Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gél lakkozás otthon! fórum

Gél lakkozás otthon! (beszélgetős fórum)


11. gyöngyszemü (válaszként erre: 10. - 891542758c)
2016. ápr. 10. 13:52
Nem szabad leszedni teljesen legalább is én így csinálom már majdnem 3 éve. Csak lereszelem a nagyját formázom és újra festem. Olyanok a körmeim mint a "beton" mármint olyan kemények.
2016. ápr. 9. 23:56
Nekem a tesóm csinálta, amikor leszedtem undorítóak voltak a körmeim, több hónap míg lenőtt. Többet nem fogom.
9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Grizus)
2016. ápr. 9. 23:37
De én kíváncsi lennék! Mi az amiért nem jött be neked? Miért tenné tönkre a körmeidet?
2016. ápr. 6. 23:57
Nekem nem jött be a gél lakk, csak egyszer csináltattam de többet nem fogom, otthon meg pláne nem, nem akarom tönkretenni a körmeimet. De gondolom nem erre vagytok kíváncsiak.
7. gyöngyszemü (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2016. ápr. 6. 23:38
Reszelgessed ha már lenőtt.. az ugyan továb tart... az oldószer nekem meg puhítja a saját körmömet is.
6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 5. - Zamila)
2016. ápr. 5. 09:23

Nekem a szimpla reszeléssel az a bajom, hogy mire elkészülök vele tiszta seb lesz a körömágyam. :S viszont ha 10 percre oldószeres vattába bugyolálom a körmeimet, akkor szépen letudom a felső réteget kaparászni, és a maradékot pedig kíméletesen reszelni.


Azért nyilván nem egészséges dolog az oldószer, de szerintem az egész procedúra úgy ahogy van, nem az.


Te hogyan teszed fel? :)

2016. ápr. 5. 09:07
Én is gél lakkozom,és én sem vagyok körmös.Reszelni szoktam mindig oldózni nem.
4. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2016. ápr. 5. 08:50

Szia! Én is házilag gél lakkozok, és nem vagyok körmös. :)

Engem nem bánt a leoldó folyadék, de az én kezemnek semmi baja, így ez nem biztos, hogy sokat segít rajtad.


Próbáld ki a testvéredét, és oldjad le nála. Így ha nem válik be a dolog, nem költöttél feleslegesen.

Egyébként nem csak oldani, reszelni is lehet. Nekem mondjuk az oldó nem szedi le, csak lazítja, és kevesebb munkával tudom leszedni.

2016. ápr. 4. 22:01
A villanyszerelés is könnyűnek tűnik.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2016. ápr. 4. 21:28
szerintem felejtsd el!
2016. ápr. 4. 19:48

Sziasztok!

Van Uv lampam,ezert gondoltam veszel hozza gèl lakkot.Hugom rendszeresen csinalja maganak es nemtűnik bonyolultnak viszont van 1 felelmem.

A kezem,pontosabban az ujjaim ekcémasak,repedtek sokszor fajnak.

A leoldó folyadek mennyire art a bőrnek?

Mert ha kicsit is árt akkor nem vennem meg a lakkokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook