Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudnátok nekem valami diétás receptet vagy olyan ennivalót, ami nektek is bevált? :) fórum

Tudnátok nekem valami diétás receptet vagy olyan ennivalót, ami nektek is bevált? :) (tudásbázis kérdés)


13. syria (válaszként erre: 12. - Simple)
2016. ápr. 6. 09:13
A visszamászó kilók ellen született az a mondás, hogy nincs bevált diéta, csak átgondolt életmódváltás. :)
12. simple (válaszként erre: 11. - Syria)
2016. ápr. 5. 11:28

Na igen, valamit valamiért. Én élveztem a gyümölcsnapot, bár mi nyáron csináltuk ezt a diétát és hatalmas választék volt gyümikből.

A férjem 15 kilót fogyott vele, és rendbejött a vérnyomása is, egyre kevesebb gyógyszert kellett szednie, míg végül el is hagyhatta. Ő is visszaszedte amit leadott, de csak évek múlva, és megdolgozott érte. :D

11. syria (válaszként erre: 9. - Simple)
2016. ápr. 5. 11:03

Nekem az jelentette a macerát, hogy oda kellett figyelni az alapanyagok beszerzésére. És pl. gyümölcsnapon nem ehettem mást, hiába kívántam meg.

Fogytam vele vagy 7 kilót, de visszajött 9. :(

Nekem a paleo vált be.

10. leo11
2016. ápr. 5. 10:50

Regel szènhidràt pl.èn zabpelyhet eszek mindenfèle maggal, (dio, mogyoro, napraforgo,

Tökmag, hozzà aszaltszilva, datolya, 1 kiskanàl mèz fahèjjal.3 evökanàl ebböl a keverèkböl minden reggel, hozza joghurt tej vagy gyümölcsle. Mindenfèle friss gyümölcs hozzà.

Ebedre sovàny hus vagy hal zöldsèggel vagy amivel szereted, persze mèrtèkkel. ..

vacsora csak fehèrje az is kevès. .pl joghurt tojàs max 2db zöldsèggel vagy salàtàval. .

9. simple (válaszként erre: 8. - Syria)
2016. ápr. 4. 19:22
Macerás? A legegyszerűbb diéta szerintem.
8. syria (válaszként erre: 6. - 408020f45e)
2016. ápr. 4. 09:51
Próbáltam én is a 90 napost. Nekem nem jött be, mert túl macerás. Kb. 6 hétig bírtam.
2016. ápr. 3. 17:23
ha a Dukan-ra, akkor itt a hoxán találsz pár fórumot, az biztos!
2016. ápr. 3. 15:55

www.mindnegette.hu


Ha a 90 naposra itt rákeresel, a napodnak megfelelően egy csomó étel és a recije ott van. Én is innen böngésztem anno! :)

2016. ápr. 3. 15:14
tele van a hoxa ilyen receptekkel, tanácsokkal, ötletekkel, keress rá!
2016. ápr. 3. 14:56

sok zöldség, natúr hús, magvak, gyümölcs, rengeteg folyadék, tojás, zab stb.

amolyan palejó

2016. ápr. 3. 12:19
Nincs általános diétás recept. Személyre szabott életmódváltás van, ami eredményhez vezet.
2016. ápr. 3. 10:08
Nem tudok ajánlani receptet, csak azt, hogy ha 90 napig csökkented a szénhidrát bevitelt (nincs péksüti, kevés tk. kenyér, nincs csoki és üdítő vagy csak nagyon minimális), és mozogsz, akkor lefogysz különleges recept nélkül is.
2016. ápr. 3. 10:01
Sziasztok tudnátok nekem valami diétás receptet vagy olyan enni valót ami nektek is bevált? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook