Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba egészséges lesz? fórum

Baba egészséges lesz? (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 11. 10:12
Ha ezt egy orvos vetette fel akkor én keresnék egy másikat!
9. miramare (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2016. ápr. 7. 13:35

Én sem gondolnám, h lenne összefüggés.

Simán szülhet egészséges babát.

Pl. anyunak nem volt teje mikor én megszülettem, ezért nem tudott szoptatni. Nekem szerencsére volt, még ha rövid ideig is.

2016. ápr. 7. 09:30
Köszi a válaszokat, remélem, tényleg kiveri a fejéből a téves eszméket!
7. nefaria (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2016. ápr. 7. 09:20
Ez egy h*leség :) Nyugodjon meg, nem ettől függ.
2016. ápr. 7. 09:15

Szerintem sem befolyásolja! Én 1400 grammal születtem 9 hónapra,belém is életet kellett lehelni,az orvosok már lemondtak rólam,voltam inkubátorban,és a fiam 25 éves,semmi baja...barátnőm 1200 grammal jött világra 8 hónapra,és az ő 23 éves lánya is egészséges!

Barátnődnek is egészséges babája lesz,ha problémamentes terhesség lesz.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2016. ápr. 7. 09:13
Nem tudom, hogy egészséges lesz-e, de ha nem, akkor nem azért, mert ő oxigénhiányosan született.
2016. ápr. 7. 09:06
Nem tudom, mi volt a szándéka annak, aki ezt mondta neki, de én is úgy gondolom, hogy ez nem befolyásoló tényező, nem örökletes vagy ilyesmi.
3. nikletty (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2016. ápr. 7. 09:01

Szerintem ez butaság. Az oxigén hiány az valamiféle komplikáció miatt léphetett fel, s semmi köze a genetikához - szerintem.

De egy nődoki meg fogja nyugtatni.

2016. ápr. 7. 08:59
Szerintem semmi koze a kettonek egymashoz. Attol o meg szulhet egy teljesen egeszseges gyereket.
2016. ápr. 7. 08:49
34 éves barátnőmék babát szeretnének, azonban ő azon aggódik, hogy - édesanyja elmondása szerint - ő anno oxigénhiányosan született (életet kellett lehelni belé) és ha gyereket szeretne, ez okozhat az utódban valamiféle mentális problémákat. Öröklődik-e valamilyen formában, akár genetikai elváltozásként, gyermeke ettől függetlenül egészséges lehet-e? Én azt gondolom, hogy ez nincs összefüggésben,s ezen ne görcsöljön, bár nyilván az orvos kompetens ebben a kérdésben. Ezt most hallotta, s ezzel beleültették a bogarat a fülébe...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook