Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jahn Ferenc Kórház fórum

Jahn Ferenc Kórház (beszélgetős fórum)


4. Dorcika2013 (válaszként erre: 3. - JJnew)
2016. ápr. 12. 22:17
Hát itt a fent említett korház nem híve a természetes szülésnek a lányomat is elöbb vették ki gyorsan túl akartak lenni érdekes senki nem vette észre milyen pici uh 3200fölé saccoltak az utolsó percig majd 2490született fájásaim se voltak hiába ibditottak és a méhszály is teljesen zárt volt :-(
3. JJnew (válaszként erre: 1. - Dorcika2013)
2016. ápr. 12. 11:37
Nekem a lanyom csak 17 honappal kesobb szuletett termeszetes uton a fiam utan akit csaszarral szultem. Semmi gond sem volt. Ugyan nagyon ra akartak beszelni a csaszarra de en nem akartam. Fiam farfekvesu volt, ezert kellett a csaszar. Igaz otthon nem tudom mi a helyzet, Londonban szultem mindkettot.
2. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - Dorcika2013)
2016. ápr. 7. 16:20
Az majd a tett szinhelyén fog kiderülni. Elméletben bármi lehetséges.
2016. ápr. 7. 15:57
Sziasztok! 30 hetes kismama vagyok. 2,5 éve császároztak a kislányommal a korházba. Szeretnék természetes úton szülni de még mindig nem tudunk semmi biztosat. Heg vastagságot azt mondták késöbb néznek és hogy majd konzultálnak még hogy szülhetek e természetesen. Teljesen probléma mentes a terhességem Ő lesz a második babánk. Első terhesség is probléma mentesen telt. Akkori orvosom szerint túl hordtam 9nappal. Majd azt tanácsolta mennyekbe egy hétfő reggel és indítanak (uh szerint több mint 3200 fölött kellett volna lennie a kislányomnak) kaptam zselèt oxitocint de semmi magzat burkot nem tudtak repeszteni mert teljesen hátra volt fordulva a méhezály és nem fért hozzá a doki hiába rángadta. Majd úgy döntött császárral ki veszi mert nem voltak fájások. Végül 2490-nel született meg a kislányom. Kinek milyen a tapasztalata mekkora az esély ha a hegvastagság is renben lesz hogy bele egyeznek a természetes szülésbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook