Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismertek olyan rászoruló hölgyet, családot, ahol szükség lenne női ruhákra? fórum

Ismertek olyan rászoruló hölgyet, családot, ahol szükség lenne női ruhákra? (tudásbázis kérdés)

11. dzsigg
2009. nov. 20. 09:49
VAGYIS VAN,DE NEM KELL A SZOKÖZ.
10. dzsigg
2009. nov. 20. 09:47
Nincs ilyen.....elhasznàlo
2009. nov. 19. 22:57

Igen van egy ozvegy asszony 4 gyereket egyedul neveli a leveleibol arra a kovetkeztetesre jutottam hogy nagyon nehez sorsban elnek.Hoxa tag harmatos 55

nev alatt lehet megtalalni.

2009. aug. 27. 22:15
Ha esetleg valakit pár száz forintért érdekelnének nagyon szép rucik az szóljon főleg m-es méretben.
2008. máj. 12. 16:41
Köszönöm, közben megoldódott, jelentkeztek rá többen is :-) Köszi.
2008. máj. 12. 15:37
Olyan valakire gondoltam, aki Pesten lakik, mert innen könnyebb eljönni érte. Írhattok privit is, ha ismertek pesti hölgyet, családot...ha nem haragszotok meg érte, jobb szeretném olyannak adni, aki nem alkoholista, vagy ilyesmi, hanem tényleg szüksége van rá.
2008. máj. 12. 15:29

Sajnos nem is eggyett,de legtöbbjük saját hibájukból(alkohol stb)tart ott ahol tart.

1 anyuka van akin ha tudnék segítenék többet is mint most.Egyedül neveli 12 éves lányát,az édes anya kis fokú szellemi fogyatékos nehéz gyermekkora miatt.Fogyatékossága miatt nem alkalmazzák bejelentett munka helyen,napszámból tartja fenn magukat.Sokszor a napszám díjávval is átverik-kihasználják(volt,hogy egy hétig éjjel-nappal dolgozott 1 db sonkáért-ez volt a fizetség).Egy romos tanyába laknak ahol még villany sincs,télen a vizet is a faluból hordja,de fürödni-ruhát mosni ebben az időszakban nem igazán tudnak(2 óra járásra laknak a falutól,ennyi vizet nem tud haza hordani).A lánya szünetekben szokott nálunk nyaralni,elhordom a szemészetre,-s bármi gondjuk van bizalommal fordulnak hozzám.Mégis úgy érzem többet szeretnék tenni,csak nincs megfelelő eszköz a kezemben.

4. hotyka (válaszként erre: 2. - 3e0ba54fb8)
2008. máj. 12. 15:23
Köszönöm szépen! Erre nem is gondoltam, de jó, hogy mondod!:-) Köszi.
2008. máj. 12. 15:22
Ingyen elvihető lenne kb. 4 zsák női ruha, anyukám kiválogatta a neki már nem kellő ruhákat. Olyan állapotúak, hogy nem szívesen dobná ki, ezért ha ismertek valakit, szóljatok. Méret kb. 46-48, vannak benne felsők, nadrágok, pulcsik, és rengeteg kabát! Kérlek benneteket,ha ismertek olyan valakit, akinek szüksége lenne ekkora ruhákra, és szívesen fogadná , akkor szóljatok nekem! Természetesen ingyen elvihető. Viszont elvinni nem tudjuk sehová, hozzánk el lehet jönni érte. Köszönöm!
2008. máj. 12. 15:20
Többet is. Évek óta nekik adom a már nem használt dolgokat. De ha az iwiw-el felrakod az "ingyen elvihető rovatba" azonnal lesz jelentkező.
2008. máj. 12. 15:17
Ismertek olyan rászoruló hölgyet, családot, ahol szükség lenne női ruhákra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook