Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül egy dioptriás napszemüveg? fórum

Mennyibe kerül egy dioptriás napszemüveg? (tudásbázis kérdés)


2016. ápr. 5. 07:02

Ofotért!

Ahogy előttem is írták, jó akciók vannak, de akció nélkül is épp most csináltatom a lányomnak, 12e a keret és a minuszos (színes) lencsék össz 30e Ft

2016. ápr. 3. 08:15

bónuszbrigád, maikupon, stb.. van sok.


Kuuponnal megéri nagyon csináltatni. A férjemnek 90 ezer helyett volt 43 ezer a szemüvege. Bár a keretválaszték korlátozott szokott lenni, de ha olyat szeretnél, ami nincs az akcióban, akkor rá lehet fizetni.

2016. ápr. 2. 23:45
Ofotértnél csináltatta a férjem. Olyasmi akció volt éppen, hogy ha vesz egy sima szemüveget, akkor még egyet ingyen kap. Így lett neki dioptriás napszemüvege. Persze a keretválaszték nem volt valami széles, de azért nem lett "nagypapás".
2016. ápr. 2. 22:03
126ezer volt az enyém
9. Magdalénia (válaszként erre: 6. - Tvikita)
2016. ápr. 2. 19:54
Nincs egy régebbi, de még használható szemüveged? Azt esetleg be lehet színeztetni. Nem tudom.
8. Magdalénia (válaszként erre: 6. - Tvikita)
2016. ápr. 2. 19:50
Autóban elmegy a lapka is, de amúgy tényleg nem ideális viselet. :D
7. tvikita (válaszként erre: 6. - Tvikita)
2016. ápr. 2. 19:32
Főleg, hogy romlik a szemem folyton, vagy legalábbis változik.
2016. ápr. 2. 19:32

semmi rákattintható lapka :D embernek akarok kinézni, nem valami zombinak.

De ez szörnyű... Nagyon drága

5. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Tvikita)
2016. ápr. 2. 19:30

A legutóbbi szemüvegem 180ezerbe került. Négyféle cilinderes dioptria van benne. Mivel autót vezetek, pótszemüveg tartása kötelező, így a régebbi szemüvegemet tartottam meg erre a célra, ami eleve szürke árnyalatú volt. Képtelen lettem volna ugyan ezt megcsináltatni barna üveggel.

De lehet kapni szemüvegre rákattintható barna, vagy szürke műanyag lapkát.

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Tvikita)
2016. ápr. 2. 19:25
75,500 Ft
2016. ápr. 2. 19:24
nem igazán tudok most eljutni optikushoz, kérdezem tőletek, hogyha nektek van, az mennyibe került??
2016. ápr. 2. 19:20
Esetleg optikus?
2016. ápr. 2. 19:10

Sziasztok!


Már régóta szeretnék napszemüveget, de -3,5-ös dioptriás a szemem, meg cilinderes is, szóval nem a legegyszerűbb. Kontaktlencsét nem igazán bírja a szemem, fényre sötétedő lencse kizárva, szóval olyan igazi rendes napszemüveget szeretnék, csak dioptriásat. Hallottam, hogy elég borsos ára van, de mégis mit jelent ez? Valakinek van tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook