Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az orr vízszerű váladékozása fórum

Az orr vízszerű váladékozása (beszélgetős fórum)


2017. márc. 14. 14:15

na tegnap voltam orvosnál,ismét...nem volt benne köszönet.

egy hónapja megcsinálta a szondás vizsglatot,nem látott semmi rendelleneset,szerinte a belső orrkagyló duzzanata a sok orrcseppezéstől van és a tegnapi ottlétemkor is ezt szajkózta,hogy le kellene tenni ,normális ez?????

finoman próbáltam elmagyarázni,hogy nem szórakozásbol nyomom magam orrcseppel,hanem mert éjjel a fulladás kerülget.Ha nem cseppentem be,le sem hunyom a szemem,sőt,fekvő állapotban még jobban eldugul az orr.ERRe szinte gorombalett,hogy jól van akkor,csak használjam,de akkor minek járok oda.....egyszerűen le kell tenni és kész.kÖZBeN megkérdezte,allergiát vizsgáltunk már?mondom,nem.erre aztán szó nem esett arról,h esetleg elküldene,sőt,az agyvizes problémát sem emlitette már,h kivizsgálnánk,hanem inkább írt fel egy méregdrága orrspray aztán egy újabb hónap múlva menjek vissza.....hát megy vissza a halál.Már azt is bánom,hogy 1általán aláirtam ott,hogy elláttak meg ott voltam,tanulta ebből is,hogy akármennyire orvos vki,a tiszteletet nem muszáj neki megadni,sőt,inkább el el kellett volna jönni onnan,megmagyarázni neki,kivel szórakozzon,aztán megmondani,hogy majd panasszal élek,ott ahol kell,mert ő nem arra van,hogy kirázza a nyakábol azt,akin úgy érzi hogy nem tud segíteni,hanem azért,hogy segítsen,ha meg tényleg nem tud,mondja meg normálisan és kész.Elegem van az orvosokbol egy életre,mindenkinek azt kívánom,hogy sose legyen beteg,aki meg megteheti menjen magánrendelésre,mert ott legalább ellátják a pénzéért normálisan és nem rázza ki a kedves Drúr/nő a nyakábol.....

2017. jan. 4. 12:30

sziasztok,régen írtam már ide.

ott tartok jelenleg a kivizsgálással,hogy a fül orr gégész,akihez aztán magamtól mentem-mert a háziorvosom olyan magasról sz*rta le a problémámat amilyen magasról csak lehetett-elküldött rtg-re,laborra,az eddigiek nem mutattak ki semmit,szondázni fogják az orromat és úgy átnézik az egészet,legközelebb ez lesz ennyit tudok.Aztán az agyvízcsorgás kivizsgálása is következik,én nem említettem,az orvos maga hozta szóba....bár az szerinte jó jel,hogy ha lehajtom a fejem nem mindig csurran el,meglátjuk.....

úgy vettem rá magam aztán,hogy keressek egy orvost,hogy a legutóbbi megfázásom után megmaradt az orrdugulásom és orrsprayt kell használnom,hónapok óta.Nyilván ez nem egy normális állapot,így kezdtek el végre kivizsgálni,aztán egy füst alatt kivizsgálják ezt a másik panaszt is mi oka lehet,amint tudok valamit,megírom,köszönöm az eddigieket.

18. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2016. ápr. 8. 20:38
Amikor kimutatták, akkor a bőrömet karcolták meg pár helyen, és ahol bepirosodott, arra voltam allergiás. De kb. 8-10 karcot ejtettek... gondolhatod, hogy ehhez képest mi mindenre lehetünk még allergiásak.
17. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2016. ápr. 8. 20:37

Később semmivel nem mutatták ki, mert nem mentem többet ilyen vizsgálatra. Tüsszögök, viszket a szemem, és vízszerűen folyik az orrom. Nem mindig, de néha rámjön.

Egyébként eddig a parlagfű és társaira voltam leginkább allergiás, de az 80 %-ban rendeződött.

16. Miss Angel (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2016. ápr. 8. 11:36
és késöbb ezt mivel mutatták ki,hogyan derült ki?
15. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2016. ápr. 8. 08:09

Az allergiavizsgálat sem mindent mutat ki, ill. nem mindenre terjednek ki a vizsgálatok.

Nekem sok évvel ezelőtt kiderítették, hogy négy keresztes allergiás vagyok a korai virágzású fákra (is). Soha nem éreztem. Most, kb. 20 év után beigazolódott, most jött elő jobban.

2016. ápr. 8. 05:23
Szerintem is allergia.
13. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2016. ápr. 7. 22:30
Szerintem allergia. Nekem is volt/van valamennyire néha.
12. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 10. - Hunny)
2016. ápr. 6. 22:08
Ezt leginkább vízfejû baba születése esetén eljárás.
2016. ápr. 6. 16:23

a háziorvos elküldött allergiavizsgálatra fül-orr gégészhez,ennyi történt....felvetettem neki ezt a dolgot,elmondtam neki minden tünetet pontosan,szerinte agyvízszivárgás nem lehet,mert hogy engem nem ért baleset,meg nem műtöttek mostanság.Bár 2010ben volt 1 orrműtétem,mondtam is neki,de az igaz,hogy nm utána rögtön jött ez elő...

na szóval nem tudom,mindenesetre elég rossz érzést keltett most bennem ez az egész :(

10. Hunny (válaszként erre: 4. - ChrisTai)
2016. ápr. 6. 14:30
Az is csak egyfajta testváladék, aminek ürülnie kell, ha túl sok van belőle. Kórházas sorozatokban lehet rengetegszer hallani, h egy söntöt ültetnek be valakinek, h elvezessék a felesleges agyvizet.
9. Miss Angel (válaszként erre: 7. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 6. 13:04

igen,ezt is kidobta,elolvastam...


na szép



:(

8. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Vadmálna11)
2016. ápr. 6. 13:03

szegény,elég lehetett neki :(

akkor baleseti vagy akár műtéti trauma következménye is lehet,ezek szerint,írják is,ahogy olvastam....

2016. ápr. 6. 13:02
6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - ChrisTai)
2016. ápr. 6. 13:02

pedig van rá esély.így,hogy beírtam a keresőbe,nem is olyan ritka eset ez....kísértetiesen hasonló tünetek,mintha rólam írnának,na f*sza...:S

amugy íztelen,az orrom belseje állandóan mintha csurom vizes lenne,tényleg olyan ,mint a csapból folyó víz..hát,ha nem írjátok,nekem eszembe nem jut még csak hasonló sem.

Amúgy pont ma kell elmennem a háziorvosomhoz más ügyben,ezt mindenképp megbeszélem vele...

5. vadmálna11 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2016. ápr. 6. 12:59

Unokabátyám 16 éves korában kerékpárral behajtott egy teherautó elé.

Miután mindenből felgyógyult, nála vette észre ezt az apja... kivizsgálták, és lyukas volt az agyhártyája. Az orvos műtétet javasolt, az apja megkérdezte, hogy mennyire életveszélyes - azt mondta az orvos, hogy most (ennek kb. harminc éve) sincs kisebb életveszélyben, mint a műtét. Megműtötték, azóta minden rendben. Én ilyesmiről akkor hallottam először.

2016. ápr. 6. 12:58
Ilyen nekem is szokott lenni, az agyviz tényleg rémesen hangzik. :DD
3. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Hunny)
2016. ápr. 6. 12:44
agyvíz????jézusom!!!!
2. Hunny (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2016. ápr. 6. 12:38
Kicsit undorító, de kóstold meg, ha sós akkor az takony, ha íztelen, akkor jó eséllyel agyvíz. Utóbbi nekem is szokott folyni, pont ahogy írod, se visszatartani nem lehet, csak úgy magától elcsöppen. Nekem általában megfázások után szokott lenni, neten azt írják h olyankor a magas fehérje szám miatt.
2016. ápr. 6. 12:27

sziasztok,arra lennék kíváncsi,küzd-e vki hasonló problémával.

kb két éve küzdök ezzel a problémával,de az utóbbi időben lett egyre zavaróbb,főleg ha hűvösebb van,állandóan kapkodnom kell elő a zsebkendőt,ha elmegyek valahova,mert folyton folyik az orrom,teljesen vízhez hasonlít az orromból folyó "váladék",annyira folyékony is és annyira áttetsző is,mint a sima víz.Ha lehajolok,egyből megindul,úgyhogy irtó zavaró,stb.....allergiás semmire nem vagyok,pajzsmirigy rendben,mandula rendben,olykor nyirokcsomó duzzanatom van a nyakamon,fül alatt,mellett,ennyi problémám van még,nem tüsszögök,nem köhögök,a szemem sem könnyezik,van vkinek vmi ötlete?köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook