Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmondjam a HR-esnek, ha elbizonytalanodtam a munkámmal kapcsolatban? Ez könnyítene a lelkemen? fórum

Elmondjam a HR-esnek, ha elbizonytalanodtam a munkámmal kapcsolatban? Ez könnyítene a lelkemen? (tudásbázis kérdés)

2016. ápr. 6. 17:23
hát, ez nehéz ügy. ha elmondod, szól a főnöknek... és annyi:(
13. bionet58 (válaszként erre: 10. - Titánia83)
2016. ápr. 6. 14:08
Tökéletesen igazad van, habár nem minden HR - es nézi a dolgozót így ahogy te tetted.
2016. ápr. 5. 08:46
Ha elbizonytalanodtál, keress új állást. Amíg nincs másik, addig mélyen hallgass a cégnél az elbizonytalanodásról, leglábbis ha nem akarod hogy kitegyenek. Senkivel nem kell megbeszélni, különösképpen nem a HR-rel.
11. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Bettynkaa)
2016. ápr. 5. 07:47
Ne!:))
2016. ápr. 5. 01:10

Ez HR-es függő. Én dolgoztam HR-esként és mindig azt néztem, hogy hol tudok segíteni a dolgozónak. Szerintem inkább a főnök kemény dió. Van, ahol annyi a választék a munkában, hogy elvégzed, vagy mehetsz, amerre látsz. :(


Ha nem érzed itt jól magad, akkor lehet tényleg jobb, ha elküldöd pár helyre az önéletrajzodat, és akkor váltasz, ha már van másik lehetőség.


De itt is fennáll a veszélye, hogy esetleg a főnök fülébe jut, hogy elpályázol.


Ha úgy érzed, hogy nem ez az utad, és nincs veszteni valód, akkor beszélj a HR-essel. Egyébként az sem megoldás, hogy nem a "saját utadat" járod, és közben meg megbetegszel, mert lelkileg tiltakozol ez ellen a munka ellen. :(


Sok sikert, bárhogy is döntesz!

9. bionet58 (válaszként erre: 1. - Bettynkaa)
2016. ápr. 4. 23:25

Négy hónap még nagyon kevés idő. Nem kis cégnél dolgozol, ha van HR - es, azt megteheted, hogy jelzed előbb a közvetlen főnöködnek, hogy szívesen megtekintenél, és ki is próbálnál adott esetben más területet is a cégnél.

De ezt is csak akkor tedd ha tuti biztos, hogy meg vannak elégedve a munkáddal, és szívesen vennék azt ha fejlődni akarsz a cégen belül.

2016. ápr. 4. 22:18

Semmiképpen.

A HR-es a cég érdekeit képviseli nem a tied, pláne nem 4 hónap után.

7. finomfőzelék (válaszként erre: 1. - Bettynkaa)
2016. ápr. 4. 21:01
Az változtatna valamin, tudna más helyet ajánlani? Ha nem és nem vagy jóban vele a munkán kívül is, akkor inkább magadban gondold át, hogy milyen munkát szeretnél és keressél.
6. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Bettynkaa)
2016. ápr. 4. 20:39
Csak ha van lehetőség cégen belül áthelyezésre más munkára akkor érdemes csak szerintem beszélni vele de akkor se lelki életet élve...
2016. ápr. 4. 20:33
Ha nem titok mit dolgozol, hogy a HR-el kell megbeszélned az ilyesmit?
2016. ápr. 4. 19:54
Nem vagyok már próbaidős, 4 hónapja dolgozom a cégnél. Igazatok lehet, szerintem inkább nem próbálom meg, csak ha már lesz egy biztos állásajánlat a zsebemben.
3. kisj
2016. ápr. 4. 19:44

HR-essel lelkizni?

Miért?

Vagy szeretnéd kirúgatni magad?

2016. ápr. 4. 19:44
Ne! Próbaidős vagy? Akkor azért ne. Véglegesen vagy ott, akkor előbb keríts új munkát és menj biztosra.
2016. ápr. 4. 19:39
Elmondjam a HR-esnek, ha elbizonytalanodtam a munkámmal kapcsolatban? Ez könnyítene a lelkemen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook