm, úgyhogy először annyira nem is izgatott..


De az élet még úgy is szép, hogy nem tökéletes.. És ez nagyon fontos felismerés..


Egyébként egy esettől nem valószínű, hogy terhes vagy, de jó tanulság ez, nagyon jó..

31. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 28. - Tina821)
2016. ápr. 25. 20:41

Legyen úgy ahogy szeretnéd!

Legközelebb megmondanám neki, hogy nem kapja meg a testedet, mert nem olyanok az anyagi körülményei!!

2016. ápr. 25. 20:30
Köszönöm a válaszod. Igen a szülőkön múlik... szerintem belelehetne vágni, de ezt csak én gondolom igy a családból. Nagy trauma lenne az ha le kellene mondanom a babáról, azt érzem küzdeni fogok érte. Nézzenek hülyének nem érdekel. Ha a babánknak jönnie kell akkor jön! Remélem a leendő apuka véleménye megváltozik ha meglátja a gyermekét, fájdalom lenne számomra ha elhagyna! Azért félek , várom is a menstruációm meg nem is és nagyon köszönöm a példád. Még annyit hogy a legelso jele a terhességednek az volt hogy nem jott meg?
29. 4c1a787e8f (válaszként erre: 28. - Tina821)
2016. ápr. 24. 12:45

Nézd, ez igazából a szülőkön múlik... Egyedül gázos lenne belevágni.


Én megcsináltam, de igazából ez nagy részben a szüleimen múlott, akik az első kiakadás után mellém álltak. Én meg szépen elvégeztem az egyetemet, nem lehetetlen gyerek mellett, koncentráltabbá, céltudatosabbá tesz az anyaság.


Engem akkor bejelentettek, fizettük magam után az adót, és úgy lett gyed-em. Azóta is folyamatos munkaviszonyom van, visszajött a betett pénz.


Viszont engem elvett a srác feleségül, és nagyon akarta a gyereket, ma is imádja, azóta már 3 másik is van, és már én is dolgozom, használom a diplomámat, igyekszem meghálálni, hogy segítettek..


Összességében jó volt fiatalon végigcsinálni. A kortársaim most törik ketté a karrierjüket a szüléssel, én meg már kifelé jövök ebből a korból, és ismét tudok építkezni, és már nem fogok szülni menni...


De kell a segítség, támogatás, és neked is el kell fogadni, hogy pár évig még kevesebből kell megoldani, nincs rongyrázás..


Valamit valamiért..


Én ebben azt látom gázosnak, hogy apuka nem akarja ezt igazán... Mert ha szívvel lélekkel akarná, és van egy kis segítség, akkor bele lehet vágni, igaz minden második ember hülyének fog nézni, de hát egészségükre...

2016. ápr. 24. 09:46
Érdekelne a véleményetek! Ti mit tennétek a helyemben? 50% az esélye hogy terhes vagyok. 21 éves vagyok, szeptemberbe szeretnék fősulira járni. Úgy gondolom baba mellett tudnám csinálni ezzel nincs gond. A szüleimnél lakom, ők nem örülnének a helyzetnek de nem raknának ki az utcára. Viszont még nem dolgoztam... A barátom szintén a szüleinél él, 24 éves és dolgozik. Miután mondtam neki mi lenne ha terhes lennék? (Megszakításos modszerrel védekezünk és pont akk élvezet belém amikor nem kellett volna) Azt mondta hogy vagy elvetetem vagy elhagy mert nem olyanok az anyagi körülményeink. TI mit tennétek a helyemben? Én szívem szerint megtartanám! Úy érzem hogy Ő az igazi és ezt tenné....Kétségek között vagyok
27. kristo_f (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2016. ápr. 9. 18:03
Én +mondom, 59 vagy.
2016. ápr. 9. 17:05
De jo ez a forum...xd
2016. ápr. 9. 16:34
29 éves vagyok 1 éves a lányom. Mit szeretnél tudni?
2016. ápr. 9. 07:38
23 ev 3 gyerek. 19 evesen szultem az elsot. Az osszes tervezett volt.
23. vacsa
2016. ápr. 8. 07:14

Na, akkor komolyság van: 1 gyerek van, idén lesz 21 éves.

20 évesen szültem. Férjem 28 éves volt.

22. vacsa (válaszként erre: 20. - Tavirózsa :))
2016. ápr. 8. 07:13
Nemisaz.
21. 3d787b167a (válaszként erre: 20. - Tavirózsa :))
2016. ápr. 7. 22:25

......?????


😐

20. Tavirózsa :) (válaszként erre: 19. - Channa*)
2016. ápr. 7. 20:55
Mert mindenki csak smileykat rak ki! Értelmetlen! :)
19. Channa* (válaszként erre: 18. - Tavirózsa :))
2016. ápr. 7. 20:54

Tudom:D

Csak te feszegetted a válaszok komolyságát.

18. Tavirózsa :) (válaszként erre: 17. - Channa*)
2016. ápr. 7. 20:52

Nem én indítottam a fórumot! :)

Én 35 és 2 gyerek. :)

17. Channa* (válaszként erre: 14. - Tavirózsa :))
2016. ápr. 7. 20:51

Hogy legyen komoly válasz is.

48 éves vagyok és 1 gyerekem van:D

Én fiatalnak érzem magam, remélem te sem arra gondoltál, hogy 30 alattiak írjanak csak ide:DDD

2016. ápr. 7. 20:35
🚼🛀
2016. ápr. 7. 20:29
:)
2016. ápr. 7. 20:25
Komoly válaszok. :)
2016. ápr. 7. 20:10
♥♪♥
12. Luijza
2016. ápr. 7. 19:46
....! :-)
11. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Vacsa)
2016. ápr. 7. 19:07

....!

......

.....?

2016. ápr. 7. 18:56
... :)))))
9. vacsa (válaszként erre: 8. - 3d787b167a)
2016. ápr. 7. 18:46
...
8. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Vacsa)
2016. ápr. 7. 18:08
.?
7. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Faea9a64ed)
2016. ápr. 7. 17:40
Én 59, de nem mondanád meg. D
2016. ápr. 7. 17:25
Én nem vagyok fiatal anyuci. Bár fiatalon lettem anyuci.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook